10 Pranešimai “Inkognito pagrobimo istorija”

 1. Literaturistas ruristas parašė:

  Tokias istorijas gali parasyt BET KAS, turedamasdaug laiko ir fantazijos, niekaip neyrodysi kad tai buvo tiesa ir kad taip ivyko, bet pripazinsiu, viso neskaiciau, uztat fantastiniai knygai istorija tiktu

 2. Blondis parašė:

  Kokiam forume vyko ši diskusija, norėčiau paskaityti daugiau. Laibai įdomus pasakojimas.

 3. Dar parašė:

  Apsimelaves sis inkockgnitas kaip velnias.Vaiku pasakas seka.

 4. Synergy parašė:

  Istorija skamba neįtikėtinai, bet įdomiai (perskaičiau viską). Šitam pasakojime galima įžvelgti dalį tiesos. Tačiau šiais laikais labai lengvai galima manipuliuoti informacija, tad manau, jog žmonės jau senai prarado pasitikėjimą tokiais „random“ išsisakymais. Šiais laikais mes tikim tuom ką matom.

 5. anonimas ale parašė:

  Neatsibodo rašyt?:D

 6. Keberiokšt parašė:

  istorija labai patiko,ypac ta vieta kur lietuviai yra atlantu palikuonys 🙂 gan itikinamai viskas papasakota,noretusi daugiau suzinot 🙂

 7. Karakst parašė:

  Cia siaip gal ir i tema, gal ir ne, nesakau, kad tikiu viskuo kas cia parasyta, bet kai kuriuos faktus atsirinkau, be to pastebejot kiek daug filmu pastaruoju metu yra sukurta apie ateivius? Sutapimas?

 8. unknowed parašė:

  nu as pritariu tam karakst tiesa pasake tai gal net ir galima patyket, beto patyko skaityt nafikkk gerulis gerulis…Respect.Primene dar kaip far cry 3 xD kai begai nu blm mldc.

 9. Nezha parašė:

  its been hot here too…but you did it 🙂 Maybe if you sign up for a half, I’ll get the courage to FINALLY do the same?! never seen varmpie diaries…but those guys are cuties, that’s for sure!

 10. Anonymus parašė:

  Tikiu 🙂 Panasiu istoriju teko patirt. Ir dar patirsiu 😉

Palikt komentarą