6 Pranešimai “Humanoidų tipai”

 1. kop parašė:

  Labai įdomu būtų sužinoti, kas rašo tokias pasakiškai mistiškas istorijėles ir bando jomis užprogramuoti patiklius žmogelius.

  • Saulys parašė:

   Tik pakartosiu zymaus zmogaus zodzius, kad siandien dienos pasaka tai tik dar neirodytas rytgienos mokslas. neseniai klausiau ginca tarp Kingstono Universiteto buvusio destytojo ir vieno pazistamo. Gincas apie Dieva. Taigi paprastas dalykas – jei tu tiki – padarom eksperimenta uzdarom tave I kambari ir neduodam valgyti. O tu melskis is visu jegu. Ar atnes valgi? – toks buvo to destytojo fundamentalus argumantas. Ir jis teisus – valgio nieks neatnes. Taciau tikejimas tai auksciau nei mirtinas kunas. Zmogus numirs, melskis nesimelsk. Ka noriu tuo pasakyti? O gi nereikia maisyti 2 dalyku kurie randasi ne tam paciam lygyje. kuniski ir dvasiski – jie saveikauja vienas su kitu, taciau visiskai skirtingam lygyje. Jei tu esi atviras savo samone viskam tai buk atviras viskam, o ne rinkis – tuo tikiu, o tuo netikiu. Aisku naudinga skirti kur tiesa, kur melas. Tai kur ji dabar tiesa? O kur melas? Tam Biblijoj pasakyta: kas turi akis temato, kas turi ausis tegirdi. „patiklus zmogeliai“ ar cia tie kurie priima tas kas neiprasta, kaip viena is galimybiu?

 2. Kriugeris-alfa-beta parašė:

  Turi paralyžuojančius vamzdelius koks dabajuobas tai išgalvotu šitas straipsnis šūdų šūdas.va.

 3. Kriugeris-alfa-beta parašė:

  Tiesa sakau :-D.va.

 4. Saulys parašė:

  Ateiviu tipai yra isnagrineti ir isgarsejusioje, tik neseniai pripazintoje tikra instrukcijoje (kopijoje) – vadove : „Kaip elgtis su NSO“. As veliau pacituosiu kas ten parasyta, nes neturiu tos kopijos kopijos po ranka. Pati kopija atsirado gana seniai, apie 50-tus 60-tus metus. Niekas negalejo patvirtinti kopijos autentiskumo. Kopija – ne originalus dokumentas. Taciau neseniai Dokumentiniam filme (seriale History Channel) „Angaras Nr1“ (apie angara kuriame laikomi UFO liudininku dokumentai, tarp kitko kai kurie negali buti skelbiami del laiko kada jie turi buti saugojami, turiu jausma kad kai kurie bus paskelbti kai liudininkai numirs), buvo patsakyta kad viskas kas nufotografuota atitinka tuometinius visiskai slaptu dokumentu reikalavimus. Meksikieciai kazkodel „labiau mylimi“ NSO nei kitos pasaulio dalys. Neverta nei mineti faktu kai milziniska minia kartu su prezidentu stebejo NSO danguje. Kai NSO nukrito prie US ir Meksikos sienos… daugiau meksikos teritorijoj. Idomu, kad ta NSO pasieme US kariai, o meksikieciai buvo rasti negyvi. Taciau tai nebuvo pagrindas konfliktui. Tai neisaiskinta istorija. Sakoma kad ateiviai isnuodijo meksikiecius, o US pasiule didele ispirlka uz NSO ir todel jiems leido NSO pasiimti. Visa tai vyko ne dienu, bet valandu laikotarpyje. Taciau pratesus kalba apie meksikiecius ir NSO – Stevenas Greer (aisku visi zino „Atskleidimo“ – „Disclosure“ judejimo lyderi) nors ir minejo meksikieciu dokumentaristo 🙂 (tik ka sukuriau zodi) Chose Eskamilos filmus, ne visai pritare visom jo idejom.

 5. Saulys parašė:

  Taigi tesiu savo pažadą.
  Žymiojoje SOM1-01 (Majestic 12 Group cpecial operations manual) – išvertus – specialioje slaptoje naudojimosi instrukcijoje, kuri be kita ko pavadinta: Extraterestial entities and technology. Recovery and disposal. Be kitu dalyku yra įvardinti 2 EBE Tipai.
  Pirmas – kuris gali būti sumaišytas su žmogumi, keturių penkių pėdu aukščio iki penkiasdešimt kilu svorio, oda pilka kiek i geltona, akys mažos, almondo (riešutas) formos, plataus išdėstymo, vyzdžiai dideli, akių baltymai turi pilkšva atspalvi, ne kaip žmonių. ausys mažos ir yra žemiau kaukoles atžvilgiu nei žmonių. Nėra jokio plaukuotumo arba labai mažas pažastinių ir tarpkojy. Kūnas lieknas bet gerai išvystyti raumenys. Rankos mažos su keturiais pirštais be nykščio. tarpupirščiai ne kaip žmonių (pirštai kaip atskiri segmentai). Kojų pėdos dideles ir proporcingos.
  Antras – žmogaus pavidalo, trijų pėdų , penkių incu ūgio iki keturių pėdų dviejų incu. Sveria apie penkiolika dvidešimt penkis kilogramus. Galvos daug didesnes nei žmonių su prailgintais pakaušiais. Akys dideles, beveik apsuktas pagal kaukolę (sunku versti medicininius terminus), Akys juodos be baltymu. Matomi antakiais lengvu pakilimu sujungime per vidurį. Nosis – iš dviejų nosiaskylių virs burnos. Ausų neturi (išoriniu). Oda pilka, melsva pilko atspalvio pastebėta kad nugara tamsesne nei priekis. Oda Švelni ir lygi. Plaukuotumo nėra. Patys padarai neatrodo esantys žinduoliai. Rankos ilgos pagal kojas. turi tris ilgus pirštus ir nyksti kuris tiek pat ilgas kaip ir likę pirštai. antras pirštas yra storesnis už kitus. Pėdos mažos ir siauros kojų pirštai keturi ir sujungti tarpusavyje plėvele.
  Va toks aprašymas.

Palikt komentarą