11 Pranešimai “Ar implantai – ateivių rankų darbas?”

 1. inkognito parašė:

  Nuotraukoje deja ne implantas o paprasčiausia Hematoma

  • Dzino Vezlio Mokinys (DVM) parašė:

   Kokia dar tau bl Hematoma, tau panašu ??? Protingas žmogus žr…. A tu nematai kaip jis atrodo ištrauktas ?? Kažkoks permatomas plasikinis dalykas su viduje kažkokiu raudonu dalyku,ir juodu ant galo…

 2. lmalinaaa parašė:

  nu cia jau isvis. bet koki suda paima ir paraso kad tai ateivio darbas. nu koks tolkas?!

 3. inkognito parašė:

  Štai kaip atrodo inplantas iš išorės:
  http://www.nso.lt/lt/pictures/implant2.jpg

  Foto nuotraukoje paprasčiausia hematoma,išsiliejęs nuo sutrenkimo lašelis kraujo po oda.

  • Alvydas parašė:

   Inkognito – matei Mėnulyje net bombonešį, o kiti – negyvenamas…O ar nepanašu, kad mes nematom tik dėl vienos technologijos – nematomumo šydo, kurį naudoja ir fantastinis „Atlantida“ filmas. O va kodėl Žemė dar nekolinozuojama – mūsų požiūriai gerokai skiriasi.

  • inkognito parašė:

   Būtent čia implantai ir dirba savo darbą kad žemė kol kas nekolonizuojama,nes Torniečiai nesiryžta pradėti atviro aktyvaus karo veiksmų su visa galaktikos Tarybos organizacija,nes tada įsiveltų į mūšį su virš vienu milijardu vien tik paukščių tako galaktikos civilizacijų,o tai garantuotas krachas
   Todėl yra implantuoti virš 10 000 stebėtojų visose žemės vietose ir vyksta kontrolinis 50 metų stebėjimas,siekiant įrodyti, kad pas mus egzistuoja moraliai supuvusi parazituojanti civilizacija,verta pilno sunaikinimo ir atkūrimo iš naujo,lygia greta žemę užveisiant kolonizatoriais iš Torno ir Prunsų civilizacijų.
   Dabartinių žemės gyventojų beišliktų ne daugiau kaip 50 milijonų,kiti būtų sunaikinti arba iškelti į menkavertes gyvybines erdves,- vargingai egzistencijai.

  • Alvydas parašė:

   tarsi teisingai prieštarauji, bet aš neįžvegiu logikos. Sutinku, implatai gali būti ateivių – torniečių darbas, bet kaip su paprasta logika:kuo žmogus mažiau žino, tuo lengviausiai kitus įtikinti, kad žmonija supuvusi ir ją reikia sunaikinti…Tačiau, tačiau kaiš gimiau, kaime šaldytuvas, televizorius buvo kaip stebuklas. Jau nekalbant apie kompiuterius ar mobilius telefonus. Jei žinai istorijaa, pasakyk kuriais amžiais buvo išradimų ir žinių regresija tokiu mastu? Atroddo, kad kažkas labai priešinasi tokiems torniečių planams. Netikiu, kad per implantus torniečiai keltų žmonijos žinių lygį, o po to imtų „įrodymų“, kad žmonija supuvi. Žinoma supuvimo simptomų yra, nes neliečiu moralės, tačiau žinojimo lygis panaikina ir tas atplaišas. Todėl ir tikiu šviesia žemės ateitimi.Jei turi argumentų prieštaraujančių maniems – dėstyk…prašau…

  • inkognito parašė:

   Na tu argumentuoji techninį progresą,bet tai turi ir kitą tamsiają pusę,tam beatodairiškai kertami miškai,chemizuojama žemdirbystę,nuo ko pasekoje generuojamaos baisios onkologinės ligos ir vien tik tam kad susigrobusi visų žmonių žemę didžturčių menka gauja galėtų turėti pasakiškus viršpelnius,masiškai nyksta nuo žemės paviršiaus gyvūnų ir paukščių rūšys kurios turi eisę gyventi ir daugintis taip pat kaip ir žmonės,moralė aplamai supuvusi visokie gėjų-iškrypėlių paradai atvirai toleruojami ir netgi propaguojami,blogėja žmonių moralė ir t.t. Deja visa tai inplantai įrašinėja tiesioginiu nepaperkamų liudininkų akimis ausimis ir pojūčiais,ir visa tai perduodama labai operatyviai ten kur reikia. Jau mane pasiekė netgi gandai iš ten kad mūsų rūšis prasčiau kotiruuojama už skruzdžių ir bičių civilizacijas žemėje ir visai nejuokais vyksta diskusijos, kad mus reikia aplamai sunaikinti vien dėl to kad kitos rūšys žemėje galėtų harmoningai vystytis. Apie 30 procentų GT narių jau rytoj pasirašytų mums mirties nuosprendį o kas bus kai tas tyrimas bus baigtas?

 4. Alvydas parašė:

  kas bus baigus tyrimą aš tikrai nežinau; aš tik džiaugiuosi, kad neneigi progreso – kas reiškia, kad ne vien implantai, bet ir kitos – priešingos jėgos kovoja.Lygiai taip kaip aš neneigiu supuvusios moralės, bet jei atsimeni; tokį įvykį ir Biblija žino. Sunaikinti du miestai, o ne žmonija.Žinoma, čia gal visai kitas reikalas – tik prisidengimo manebras, bet aš tuo neįsitikinęs taip kaip tu.

  • inkognito parašė:

   Taip biblijiniai Sodoma ir Gomora,bet tai buvo lokali bausmė,nes tokia paleistuvystė tebuvo tik tuose dviejuose miestuose,o dabar ji totaliai išplitusi visame pasaulyje. Bet ne tik tai svarbiausia,kad žmogus Homo sapiensas tapo egocentriškas jis įsteigė mirties fabrikus naminiams gyvuliams,kuriuos laiko nelaisvėje ir pažeidžia jų narūralaus augimo bioritmus,kai jie pasiekia reikiamą masę juos žudo mirties fabrikuose,tuo pažeisdamas bendrają etiką ir gyvybės išsaugojimo lygias galimybes šiems gyvūnams,neleidžia jiems normaliai reprodukuotis ir atima bet kokią tolimesnės natūralios evoliucijos keliu. Žemė užteršiama žmogaus veiklos produktais,pesticidais,herbicidais,nitratais ir kitais nuodais,pradėta vystyti genetinės inžinerijos technologijos aplamai užkertančios kelią natūraliam gyvosios gamtos vystymuisi. Deja tai jų akimis žiūrint yra mirtinos nuodėmės kurios užtrauks bėda mums visiems be išimties. Aišku Ir Torno civilizacija turi savų sumetimų iškeliant ir viešinant šias žmonių blogybes,bet GT organizacija yra paskyrusi ir patyrusius advokatus atstovauti mūsų žmonijos interesams,tad reikia manyti kad visi subjektyvumai mūsų klausimus bus paneigti.Tačiau tai ką darome blogai karai nusikaltimai žmoniškumi,godumas,pinigų ir valdžios troškimai,išdavystės bei niekšybės tikrai kris ant mūsų galvų.

  • Alvydas parašė:

   visų pirma, aš nesiginčyju su tavimi; tu – žinai vieną tiesą, aš – kitą. Tačiau jei žinai apie mirties fabrikus, aš taip pat žinau, kad net tavo materialiam kūnui reikalinga maitintis, o kitaip – net atavo ateivių nuosprndžio nereikės. Juk dar negyveni „šventu duchu“.Antra: visi ledynmečiai ir atšilimai jau buvo ir be žmogaus veiklos- veikla gali tik pagreitinti šiuos procesus, bet ne juos sukelia. Ir trečia: per kančias, per karus mes naciams jau įrodėm, kad jie nekažkokie išrinktieji – ne „mėlyno kraujo“ – aristokratų – rasė. Įrodysim ir kitiems,kurie mano, kad godumas, pinigų ir valdžios troškimas, bei kitos niekšybės daro juos viršesnius už žmogaus prigimtį. Ir paskutinis: mes daug ką užmiršę, bet laikas eina ir mes pradedame atsibusti – atidengę Žemės sluoksnius – matome net atominio karo ženklų, todėl žinau, kad tai nesikartoja du, tris, ar dešimt kartų ir tie, kurie gasdina pražūtimi, pažeidžia materialaus kūno vystymosi principus.

Palikt komentarą