7 Pranešimai “Ateiviai ir JAV”

 1. Dimensija parašė:

  Straipsnis patiko, įtikinantis. Daug skaičiau, žiūrėjau video ir manau, kad čia ne „fake and gay“. Nors pirmoje nuotraukoje atrodo kaip su photoshop’u, bet antra įtikino. 😀 Daug video mačiau, kur tie ateiviai juda, eina ir t.t. Tiesiog ko labiausiai norisi, kad visi šie dalykai būtų atskleisti į visuomenę.

 2. paulius parašė:

  Eili karta su savo ateiveis nusipeza.

 3. lukas parašė:

  turiu tikru neginciajamu irodimu kad ateiviai gyvena zemei ir greitu metu su jumis pasidalinsiu kreipkites i gmail zinau net kaip jie krenda taip greit ir koke gale jie naudoja …

 4. Jonas parašė:

  2 nuotraukoje tu ranku pradzia zmogaus bet kazkas pakeite ten buvusi zmogu i ateivi su fotosopu

 5. Jaunelis parašė:

  Zmones visgi yra nenaudeliai,bendravo su „skandinavais“,pasizadejo neprasideti su „pilkaisiais“.Tik“pilkiesiems“ pasirodzius prieme ju pasiulymus,leido daryti bandymus su zmonemis,be to straipsnyje lyg ir nepamineta kas nutiko“skandinavu“ atstovui,nenustebciau jeigu ji ramia sazine butu atidave“pilkiesiems“ !

 6. ROLKIS parašė:

  Viskas gerai su straipsniu ir panasiai gerai saunuoliai baisu ir idomu jei tai realybe tiesiog tuos nuotraukos ne tikros negalvokit as neneigiu egzistavimo tiesiog aiskinu juk nieks nefotkino o jei ir buvo uzfiksuota tai nerodys per interneta nes tos tikros nuotraukos orginalai yra islaptintos auksesniuju instituciju vadovu. tiesiog padarytos megejiskos nuotraukos isivaizdavimui kaip tai galejo atrodyti realiai.

 7. ROLKIS parašė:

  Rolkis zmones aiskiai rodo aisku bijojima su susidorojimu su jeis ar neigiamos reakcijos tiek su vadinamais taip geraisiais „skandinavais“ tiek ir taip blogaisiais „pilkaisiais“

Palikt komentarą