29 Pranešimai “Mano pagrobimo istorija (II dalis)”

 1. Šarūnas parašė:

  Žvengiau kokia valanda…

 2. m parašė:

  Ohoo , idomu is kur jie zino musu kalba , ir ar “geresne ateitis“ nera kazkas blogo musu atzvilgiu ..

  • Lukas parašė:

   Šiaip kalba lengva žinoti…. Jie sako , kad yra mūsų broliai ir seserys iš kažkur….. taigi Jie galėjo praeiti panašų evoliucijos etapą … O sukurti balsą , kad ji kalbėtų kažkuria kalba nėra sunku

  • Lukas parašė:

   Google translate naudoja 😀

  • Valdemaras Vaičekauskas parašė:

   Seip jie analizavo mūsų kultūra ir kalba (turiu omenyje visos planetos) o geresne ateitis gali reikšti kad ateityje mes dar su jais susidursime galbūt mūsų proanūkiai.

 3. 999 parašė:

  Kažkaip net nesinori tikėt, bet tikisi, gan labai idomi tiek pirma tiek antra dalis, tikrai sugluminai, kad mes esame ne vieni. Bet nesu mates nieko panašaus, šviesas ar dar kažką keisto. Bent jau gal Lietuvoje taip ramiai..

 4. Druidas parašė:

  ok, go on

 5. Linas parašė:

  Vistiek manau rašytojas skaito komenatarus administracija taip pat peržiūri . Taigi siūlau labai paprastą ir realų variantą paėti šioje istorijoje tašką . Hipnotinės psichoterapijos metu mes galime išsiaiškinti ar šis žmogus turi sutrikimų dėl kurių sapnuoja , įsivaizduoja nebūtus dalykus ar tai yra realūs prisiminimai . Jeigu tai tiesa , rašytojas tikrai turi būti suinteresuotas ją pativrtinti tik kitas metodais , kurie yra labiausiai patikimi . Visų detalių prisiminti negalėsime , tačiau garantuoju jog jeigu buvo pirminins kontaktas su būtybėmis jas seanos metu galėsite apibūdinti , kitaip tariant prisiminsite ko negalite prisiminti .. Prašau susisiekite šiuo el paštu su manimi psichologaslinas@gmail.com . ARBA yra paprastesnis variantas galite išsisukinėti ir toliau kvailinti visuomenę tokiais straipsniais jeigutai yra melas .

  • Cdrw parašė:

   Čia jau reikia klausti pačio istorijos autoriaus, ar jis to norėtų. Tik kaip suprantu jis gyvena ne Lietuvoje iškiltų sunkumų.

  • Linas parašė:

   Tai viskas įmanoma , galime sutarti datą kada jisai grįš tai neužims nė pusės dienos atlikti tyrimą . Deja neturiu jo kontaktų .

  • Legatas parašė:

   Del sio pasiulimo manau tikrai vertetu pagalvoti autoriui.Mano galva kiek teko apie tai dometis dauk kam padeda isiaiskinti viska iki pat smulkmenu.
   Beja klausimukas paciam autoriui,ar nejieskojei savo kune kokiu nors inplantu ar panasiai? o gal radai kaska panasaus? butu idomu ir apie tai isgirsti nes kiek girdejas pasakojimu apie pagrobtuosius pas dauguma budavo ideti inplantai.

 6. Miglė parašė:

  Laisviau, labai rekomenduoju tau pasiskaityt propanenightmaresforyou.blogas.lt/labas-pasauli-1.html tekstą 🙂 Manau, tave turėtų sudominti 😉 (Tikiuosi, ne tik tave :] )

 7. ganja parašė:

  tai yra melas pirmoi dali jis pasokoja nuors video duotu paziureti pirmam tekste rase kad filmavo nu ir ka as yrgi galiu parasiti kad tai buvo baisi naktis nlo acitrinke i mano nama ir man prasidejo gliukai jam tik rasiti mistines knygas ir tay niekas neskaitis

  • Nesvarbu parašė:

   Nu tai pats pagalvok kas per tel buvo pries 5m ir dar tamsoj filmuota vaizduotes gal neturi?:D

  • Lukas parašė:

   Aš tokį video išsaugočiau ir jei jis įdėtų jį čia tai būtų daiktinis įrodymas , nors čia jam spręsti

 8. Master Logic parašė:

  I can’t understand how stupid you can be to post this nonsense. Find a new hobby dude.

 9. saulius parašė:

  noreciau parukyt ka jisai ruke kad tokiu vaizdu primate:)

 10. ;DDDD parašė:

  Kazkas nori buti inkognito nr. 2 😀

 11. Goda parašė:

  As pilnai tikiu sia istorija, noreciau dar paskaityti.

 12. Marmeledas parašė:

  Norit tiket, tai ir tikit, nors cia nera apsoliuciai jokiu yrodymu kad tai tikra, dbr visi gali parasyt tokius tekstus, laiskus ir t.t. butu video, nuotraikos, galu gale tiesioginiai interviu. Tyngiu net skaityt tokia balalaika 😀

 13. Nesvarbu parašė:

  jeigu cia tikra istorija matyt tave ir toliau tirines nes tu esi ju taikinys kaip ir dauguma zmoniu

 14. As parašė:

  Nzn as nelabai tikiu ateiviais, bet sita istorija mane itikino kad kaskas panasaus egzistuoja..

 15. Donis parašė:

  Kada mus i ta geresne ateiti nuvesi isrinktasai? 😀

 16. zmogus parašė:

  100procentu tikiu nes daug mates norvegijoje sviesu su draugais danguje..aplink menuli kraido visokie,,lietuvoje to nesimato kiek esu stebejas, del minciu i galva kalbejimo irgi tiesa jie ta moka, o lietuviu kalba moket jiem yra nulis emociju..nevisiem tai suprasti,baugina mane sita istorija puse perskaiciau negaliu skaityt daugiau:)

 17. Klaipėdietė parašė:

  Tai nesuprantu,kiek tų erdvėlaivių buvo? Žinau,kad ten pirmą kart matė 4,antra 2,o dabar rašė,kad 3. Nebesusigaudau…

 18. Richelle Vereb parašė:

  konstytucyjny paprotników, [b][][] płazów

  http://www.onsw.info/space-uid-2026.html

 19. Lara Weick parašė:

  obowiązywania. poligony. kresach związek

  http://www.handuorou.com/space-uid-14360.html

 20. Eeria parašė:

  Užjaučiu, jie niekada neatstos, kol tu tiesiog vieną dieną dingsi. Susitaikyk su tuo. (ta geresnė ateitis ne mums, o jiems, jie ne MES. Mes bejėgiai, nes negalime jiems priešintis. Ne tu pirmas ir ne šiaip tai patiri, pasiklausk savo tėvų, jie irgi buvo paimti. Jiems svarbu atsekti dar gyvą genetiką, nenustebčiau jei net tavo seneliai buvo paimti, tiesiog jie to nežino arba ignoruoja.

Palikt komentarą