19 Pranešimai “Anomalinė zona Latvijoje”

 1. Vita parašė:

  Sveiki,
  Gana idomu buvo paskaityti si straipsni.
  Kadangi esu aiskiarege, man paciai buvo idomu pasiziureti, kas ten darosi. Galiu ziureti per didziulius atstumus.
  Pirma ka pastebejau, kad labai dideli plota, tiek auksciu, tiek plociu apima begalo svari energija, kuri tikru tikriausiai turi gydomuju savybiu, nes po zeme yra i kristala panasus klodai, na cia reikia nusimanyti apie sias gerybes.

 2. labas Vita parašė:

  esi aiskiarege? 😀 isburk man ateity ;D

 3. petras parašė:

  man taip pat labai patiko ….reiks kadanors nuvykt i ta vieta

 4. reperis parašė:

  Vita, padaryk gyvenima man geresni

 5. Ieva parašė:

  Pataisykite klaidas pradžioje, vietovės, pavardės mažąja 😀 negalėjau nepastebėti. Bet šiaip įdomus straipsnis. Gal kada teks lankytis.

 6. rimbas parašė:

  isburk laimingus vikingu loto skaicius ir parasyk 😀

 7. abb parašė:

  totali nesamone… kuo toliau tuo didesni brieda rasot…
  vita, siausk nafik nuo tieliko ir maziau ziurek tuos LOST, nes jau visai tau protas susisuko del kristalu ir pns. aiskriage ji bliam… as tada vienas is u druidu, galiu valdyt ora 😀
  autoriam ta pati galiu patart, prisiziurejo serialo su gydancia ir keista sala, dabar raso vejus cia. ir dauguma kai durniai tiki sitom pasakom…
  krc uzknisot. metas jum det unlike kad nematyt sito brudo daugiau.

 8. Džimis parašė:

  Po tais klodais yra portalas į kitas planetas

 9. Saskok parašė:

  Man tai nepatinka.

 10. Rima parašė:

  Kas darosi su žmonija, kad iš karto neigia tai, ko nesupranta. Net mokslininkai, fizikai užsiimantys kvantine teorija, pripažįsta, kad yra kažkas daugiau, nei mums visiems įprastas materialus pasaulis. O tokių vietų pasaulyje yra daug ir jas lanko milijonai žmonių. Ir nemanau, kad kažkoks tūlas lietuvis galėtų spręsti apie šių vietų veiksmingumą ar neveiksmingumą 🙂

 11. Ass parašė:

  Labas
  Esu buvusi tame miške prieš pora metu, mačiau tuos akmenis ir kai kurias keistas akmenuotas vietas bei kažkokį ežeriuką (gal šaltinį) medžiu ir akmenų apsuptyje. Tikrai ta vieta kažkuom keista, kažkoks jausmas vaikščiojant, o medžiai kaip ir parašyta keistai augantys.
  Tiesa, o gal tik atsitiktinumas, bet išvažiavus iš Rygos lijo visa kelia,o kaip nuvažiavom į ta mišką, tai ten švietė saulyte, buvo šilta, kaip lietaus ir nebūta.
  Mes juk nežinom ir nesužinosim kas ir kaip, bet jausti visi kažka jaučiam kaip pakliūnam į energetiškai aktyvesnes vietas. Todėl manau nuvažiuokite ir nereiks kritikuoti.

Palikt komentarą