9 Pranešimai “Šiandien Kaune užfiksuoti NSO objektai”

 1. kritikas parašė:

  sudas cia ne nso… jei fotkino tai vadinasi galejo ir nufilmuoti o foto yra sh… tikrai cia ne nso o tik fake…

 2. elina parašė:

  siaip tai siuo ziemos metu,sesta valanda ryto buna visikai tamsu…

 3. gogis parašė:

  nuotraukos tai dar nieko neirodo. jei butu nufilmave tai gal… bet ir tai nieko neirodytu. tai nekniskit proto kad cia uzfiksavot ta tariama NSO.

 4. Lukas parašė:

  Čia šiaip nesuprantu jūsų logikos: Einat, skaitot šitas naujienas, nors pagal jus tai yra melas, nes nei foto, nei video negali įrodyti. Tai kam jūs išvis tai skaitot ir švaistot savo laiką?

  • gogis parašė:

   glusiau. gal nepagalvojai kad kitiems tiesiog idomu paziureti apie ka sendien parasys. bent jau man. beto neviska cia skaitau. kas idomyu pasirodo ta ir paskaitau tada jei turiu ka komentuoti tai komentuoju. beje ko cia tai grauzis kad mes svaistom SAVO laika

 5. Gali būti parašė:

  Gali būti kad ISON kometa, nors mažai tikėtina.

 6. Paulius parašė:

  Sesta ryto tamsu kaip siknoj, o cia fotkinta apie 8

 7. Paulius parašė:

  Gogis teisngai raso, kiekvienas turi savo reikalu

 8. Elijas parašė:

  Įdomus, nepaaiškinamas, įvykis, jau ketvirtas, pabrėžiu, vien, tik šiais metais ir ne tik mano, stebėtas šiais metais virš Kauno miesto, kas įdomu, tikrai šiaip nematomas, nes niekas nepakelia akių į dangų, tame tarpe ir aš, tačiau, bioenergetiškai jautraus žmogaus perspėtas, – stebėjau 2017 vasario pradžioje apie 16 val pro virš miesto stovinčius debesis, pralendantį maždaug kilometro diametro ovalų objektą, paliekantį paskui save debesų atplaišas ir giedrą dangų toje vietoje… sekanti karta patraukė dėmesį ir stebėjau kaip iš debesų išniro milžiniškas rotulys ir po kelių sekundžių grįžo į debesis.. dar sekantis kovo 3 d, apie 13 val, gan aukštai, maždaug 10 – 15 km aukštyje, tačiau gerai matomas plika akimi, šviečiantis objektas kabojo apie pusdienį, vakare, apie 19 val, puikiai matėsi iš miesto centro, nuo Žalgirio arenos, vakarų kryptimi… ir vakar 2017 03 15 d, apie 12 val, miestą užtemdžius debesims ir lietui, už jų, maždaug 1 km, aukštyje, slėpėsi apie 20 km dydžio objektas, visas miestas buvo tarsi po gaubtu, – patikėkit, visi jautresni žmonės tame tarpe ir aiškeregiai, ekstrasensai, – visa tai jautė. Kas pritrenke, kad žiūrint į debesis, aplink visą Kauną sukosi, kiek matėsi nuo Milikonių, taisyklingas ratas, iš lėto, tolygiais šviesos, apie 100 metru diametro ratais – blyksniais, kaip milžiniškos lempos užsideginėtų… Tai buvo – Jie….

Palikt komentarą