11 Pranešimai “Gyvenimas po mirties. Ketrin istorija.”

 1. Miglė parašė:

  Tikiu 🙂

 2. Simona parašė:

  Tikiu

 3. Kaunietis parašė:

  Netikiu. Žmogus gali matyti haliucinacijas netgi širdžiai dirbant be priekaištų, o kai širdis nedirba, smegenys apskritai negauna deguonies, todėl naivu manyti, kad tai buvo kažkas antgamtiško. Geriau ieškoti racionalių paaiškinimų.

  • Sirijus parašė:

   tikiu ir aš, ir ką tu vienas prieš mus 3? Kartais atrodo įtikimesnis bet koks antgamtiškas pasakojimas, prieš medikų teorijas. Juolab kai jie patys tai jau tvirtina, kad po fizinio kūno mirties yra dar kažkas, o ne juoda tuštuma.

  • Nele parašė:

   Ieškokit!!!!

 4. laimis parašė:

  kaip reikia sugryzti i savo kuna ir valdyt save ar neatsibosta o koks tas dangus ug po dangaus yra jau kosmosas ar yra atskiras pasaulis nuo zemes kurie guvena angeelai sava gyvenima noreciau ta patirt

 5. wlyhas parašė:

  netikiu visiskai. Miriai vsio 🙂 daugiau nieko. Kazkur skaiciau, kad zmogaus sirdis sutoja ir buna klinikine mirti smegenis iskyria chemine elemeta nuo kurio pasidaro lengva, kaip narkotikai…

 6. miss pasaulis parašė:

  Tikiu 😉

 7. mindaugas parašė:

  tikiu.

 8. Elena parašė:

  Niekada nereikia neigti to, ko nežinai. Tiesiog reikia sakyti: „Nežinau“. Sakau tai, nes ir pati esu panašiai patyrusi. Gyvenime nutinka keistų, nepaaiškinamų dalykų. Kažkada žmonės manė, kad Žemė laikosi ant 3 banginių, tuomet irgi buvo viskas aišku.

 9. Nesvarbu parašė:

  Tikiu kad taip gali nutikti aš irgi taip daryčiau nepalikčiau mamaos jei butu šokas.

Palikt komentarą