36 Pranešimai “Mano pagrobimo istorija”

 1. Kamila parašė:

  Tikiu, si istorija ne isgalvota..

 2. Aaa parašė:

  Tikrai įdomus pasakojimas, manau jis tikras 🙂 Ir tikrai tokių įvykių būna. Tik gaila, kad mūsų visuomenėja palaikyti ne viso proto yra priimtiniau nei išklausyti.

 3. Prakeikta Satanistė parašė:

  Gan įdomiai čia.. Norėčiau sužinot kas vyko toliau. 🙂

 4. Legatas parašė:

  Na nieko neiprasto nera,dazneusiai taip ir nutinka po pagrobimu zmones nieko nepamena kas yviko.

  • Mitch parašė:

   Nenita CaaiuvereFebrlary 8, 2012So what is the magic mix? Well I am going to provide game away at my so next seminar on E-Mail Marketing but here is a sneak preview of the weather that Ive discovered have a massive impact on resultscheap wow gold

 5. VA parašė:

  Nu idomu kas toliau…Seip ir man teko matyti NSO nors ir istoli, bet irgi nuiekam nepasakoju zmonems, nebent tik cia galima pasidalinti… O kas ten toj rankoj buvo????

  • Klaipėdietė parašė:

   Man per užpraeitus naujus metus taip buvo,mūsų visa šeima matė. Na,ne visa,švenčiau su seneliais,pusesere,jos vaikinu,pusbroliu ir teta. Išėjom į lauką pasižiūrėti fejerverkų ir pastebėjau tokį šviesulį skraidantį. Iš pradžių maniau,kad ten tik dangaus žibintas arba fejerverkas,kuris ten sprogsta tik pakilęs. Parodžiau visiems ir jie taip pat galvojo. Vėliau jau buvo pasibaigę fejerverkai ir jau ėjom namo,bet tas „daiktas“ vis dar skraidė. Atrodo šviečia šviečia,tada toks šešėlis skraido,ir vėl iš naujo. Aš pradėjau rėkt „Ateiviai,skriskit čia!“ 😀 Aišku visi labai išsigando,ir man nebuvo labai ramu. Po to visi išsiskirstėm,o aš namie likau viena,seneliai kažkur išėjo. Paskambinau mamai,bet ji netikėjo ir sakė,kad ten tik žibintas.
   Buvo ir dar vienas nutikimas,bet jį kitą kart gal papasakosiu. Ačiū už dėmesį 🙂

 6. Varyk dar parašė:

  Man tai nelabai svarbu ar tikra istorija ar ne, bet įdomiai parašytą. (NSO tikiu). Na ar taip ar taip man truputi gaila autoriaus čia dėl pagrobimo… Na kiekvienam savo kitiem kitus apgaudinėt ir panašiai, norisi tikėti kad, neapgaudinėja.

 7. skaitytojas parašė:

  jeigu tai buna tiesa apie pagrobimus tj skaiciau angliskam portale jog pagrobimo metu zmogui atsiranda hipnoze ir po to tai ka jis prisimine ryte prabudes gali pamanyti jog tai buvo kosmaras arba visai neprisimint .

 8. Rimtas parašė:

  Super istorija tikiu, kad neisgalvota, tikiuosi nemausto

 9. ganja parašė:

  as nelabai tikiu del foto nlo nes galima nusipirt kostiuma

  • vika parašė:

   Ta nSo foto idėta tik tam, kad labiau iliustruoti pasakojimą. Niekas niekur nerašo, kad čia pasakotojo vaizdelis užfiksuotas įvykio metu.

 10. Legatas parašė:

  foto ideta tik siaip 😉

 11. Nesvarbu parašė:

  Noriu visos istorijos 🙂

 12. Mantas parašė:

  ar tikra ar ne, bet kad tikrai nenoreciau, kad mane pagrobtu :]

 13. Anonimas parašė:

  Gan Idomy Man Atrood tikra nes as tikiu ateiviais!Iodmu suzinoti toliau.

  • Keisha parašė:

   Me animas y me das como coscorrones! Me la he pasado haciendo tonterias, mejor hago lo que me propongo por que después será muy tarde!Que bien que tu Husky este mejor! eso de las garrapatas da miedo, hasta a las personas les puede afectar, una vez vi un caso en la tele que una niña quedo en coma y no se supo por que hasta que una doctora busco en el cuero cabelludo de la chica y tenia una garrapata enalrradt.&et;3

 14. Lukas parašė:

  Laba diena visiems , esu 3 kurso psichologijos studentas . Galbūt kai kurie iš jūsų neatkreipė dėmesio į kelias šio laiško citatas tačiau man jos nepraslydo pro akis .

  Cituoju ( laiško pradžia : Visa tai gali atrodyti netikra ir išgalvota, tačiau mano tikslas yra ne įtikinti, o papasakoti, o galimybė likti anonimu šiame puslapyje labai tinka.

  Cituoju ( laiško pabaiga ) : Kol kas nežinau ar verta pasakoti visa tai, nes ko skeptikų pasaulyje yra gana daug. Aš ir pats toks buvau ir jei žmonėms viskas atrodo juokingai, tai nėra esmės pasakoti tai kas nutiko vėliau.”

  Rašytojas pradžioje mini jog jo nejaudina galimybė išgarsėti ar įtikinėti skeptikus . Prioriteteas – papasakoti , su galimybe likti anonimu . Pabaigoje paliekama intriga , bandoma užkabinti skaitytoją . Pats sau prieštaraujantis žmogus nėra tikras dėl to ką sako ir tai yra faktas . Tikiuosi atvėriau akis dėl ko šis straipsnis parašytas .

  • Mantas parašė:

   gal jis tik nemoka savo minciu isreiksti rasydamas, taip kaip galvoja :] va tau ir psichologija sunau 🙂

  • Lukas parašė:

   Mantai tu bandai jį dabar pateisinti , o ne faktą konstatuoji . Ko dar jis nemoka ? labai gerai jį pažįsti ?

  • Mantas parašė:

   nepazistu as jo, tik jau buna kai kuriems neiseina normaliai sakinio suformuot..

 15. Lukas parašė:

  Mantai , šis žmogus laiške mini jog gam yra 25m . Ar tikrai manai jog būdamas brandaus amžiaus žmogus vis dar nesugeba suformuoti rišlių sakinių arba aiškiai jas perteikti tekstu ? Jis žinojo kur siunčia ir kokiu tikslu , o tikslas aiškus nurodytas pradžioje . Laiško pabaigoje jo nebėra , jos jo atsisako argumetuodamas jog pasaulyje yra daug skreptikų . Istorija tikrai įtraukianti , nesunkiai skaitosi . Tačiau nesuprantami atoriaus nukrypimai . Mantai gerbiu tavo nuomonę ir aš jos nepakeisiu . Tikiu NSO esu ir pats matęs . Norėtųsi jog žmonės kaip ir tu turėtų savo nuomonę bei ją bandytų argumentuoti . Šiuo atveju nėra nė vieno argumento , kuris šią istoriją leistų laikyti tikra . Panašių istorijų yra apstu visame internete , jei nesutinkate galite lengvai rasto įvedę alien abduction į bet kurią naršyklę .Daugelio istorijų formatas labai panašus , įsitikinti tikrai nesunku . Jeigu kiekvienas iš mūsų bent kartais pažiūrės į bet kurią situaciją iš šono , pasaulyje atsiras daugiau teisybės .

  • Mantas parašė:

   Gerai jau, gerai Lukai. Tokiu skeptiku kaip tu tikrai reikia, bet reikia ir tokiu kaip as, kur truputuka gintu skeptiku vertinamus :] Tu teisus, bet as ir nesijauciu klystantis :]

 16. Linas parašė:

  bet tikrai kodel jisai taip gale svaigti pradeda ? kodel neimete to video nors ir bloga kokybe vis kazkas… kiek reikia buti naiviam jog imti ir tiketi iskart :D:D as galeciau toki pati parasyti tik su geresne pabaiga 😀

 17. Vasarė parašė:

  Laisvi, būtų labai smagu paskaityti kitą šios istorijos dalį!
  Linai, jei daugiau paskaitytum apie NSO tai suprastum jog ne mūsų planeta visatos bamba ir jei manai kad apie tai neišeina tikėti iš karto, tu labai klysti!
  Aš žinau kad NSO egzistuoja ir būtų labai įdomu ir tuo pačiu baisu patirti tą, ką patyrė Laisvis. Manau kad daugumos žmonių pasakojimai apie ateivius ir jų matytus kosminius laivus sako tiesą!

  • Linas parašė:

   Vasare o tiki kalėdų seneliu vien dėl to jog kažkas jį papasakojo ? jeigu taip aš tau tada ploju ir tikiuosi jog daugumos žmonių pasakojimai apie jį yra tikri ir jie sako tiesą 😀 Žiauriai baisu tik dėl vieno jog tikėjimas yra kvailių motina o tu šią teoriją ką tik patvirtinai hahahaha :D:D:D

 18. Ilona parašė:

  Aš daugelį kartų mačiau NSO ir niekad nebijojau saviems apie tai pasakyti ,ir visi manim tikėjo nes žino, kad š..do niekad nemalu. Ir anokia čia naujiena tos skraidančios lėkštės, visame pasaulyje jas mato ir ne tik , yra kas palaiko kontaktus sujais.

 19. Kazimieras parašė:

  taip taip , aš skaičiau jog JAV valdžia su jais bendrauja tik mes to dar nežinome .

 20. Viktorija parašė:

  Gali buti kad ir Anglijoi galima pamatiti neatpazintu objektu nes mano draugas jau ne viena siki Anglijoi mato skraidancias sveseles :]

 21. as noriu likti anonimu parašė:

  istorija neisgalvota.beto ,patarkit kaip man susitikti atevius? prasau patarkit

 22. as noriu likti anonimu parašė:

  bet nenoriu kad mane pagrobtu 😉

  • Della parašė:

   When I originally commented I clicked the âoN‚Å“¬âtify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get four e-mails with the same comment. Is there any way you are able to remove people from that service? Many thanks!

  • Margery parašė:

   You’ve got it in one. Co’dlnut have put it better.

 23. as noriu likti anonimu parašė:

  apsigalvojau nepatarkit nes jei pararsot paskui ir mane pagrobs

Palikt komentarą