10 Pranešimai “Viena paslaptingiausių neištirtų bylų pasaulyje”

 1. lina parašė:

  TUO METU KAIP IR SIUO METU TOKIE DALYKAI KAIP PIRSTU ANSPAUDAI JAI NESI PAPUOLES UZ KOKY NUSIKALTIMA NERA FIKSUOJAMI.VYR ASKURIS NEMEGSTA ETIKECIU CIA NENAUJIENA,AS IR PATI JU NEMEGSTU,O DANTU ZYMES TAIPPAT NORMALU KAD NEFIKSUOTOS JAI ZMOGUS NESILANKE PAS DANTISTUS.NA SUNKIAU PAAISKINTI KNYGA,BET GAL JI IS KOKIOS BIBLIOTEKOS,O KODAS KAIP KODAS MANO VAIKAI TAIPPAT RASIENJA PADRAIKAS RAIDES,GAL VYRISKI TUREJO KAZKOKIU PROTINIU NEGALAVIMU.

 2. Aalyah parašė:

  Bet rasti žmogų vis tiek įmanoma. Beje šiais laikais jau iš visų pirštų antspaudus ima…

  • Cdrw parašė:

   Kaip aalyah sako seis laikais tai kai ID kortele Lietuvoje daraisi ima pirstu antspaudus. Amerikoje tai pradejo daryti dar seniau. Visa tai daroma, kad kiekvieno zmogaus pirstu antspaudai butu duomenu bazeje. Veliau ivykus kokiam nors nusikaltimui butu daug lengviau istirti rastus antspaudus.

  • lio parašė:

   Pagimdai, niekam nezinant ir neleidi vaikui pasidaryti tapatybes korteles ar eiti priduoti valstybei jokiu duomenu apie save, ir nieks taves nesuras ar tu egzistuoji ar ne.

 3. bildule parašė:

  man patiko labai idomi istorija

 4. TaDaS456 parašė:

  butu labai idomu suzinot jo istorija pries mirti

 5. Rawr... parašė:

  dantu zymes nebutinai daromos tik tada,kada eini pas dantista. Amerikoje kaip ir Australijoje ar kitos salyse,dantu zymes daromos labai daug metu,tam,kad rade sudegusy kuna ar panasiai,butu galima greitai ir lengvai nustatyti zmogaus tapatybe be pirstu antspaudu. 😉 ir antspaudai imamami nebutinai kai kazka prisidirbi,o pavyzdziui darantis pasa. sis komentaras skirtas LINAI kuri pati pirma pakomentavo si straipsni. Nes matosi,kad dar nepakankamai suaugus,kad neturi paso kurio metu irgi imami pirstu antspaudai ;D

 6. Idomu parašė:

  Jus paskaitykit štai šia informacija apie ši žmogų http://en.wikipedia.org/wiki/Taman_Shud_Case ir sužinosit visą tiesą apie ji

Palikt komentarą