29 Pranešimai “Kontaktai su nepaprastos išvaizdos humanoidais”

 1. Saulys parašė:

  1. Informacijos apie „ateivius“ ne daug kad daryti kazkokias isvadas – tai tiesa. Ji ateina is paprastu zmoniu pasakojimu. Mus tai pasiekia per kasdienes priemones. Todel didele tikimybe, kad pasakojimai gali buti: ne „is pirmu lupu“ -> is anksto sumanyta klastote arba Atsitiktinis „pagrazinimas“. Tai mes idedam I pradini klausima ir gaunam atsakyma: ayeiviai – tai is anksto sumanyta klastote pakista zmoniu kvailinimui, arba pagrazintos ne tiek „stebuklingos“ pasakos. Taigi didziaja dalimi mes zinom kas yra ateiviai. Yra trecia dalis be abejo. Pasakos ir padavimai neatsiranda is nieko. Nors, dazna istorija turi, kaip sakoma, „snow ball“ – sniego rutulio desni, vis tik branduolys buna tikras. Paprasta logika sako, kad nei as nei Saulius, nei kuris kitas skaitytojas ar rasytojas, kuris nedirba to – ziniu apdirbimo – darbo pilna darbo diena, gauna istorija su visais „priedais“. Kas gi gauna ta istorija tokia kokia ji yra??… – Visiskai teisingai. O kas gali finansuoti toki darba??…. – visiskai teisingai. O is kur tie pinigai?… – visiskai teisingai, nes ten jie niekada nesibaigia.
  2. Taigi, sakykim, kad “ateiviai” yra – kas jie? Visu pirma iveskim apibrezima ir isiveskim I samone – ateiviai tai visu pirma butybes is kitur nei mes esam. Is kur jie ateina mes nezinom. Ar Taip??
  2.1 “ateiviai” tai tie kas jau seniai zemeje gyvena. Tai senoji rase, civilizacija, kuri genetiskai sukure zmogu kazkokiam tikslui ir stebi kaip mes vystomes. Cia ir paliksiu. Kas pasakys daugiau teoriju sita linkme? Butent sita. Yra kitu versiju, bet apie jas veliau. Rasykit kas ka galit sugalvoti ir ta mes palyginsim su faktais.

 2. Linas parašė:

  Esu linkęs tikėtoi jog egzistuoja protinga gyvybė kažkur visatoje . Esu pats matęs NSO Vokietijoje autobane , buvau esu didelis fanatikas ufologijos . Bet kuo daugiau domiuosi tuo daugiau klausimų nei atsakymų turiu . Faktas yra nenuginčijamas , nėra nė vieno , pakartosiu nė vieno realaus , tikro , pripažinto mokslininkų įrodymo visuomenėje jog mūsų planetą lankė , lanko kita protinga civilizacija . Jeigu kas norite paprieštarauti , prašau galbūt bus visai įdomi diskusija , gerbiu kiekvieną nuomonę .

 3. Darius parašė:

  Kodel sakai „“ateiviai” tai tie kas jau seniai zemeje gyvena“?
  As nesenai maciau Londone idomu aparata, kuris letai skrido ir buvo panasus i lektuva, tik daug didesnis (stebejau kol letai isnyko ne is akiu o is zemes atmosferos… buvo giedras vakaras ir dar sviesu).

  • Darius parašė:

   Pamirsau pamineti, kad po keliu minuciu praskrido malunsparnis.
   Viskas stebima , bet ir viskas slepiama. Bandziau ieskoti google panasaus aparato, bet niekur neradau nieko panasaus.

 4. Saulys parašė:

  As kazkada galvojau taip. Gyvybe prasidejo vandenyje (oficiali teorija). Tikriausiai todel, kad vandens aplinka yra palanki gyvenimui. Tada man iskilo klausimas – tai kokio galo gyvybei reikejo listi is to vandens? Ka, vandeny vietos maza? juk 2/3 pavirsiaus – vanduo. Kazkuriuo metu is vandens buvo ismestas moliuskas, kuris palaipsniui issivyste I … na cia mano fantazija baigiasi, I kazka kas sugeba protauti. Taigi, mes net nezinom kokiam lygyje gyvybe buvo po vandeniu, kai moliuskas buvo ismestas. Galvoju, kad, kaip tas moliuskas vystesi, – vandens pasauliui buvo neidomu, kaip ir visa kita kas ten darosi. Taigi pirmas mano spejimas -senoji rase gyvena vandenynuose. Faktu paremti sitai teorijai pilna. Su tuo susidurusios visu dideliu saliu kariuomenes. Tikriau su kazkuo, ko jie negali paaiskinti. Apmaudu, kad to neviesina, laiko paslaptyje. Sena pasaka- kils suirute, ekonomikos nestabilumas, zmonija dar nepasiruosusi. Yra istorija apie keistus garsus kuriuos uzregistravo naujausiu povandeniu laivu sensoriai (seni negirdejo). Tai primenantis varles kvarksejima garsas. Rusai taip juos ir pavadino – kvakais. „Kvaku“ uzregistruota tiukstanciai, jie migruoja po vandeniu. Kas jie? neseniai girdejau kad pagaliau atrasta – tai planktono rusis (meteorologinis oro balionas – neprimena?). Keisti garsai vos neprivede prie Suomijos – Risijos konflikto (kalbu apie karini konflikta). Karta besivydami keista objekta po vandeniu, suomiai uzspyre ji vienoje is ilanku. (Amerikieciai bande ta pati padaryti prie Shag Harboir). Jie be galo dziaugesi, kad pagaliau kazka suzinos. Pakviete pagalbos povandenini laiva ir visus aplinkinius karinius laivus. Po to istorija pasidare kiek fantastine – uzspirtajam I pagalba atvyko dar vienas – didesnis objektas. Povandeninis laivas buves virs uzspirtojo buvo uzdengtas kazkokia nepermatoma – negirdima uzdanga. kai ji dingo – sonaras parode kad nei objektu nei povandeninio laivo nera. buvo kalba kad oro erdveje trumpam buvo pasirode kazkokie juodi malunsparniai be atpazinimo zenklu. niekas nezinojo kas jie. Pasaulis skaiciuoja ne viena povandenini laiva prapuolusi tokiom aplinkybem. Holivudo ekranizacija – „The Abyss“ – panasiu ivykiu aidas. Gaila mes vel palikti nezinioj apie Dzeimso Kamerono nusileidima I giliausia vandenyno vieta.
  Sekanti teorija – senosios civilizacijos po zeme.

 5. Linas parašė:

  Saulys – teorija įdomi . Kalbi apie daugybę faktų . Faktai gali būti arba klaidingi arba teisingi . Prašau pateikti nenuginčijamų faktų , tavo parašytoje istorijoje nėra nė vieno aiškaus argumento įrodančio istorijos tikrumo . Supranti link kur suku ? istorijas gali rašyti bet kas tačiau patvirtinti jų autentiškumą ir tikrumą galima tik nenuginčijamais įrodymais . PVZ : Rašytiniai šaltiniai ( oficialios pareigūnų ataskaitos apie neatpažinto povandeninio objekto persekiojimą ) , ar galbūt sonaro nuotraukos . O dabar ši istorija yra visiškai bevertė . Egzistuoja dviejų tipų pasakojimai , argumentuoti ir melagingi

 6. Jefris parašė:

  suprantama kiekviena diena vis daugiau informacijos apie tuos humanoidus (ateivius) bet neviskas yra tiesa kad atskirtum tiesa nuo melo turetum daugiau zinoti apie juos

 7. Saulys parašė:

  Kalbos nėra, mes kiekvienas tikimės pagauti jauti už…. ragų, bet realybė deja tokia, kad jautis dažniausiai už jurų mariu ir kuo toliau tuo didesni…. ragai, kaip sakoma. Aišku, as puikiai suprantu, kad net tuo atveju jei as atneščiau ta „kvaka“ ir padėčiau ant stalo pas save, mokslinio pagrindo kažkam įtikinti visada pritruktų. Viena is žmogaus savybių – ignoruoti. Pavyzdžiui admirolas Beardas, kai grizo is Antarktidos ir pasakė savo valdžiai, kad buvo pasitiktas skraidančių objektų, jį pasodino i psichuskę. O jis prieš išvykstant buvo tautos didvyris, jam patikėjo apie 2 tūkstančius karių, laivus, povandenius laivus ir lėktuvus. „Ištirti“ Antarktida. JIs ištyrė. Yra žmonės kuriu pasakojimais kitą kartą sunku nepatikėti. As su mielu noru papasakočiau savo istorija jei tokia butu. Deja. Vėlgi tiek pat kiekvienas galėtu mane apsaukti melagiu kol neduočiau asmeniškai ateivio nykščio pačiupinėti. Istorija apie kvakus pasakojo buvęs 1970 -1980 m rusu jūrų laivyno admirolas. Ar reikia jam tikėti – ne. Ar galima jam tikėti – taip, nes tai žmogus kuris viešai pasirodęs su tokiais pasakojimais rizikuoja visa savo – žymaus karininko reputacija. mano užuomina apie jo išpūdžius tik mažas lašas to ką jis pasakojo. Ir – ne paslaptis, įsitikinęs, turint rusų kalbos žinias šitas klipas turėtų būti YouTube. As jį mačiau 3 metus atgal. Tuo metu jis ir kitas karininkas papasakojo apie Suomijos „konfliktą“. Ir čia tik pasakojimai. Meluoja jie, ar ne?? Spręskite patys. Mano asmeniška teorija apie gyvenančią po vandeniu civilizaciją. Prisipažįstu. Aš mačiau to paties admirolo Beardo karininkų piešinius tų objektų, kurie kilo is po vandens. dokumentiką mačiau 2 metus atgal. Filmas „The Abyss“ sukurtas 1898 metais. Kaip Jeimsas Kameronas gavo tuos paveikslėlius, kad parodytu filme – nežinau. Bet manau du faktai is skirtingų pusiu – sunkiai panašu i melą. Vėlgi, jei kas matė, kas nematė (as siūlau pažiūrėti) spaudos sukritikuotą ‘Mermaids: The New Evidence’ – as ne prieš – Maišykit juos į purvus, bet as noriu pasakyti – as jų nekeikiu – palaikau. Čia kažkas yra. Tegu jie visi aktoriai. Bet kaip jie patys sake po filmo juos pradėjo atakuoti su tikrais faktais. Kas inspiravo(naujadaras, kuriu nekenčiu 🙂 ) pastatyti tęsinį – siūlau pažiūrti ir šita. Net įdomesnis. Taigi rašydamas komentarus as būnu mažiausiai 2 karus patikrinęs informaciją ir visada naudoju ne mažiau kaip 4 šaltinius. Ką aš žinau. jei to nepakanka bent pamastyti. As daugiau nieko neturiu.

 8. Saulys parašė:

  yra puikiu laidu ir kuo toliau tu daugiau kad galetumem bent susimastyti apie ka kalba. Senoves Ateiviai. Naujas sezonas dar arciau nagrineja istorijos atradimus ir dar daugiau klausia klausimu, I kuriuos modernus mokslas nesugeba rasti atsakymu. ko gero smegenu pudrinimas kad senieji zmones n=burejo be galo daug amatininkisku igudziu – jau nesugeba atsigint nuo klausimu – kas, kokiam tikslui. Naska linijos – vargse moteris . visa gyvenima paskyre tu liniju atsiradimo issiaiskinimui. irode, kad tas linijas galima nubrezti, kad jos gali islikti iki musu dienu. Klausims kas jos mokslini darba finansavo ir kam buvo svarbu kad ji tai darytu. evo visas filmas apie jos darba…. filmukas 1.5 val kad parodyt viso gyvenimo atradimus. Jos teorija pagrista tuo kad zeme vaiksciojantys zmones ieskojo…. VANDENS1 Na kas tam moderniam moksle yra kad visi jie to vandens iesko? keista kad ieskodami vandens jie nupiese piesinius kuriuos tik is oro pamatyti gali. Jau nekalbant, kad buvo nunesta virsune nuo kalnagubrio, kur vandens ieskotojai trikamppiais vaiksciojo. Musu dienu ekspertas pasake kad panasiai nulyginti kalnagubri reiketu 20 metu geriausiu darbininku ir geros technikos. Jokio zodzio kad tose vietovese be vandens yra naturaliai atrandamos radioaktyvios medziagos ir auksas, kuris is tikruju ir buvo visu stebuklu priezastimi. Bet kuriuo atveju.
  2.2 Ateivai buvo per visa zmonijos istorija ir ko gero niekur neisejo. Tai ka jie daro? ar jie vis tik tai ateejo? o jei atejo tai is kur?

 9. Linas parašė:

  Ir vėl tas pats….vėl pateiki istorijas , be jokių šaltinių . Kokie dar šaltiniai pas tave galvoje ? jeigu rašai tiesą kaip absoliutą , pateik ir tikrą argumentą nurodyk šaltinius po savo pasakojimais , tada ir pažiūrėsime kiek tikrumo turi tie tekstai . Pakartosiu dar kartą , nėra nė vienos tikros nuotraukos kuri įrodytų tikrą kitos civilizacijos egzistavimą žemėje ar už jos ribų . Moksliškai neįrodyta , niekaip nėra įrodyta jog kažkas egzistuoja iki mūsų dienų . Mūsų pasaulyje gyvena apie 7 mlrd žmonių , daba tikrai kas nemažai turi išmaniuosius mob ir fotoaparatus , kodėl nefiksuoja tų aparatų ? kodėl dar neturimė nė vienos nuotraukos ar filmuotos medžiagos kurios tikrumo nebūtų galima paneigti ? internetas tik prgirūstas visokio brėdo . 2.2

  Ateivai buvo per visa zmonijos istorija ir ko gero niekur neisejo. Tai ka jie daro? ar jie vis tik tai ateejo? o jei atejo tai is kur?
  KĄ TU RIMTAI ??? žmogau keli tokius klausimus kai net negali atsakyti į paprastą ar jie visatoje egzistuoja .

  P.s youtue kurią tikrai žiūri , yra tikrai geros dokumentikos pvz , ufo debunked arba dark moon debunkedd , jei gerai panaršysi rasi video kuriose kalba tikri mokslininkai , gerai žinomi ir pripažinti kaip michio kaku . Papasakos viską visai kitu kampu ( argumentuotais moksliniais terminais ) viskas susistatys į savo vietas . O žiūrėti tokias laidas kaip ancients aliens , kurį rodo per History kanalą …. paskaityk kas tas laidas kuria ir kas per ufologai kalba iš kurių visas pasaulis juokiasi . Jie tik geri oratoriai kurie sugeba pritraukti naivius žiūrovus jog TV galėtų uždirbti pinigų iš tos auditorijos kuri dar nesėdi prie pc ekranų .

 10. Saulys parašė:

  Zinau maziausiai 2 mokslininko Micho Kaku veidus. Ir mano manymu po to kai jis pora kartu pasisake ispedamas zmoija apie saules spinduliavimo pavoju (kuo as labai tikejau) ir ji praktiskai isjunge is eterio… aisku nieko taip ir neivyko, ji kazkas pravale. po to as maciau kaip jis gyne nusileidima menulyje (ir as nustojau juo tiketi). Kaip mokslininkas jis idomi asmenybe nera ka kalbeti, tai kas – as su kai kuo ka jis sako nesutinku koks jis bebutu kietas … gerai priminei sioulaikinio mokslo remimas.. gera tema. Tai kuo remiasi siuolaikinis mokslas -nuotraukomis ir faktais? gal galetum pateikti faktu apie kosmoso tyrinejimus? kaip apie nusileidima menulyje, pavyzdziui? juk kaip sakai viskas ka as rasau yra „briedas“ arba kitaip (lietuvskai) sakant „man vaidenasi“, noreciau suzinoti kokiais butent irodymais mes remiames kalbedami apie didziausia zmonijos pasiekima – zmogaus nusileidima menulyje? Na jau parodyti man bent akmenuka is to menulio nebus jokios problemos (viena is 500kg, bent pasakyti kur jis randasi as pats paziureiu), juk tai tamstos akimis daiktinis irodymas?? Ar begale nuotrauku… „linkai“ ko gero kiekvienam kampe? Aisku, kad nebutu taip liesa pridekim kad VISI tavo autoritetingi tau zinomi ir tau nezinomi mokslininkai sventai prisiekia tel. ekranuose ir you tubej, kad taip ir buvo. Tikiuosi, kad pakanka svoroio? Tada tikim ir mokyklu vadoveliais kurie pries 40 metu „sventai tikejo vienu“ o siandien „sventai tiki kitu“. AS esu paprastas stebetojas. Ir bent turiu savo stebejimu pagrindu susidariusia nuomone. Man jokie Michiu Kaku nelabai. As mates mokslininku, kurie keicia poziuri i dalykus del vienos priezasties, kad klysti zmoniska. VISI klysta. Ir as pats ne isimtis. Bet „ateiviu“ atveju. As neklystu ir tikiu desimtim tukstanciu bylu gulinciu MUFON archyvuose. Tikiu „Senoves ateiviais“ ir manau kas netiki yra maziausiai trumpaegis. Tuo atveju siulau paskaityti mano labai draugiskus komentarus po pirmos dalies apie Roswello technologijas. As neturiu laiko kartotis. Kas turi ausis tegirdi, kas turi akis temato.- „Biblija“. Ne mano tikslas ka nors itikinti, kad yra taip ar anaip. Nesiruosiu jokiu linku ir irodymu pateikineti. As sakau -> as matau. Isitikines, kad as ne vienas. tuomet as sakau -> kad as ir girdziu. Kiekvienam savo (dezute). Internetas visiem , kaip ir mokslas. Klausimas ar nori toje dezuteje sedeti ar idomu kas uz jos ribu darosi. Biblija irgi labai gera knyga pradeti supasti. Tarp kitko senesne uz bet koki moksla. Ka tie mokslinikai dare – viska uzsimerke neige, dabar atvirksciai. Paklausk to Micho Kaku ar tiki dievu? O pats ar tiki? Kuo is viso tiki?

 11. Saulys parašė:

  Tai gi tos istorijos. As tkiuosi kad bent kiek dar turintys sviesesni prota ir mastantys atsilieps i diskusija. negi visi taip jau … kaip nuo konvejerio, su vienodu 32GB kieto disko atminties kiekiu? as sventai tikiu kad yra ne vienas jaunuolis lietuvoje.. ar uzsienyje su ne sablonisku poziuriu I gyvenima.

 12. Linas parašė:

  Visur raša , aš manau aš galvoju , mano nuomonė . Tai kokiu tikslu apskritai čia sėdi jeigu tau neįdomu kažką įtikinėti ? ne netikiu nei biblija nei neegzituojančiais dalykais . Niekuom netikiu . Taip čia jau penktas kartas kada prašau parodyti bent vien tikrą normalų šaltinį apie savo istorijas , o tu vis išsisukinėji , kartoji ir kartoji tą patį per tą patį .

  Biblija irgi labai gera knyga pradeti supasti. Tarp kitko senesnė uz bet kokį mokslą .
  Tu vėl rimtai….. grįžti į istorijos suolą 5-6 klasę palinkėčiau . Tuo metu egzitavusi Romos imperija , ką kalbėti apie senovės egipą 😀 3000m prieš Kristų . Viskas aišku su tavimi . Gali skleisti sau būdingas internetines erezijas paaugliams bet išsilavinę ir skaitantys istorines , mokslines knygas tavimi niekada nepatikės dėl daugelio priežasčių .

  Labai norėjai paliesti akmenį iš mėnulio šia nuoroda , pildykis vizą ir skrisk į už jūrų marių
  http://airandspace.si.edu/explore-and-learn/multimedia/detail.cfm?id=994

  Tavo nemėgstamas fizikos daktaras tau paaiškins apie mėnulio nusileidimą .
  https://www.youtube.com/watch?v=V8G5gB6Unbk

  Aišku kaip diena , tiesos ieškai visai kitoje pusėje susisukus tavo galvelė nuo ancient aliens ir kitų fantastinių istorijų tiek jog nebesupranti jog paprastas tiesas įsivaizduoji melu . Tik kažin kur tave tai nuves :)esi neišsilavinęs neapsiskaitęs žmogus kitaip tokių nesąmonių jog biblija senesnė už mokslą nerašytum . Tavo klėdesiais patikėti gali nebent tokie patys kaip tu arba 1mb floppy diskus turintys asmenys . Jaunuoli susiimk .

 13. Saulys parašė:

  Bet kuriuo atveju as neapsitveriu tvora ir ne parasau lenteles as vienas teisus – klausykit ka sakau. As klystu kaip ir bet kuris. kiek apmaudu kad i kiekviena pasakyma girdi ta pati atsakyma, taciau toks gyvenimas. Tokia realybe. Kartais tieos kurios tau atrodo visiskai aiskios kitiem visai nepanasu i sveika mastyma. Ir as OK su situ. Taip kad Linai prasau priimti mano kritiska atsakyma svelniau. as taikus zmogus. 🙂

 14. Linas parašė:

  tiek to 🙂

 15. Saulys parašė:

  Uzsiminsiu vistiek apie sita zmogu. As asmeniskai – niekam nepersant nuomones – jusu valia ka galvoti – tikiu 100%. http://www.boblazar.com/
  Bent is neturejimo ka veikti, siulau paziureti. Dar idomiau video you tubej manau originalus interviu butu pats issamiausias.

 16. Linas parašė:

  Esu matęs visus video ir interviu jo , tikėjau iš pradžių . Bet nėra ir vėl yra daugiau abejonių kad ir kaip norėtum tikėti . Jis sak baigęs kažkurė aukštajį universitetą USA , bet nėra nė vieno žmogaus kuris jį prisimintų studijavus nekalbant apie dėstytojus . Jo argumentas viską ištrynė valdžia . 15 metų niekur nesirodo , niekam neduoda interviu . Bet svarbiausia dalis šitoje istorijoje , jis duodamas visai neseniai vieną interviu sako jog jam svarbiasia jo verslas ir jeigu jis būtų ufologas ar šarlatanas pardavinėtų savo video dokumentikas arba knygas . Deja taip ir yra . Bob Lazar (Actor, Director), Gene Huff (Director)http://www.amazon.com/UFOs-Area-51-Vol-Lazar/dp/B0007US82K . Nežinau ar sąmoningai ar pamiršo šitą faktą bet tai atrodo daugiau negu kvaila klaida . Ir vėl kaip dauguma istorijų yra daug neatitikimų ir jis neturi nė vieno argumento jo istorijos tikrumu . Visa istorija tik parodo jog jis patologinis megalis . Jeigu ieškai tiesos tokiose istorijose siūlau visada į istoriją pažiūrėti iš įvairių kampų , ne tik iš tos pusės kuri tau atrodo įtiknamesnė . Tik žinodamas daugiau faktų ir mokėdamas blaiviais viskaą sudėlioti į vietas gali suvokti kas yra melas kas teisybė .

  Aš žinau tik dvi istorijas kurios tikrai vertos dėmesio . Tai Roswellas ir Baltūjų rūmų dangaus šviesos . Pirma istorija turi tikrai įodmių faktų , daugybė liudininkų , tuo metu interneto nebuvo todėl kelios dešimtys kaimiečių tikrai negalėjo išsigalvoti matę UFO . Apskritai vienas pirmūjų oficialių NSO pranešimų 20 amžiuje . Valdžios oficialūs pranešimai taip pat kelia įtarimų , pirmą dieną po įvykio jokios oficialios informacijos apie įvykį neduoda bet galiausiai išplatiną pranešimą spaudoje jog tai buvo meterologinis balionas . Absurdas . Kam tada reikėjo siųsti visą karinę koloną sunkvežimių su keliomis dešimtimis karininkų ir aptverti įvykio vietą keletai dienų sąv ( nepmaneu kiek laiko nebuvo galima prisiartinti prie vietos pašaliniams ) .

  Kita istorija apie Vašingtono šviesas 1952 metais . Šitą matė tikrai daugybė žmonių . O oficialus pranešimas jog tai buvo tik metereologinė iliuzija , labai įdomu kodėl išplatintuose nuotraukuose matosi radaruose fiksuojami objektai , kam buvo sukelti lėktuvai ir kodėl buvo šaudoma įdangų . Nemažai mašinų buvo apgadintos dėl šovinių skeveldrų kitą rytą . Patys amerikiečių karininkai pripažįsta jog iš pradžių manė jog tai Japonų lėktuvai , bet vėliau persigalvojo nes jie judėjo fizikai nepaaiškinamu greičiu .

  Šių dviejų istorijų autoriai yra ne vienas asmuo ir ne du ar trys o dešimtys , šimtai liudininkų , nuotraukų . Be to valdžios nesupratimas kaip reaguoti į tokius įvykius parodo jog istorijoje yra daugiau faktų kurių mes iki šių dienų nežinome , nei kas tie objektai buvo nei kokia jų kilmė .

 17. Saulys parašė:

  Sutinku, masiniai stebejimai tikrai duoda mazesne paklaida ir informacija. Nezinau nei ka pasakyti, bet jei netiki Bobu – tavo valia, beje paskutinem naujienom http://www.openminds.tv/new-bob-lazar-discovery-open-minds-ufo-report/34213 Bet man to nereikejo. Skirtingai nuo taves as tikiu kiekvienu jo zodziu. Bet paliki tai. https://www.youtube.com/watch?v=hKdvBidbwnQ Dazniausiai visi matymai ir stebejimai vyksta ne masinese vietose. Daugelis kas ka nors mato is vis nieko nesako. KAip mano tevas – jis su baime patyliukais man pasake kad mate nepaaiskinama reiskini. Ir nepamenu kad kam is vis buvo uzsimines daugiau. Taigi prieinam klausimo ar is viso kazkas yra ar zmonem tik vaidenasi ir is to tik pinigai daromi?

 18. Saulys parašė:

  Skaitant vienus ar kitus UFO pastebejimus, persasi keliatas isvadu. 1. Ufo niekada nepaliko zmonijos (nuo tu laiku, kai zmones pradejo suprasti aplamai). 2. Ateiviu ir ju skraidanciu aparatu piesiniai ir kiti liudijimai- pasakojimai, nuotraukos liudija, kad ateiviai zino apie zmones ir ateiviai susitike su zmonemis. Vienok kiek jie itakojo pacia zmoniu vystymosi, genetine struktura, yra neaisku. Neaisku iki tiek, kad vieni sako 22 genetiniai pakeitimai, kiti sako – kad buve kad ateiviai susideje su zemes moterim ir taip pakeite musu vystymasi.
  Tai zinant, kazkaip sunkiai suprantama, kaip tukstancius sviesmeciu keliave, rado zmones, gyvybe ir nebuvo oficialaus prisistatymo? Tikrai keista. Mano manymu net neimanoma. Pasauliu susitikimas – visu pirma – oficialus prisistatymas. Nebent ju tikslai grobuoniski. Taciau jie turejo tukstancius metu laiko mumis atsikratyti. Kodel dabar?
  Susumuojant galima sakyti, kad mes nieko konkretaus apie ta rase nezinom.
  Net pacios tos rases egzistavima mes neglim oficialiai pripazinti.

 19. Saulys parašė:

  Manau cia paskutine vinis musu pokalbiui apie – kuo tiketi, kuo ne. atidare spauskit „Play“ mygtuka.
  http://www.alienpropulsion.com/AlienPropulsion.com/BOB_LAZAR.html

 20. Linas parašė:

  Metalo detektoriai USA uždrausti dėl galimybės jį apgauti ir ganėtinai netikslių parodymų . Teismuose jie nauduojami tik išimties tvarka . 1989 m , neaiškus prietaisas , neaiški vieta kur jam atliekamas testas jau net nekalbu apie komisiją . Tegul atlieka tokį patį testą su šių dienų aparatu , tegul stebi surinkta speciali keletos žmonių komisija , tarp kurių būtų ir psichologai . Šitoje istorijoje normalus melo tyrimas būtų tikrai stiprus argumentas . Deja jis pasirinko kitą kelia 25 metus pasislėpė . Čia toks paprastas dalykas… nereikėtų nieko niekam daugiau aiškinti ir įrodinėti … pasikviestų tų pačių skeptikų į bandymą ir istorija būtų baigta . O dabar viniojama vata aplankui tai pasakoja istorijas , tai dingsta . Sako jeigu būtų šarlatanas ir norėtų pelnytis leistų DVD . O tai kas čia ? Pats sau prieštarauja . http://www.alienpropulsion.com/AlienPropulsion.com/BOB_LAZAR.html . Vienu ar kitu atveju jis turėjo sutikti parduoti , atiduoti savo autorines teises , bet niekur jis to nepasakoja , neneigia ir nepatvirtina . C’mon….. mano akimis jis apgavikas . Nežinau nė vienos istorijos detalės kuria reikėtų tikėti ar kuria bent jau norėtųsi tikėti , nei liudininkų , nei įtikinamų faktų būtent apie jos darbą su lėkštėmis .
  P.s tikrai nemanau jog aš čia vienas toks gudrus ir tėškiau tokią mintį apie šiuolaikinio poligrafo testą su profesionalų komisija . Spėju jis tikrai yra gavęs pasiūlymų tai atlikti , kaip ir daugiau tokių veikėjų kaip tas pats knygos autorius the day after roswell Filipas Corso . Nenoriu kalbėti kas būtų jeigu būtų , tačiau tūkstančiams ar milijonams žmonių nebereikėtų sėdėti internetuose rašyti komentarus kas tiesa o kas melas šiose istorijose . O dabar paliekama vieta fantazijai ir šių dviejų tipų knygos ar DVD yra graibstomos ir uždirbami dideli pinigai . Beje ir šiandieninis poligrafas nėra visiškai tikslus kažkur buvau radęs jog 2013 m buvo sukurtas poligrafas , kuris apytiksliai nustato tik 97 atvejus iš 100 . Tačiau yra ir kitų metodų kuriais galima patikrinti melą.. balso tyrimas , kūno kalba .

 21. Saulys parašė:

  Visu pirma busiu pesimistas. Su tokiu poziuriu I gyvenima tikrai pats sau nustosi tiketi. Viska galima nufilmuoti ir sufabrikuoti. Net manes near – as netikras. Vaizduotes pigmentas. Matrica visur. Kazkuo tiketi reikia. Kiek maciusiu dalyku dare ta testa is viso? As tarp kitko nupirkau ta filma. Jis statytas ne Bobo. Neaisku, gal jis pasidejes savo 25 metu senumo filma pries akis, bet jis sako lygiai ta pati. Jo kalboje matai kad zmogus ne tik kad nemeluoja, bet ir protingai kalba apie mokslinius dalykus. Mano standartas nevercia net abejoti. Tiesa as aisku pries keliata metu perejau visus jo kritiku argumentus. Vienas ka jie sako kad jis netikras. Ir near jokiu irodymu paremti jo istorijai. 🙂 Cha! Na ko mes tikimes? Kad oficialus atstovas atsistos ir pasakys „Privalau pareiksti, kad Bobas sake tiesa“ 🙂 ir prideti – „atsiprasom kad melavom zmonijai tiek laiko.“ Va tada tai kils nesusipratimu banga. Ne del to kad ateiviu laivai yra, bet del tokio masto melagystes. Nors visi imanomi dokumentai ir liudijimai yra pradinge, taciau Bobo pavarde telefonu knygose, kaip mokslininko, vietiniuose laikrasciuose beje liudijamnciuose, kad jis dirbo kaip mokslininkas Los Alamos prie daleliu greitintuvo kaip mokslininkas. Taciau kadru skyrius nieko nepripazino. Man tai dar labiau patvirtina Bobo teorija. KAip sakiau – mane, kaip ir kiekviena, pagalvojus, padaryti nuliu – nieko nereiskia. Nedaug kas ir atsikastu kur ieskoti. Yra zmoniu kurie pasake dalykus ir niekada nepatvirtinta ju asmenybe. Zmones deskredituoti, panaiklinti ju personaliniai irasai. Tie kas minetas neigia viska kas pasakyta. Nereikia nuvertinti tos masinos. Kazkuo turi tiketi. Ir net ne kazkuo siuo atveju. Cia yra tas kiek toil gali nueiti su NSO informacija. Toliau niekas nenuejo mano ziniom… ir isliko gyvi papasakot istorija.

 22. Linas parašė:

  Jis turi platų mokslinių terminų žodyną , aiškiai dėsto savo mintis , mūsų akimis atrodo išsilavinęs žmogus . Bet tai nereiškia jog jis nėra patologinis melagis . Politikai gali valandų valandas tau kalbėti į akis ‘tiesą’ ir tu niekada nesuprasi kurioje vietoje jie meluoja . Tikėti istorija jog tikėti neketinu . Aš nei tikiu nei netikiu juo , aš tvirtai esu įsitikinęs jog jis meluoja , nes paprasčiausiai nėra jokių nenuginčijamų istorijos faktų , kurie liuditų tikrumą . Ir jeigu aš tikiu jog egzistuoja kita gyvybė ir kažkada lankėsi planetoje tai nereiškia jog turiu palaikyti kiekvieną populiarią istoriją susijusią šia tema . Krikščionybė taip pat istorija , (filosofija) ja tiki milijonai . Tačiau nereiškia jog ir aš turiu tikėti vien dėl to jog į kažką turiu tikėti .

 23. Saulys parašė:

  Ta pati daro us mokslininkai. Daugelis ju gauna pinigus pragyvenimui kad geresni mela isgalvoti. Bobas turi sav bizni ir 25 metus api jokius NSO nekalbejo. Kiek as zinau jis 25 mecio proga pasirode vienoje laidoje, NSO suvaziavime (kurisdar vyks) ir laidoje Coast To Coast, kuria siulau pasiklausyti. Pati laida buvo transliuojama 12 valanda nakties. Nematau as to biznio. Nors… kas ju tu pinigu ir is ko nedaro. Pamanius bet kokis norintysis pasidaryti pinigus sukures tokio masto istorija uz visus filmus ir idejas rinktu pinigus, taip kaip sakykim tulo latvio Edo Leedskalnino muziejus. Nori atsisiusti „jo knyga“ atsiusk kreditines korteles duomenis i teisiu kopija. Vardini Linai tu daug, bet as nemaciau to biznio kuri buvo galima padaryti ir gera. Neziurint I visa istorija, kuria jis papasakojo, jis emesi savo biznio savo imoneje niekuo nesusijusioje su NSO (nors atvirai pasakysiu, zmogus kuris mate dalykus ne is musu zemes, niekada nepamirs tu tchnologiju ir ju ikveptas tikrai kazka nezemiska pradetu kurti. Gal taip ir yra – niekas nezino). Devyni laivai. Tas ka jis mate. Kaip sakau jie gali buti ateiviu bet neaisku is kur. Kitos dimensijos? Mes nezinom nei kas jie nei is kur. Koks ju tikslas? – tikrai ne tarpgalaktiniu santykiu instituto atstovai. Vel gi mes visos istorijos nezinom. gal kas ir norejo su mumis susipazinti tik papuole ant operacinio stalo. Buvo uzdarytas bandymam, tardymam. Juk taip pas mus priima svecius. Juk kiekvienas maziausias technologinis pranasumas tai karinei pramonei stiprybe. Is kur tu manai per paskutinius desimtmecius tiek zmones protingi pasidare? Vel gi imkim apatine riba – visi zino, kad NSO yra. Nagrineta valstybinu, kariniu srtrukturu isslaptinti dokuentai paviesinti, reiskia mes turim sutikti su tuo. Tai kas jie? Roswelle nukrito. Meksikoje nukrito. Tas pats pulkinnkas Corso rase kad pasove. Ir mes nekalti zmogeliai is jo nu nei varztelio nenusikopijavom. Kad jis kazkur pastatytas – faktas. Reiskia zmones zino ir dirba prie jos. Milziniskas technologinis sprogimas per sekancius desimt metu. Ir kuo toliau tuo greiciau. Ne kompiuteriu pagalba. Kompiuteriai gali patobuinti procesa, bet cia reikia tokiu nezmoniskai gudriu ideju. Vien programavimo kalbu paketu skaicius isaugo staigiai iki 300 – 400 kalbu. Ir tai is 4??? Taigi stebuklas cia ivyko ir mes – zmones laikomi nezinioj. Aisku, kad viskas ateina is karines technikos, bet ne del to kad tam dirba geriausi mokslininkai (jie ten dirba be abejo, tokie kaip Lazaras – nors jis skaite save vidutinioku), del to kad ta vieta naujausi atradimai pasiekia pirmi, jie ten padaromi. As gavoju kad „Rosvello technologijose“ yra labai puikiai atskleista kaip visa apgavystes kompanija buvo organizuojama ir grindziama zmoniu nepasitikejimu – pinigu daug nreikejo – zmones patys viska neige. Taigi kad ir kaip slapstytu visa ta programa, informacija isteka.

 24. Saulys parašė:

  atsiprasau nepridejau Coast to Coast laidos linko.
  https://www.youtube.com/watch?v=bQgc6fdzPYw
  reklamu near. as per kelis kartus klausiau – laiko neturejau is karto paklausyti.

 25. Linas parašė:

  Mes galime diskutuoti valandų valandas ir bus tas pats per tą patį . Aš rašau jog nėra jokių argumentų jų istorijose todėl priimti tai kaip gryną tiesą neketinu . Tau patinka visos šios istorijos ir jų pateikiami faktai be realaus laiko įrodynų , kurie žadina didelę fantaziją , o aš negaliu pakęsti kalbų ir diskusijų kuriose nėra argumentų ir mano akimis geri , protingi žmonės yra kvailinami . Todėl iš pagarbos kaip tautiečiui ir kuris jaučia aistrą tam pačiam pomėgiui nebenoriu diskutuoti daugiau šia tema . Mes tiesą atsirenkame visiškai skirtingai ir čia nieko negalime pakeisti . P.S paklausysiu , tą video . Beje vienas garsesnių ufologų Stanton Friedman turėjo vykti į tą pačią konferenciją užduoti konkrečius klausimus apie Bob Lazar praeitį . Man patinka šis individas savo srities profesionalas . Jis nesiruošia stovėti mūrų už kiekvieną pasirodžiusią UFO foto , istoriją , video taip kaip daro gerai žinomas Jaime Maussan . Šis asmuo negaili laiko pirmiausia atlikti nuodugniam tyrimui ir tik tada skelbti viešai savo komentarus . Taip turėtų elgtis kiekvienas save gerbiantis ufolofas . Beje jis teigia jog tiek Bob Lazar tiek P. Korso gali būti apsišaukėliai , taip pat Rosvelo istorijoje yra įrodęs tam tikrų dokumentų klastuotę . Žmonės , kurie ieško atsakymų visada juos randa .

 26. Saulys parašė:

  Neturiu jokio polinkio koreguoti ar kaip nors bandyti itakoti susiformavusia nuomone. Liekam abu prie savo. Nei manau kad yra ka daugioau pasakyti. Kiek as suprantu – mes tiesos taip ir nesuzinosim. Stanton Friedmana zinau toki ir girdejau jo argumentus Lazaro adresu – Man nepadare ispudzio jo argumentai. Jis branduolinio mokslo atstovas, dalyvavo per senato (buvusiu nariu) klausyma „Disclosure“ projekte, klausiau jo kalbos (yra YouTube jei irasysi I paieska „26 miles mothership“, rasi Greerio istrauka apie tai per klausyma, tuomet pamatysi ir viso klausymo medziaga – tikrai yra ka paklausyti). Negaliu gincytis – jis NSO entuziastas, protingas zmogus.

 27. Karo parašė:

  Norėjau tik pasakyti, kad „Saulys“ teorijos mano manymu yra teisingos ir aš joms pritariu 🙂 smagu matyti kad yra daugiau žmonių, kurie sugeba įžvelgti daugiau ir pamatyti dalykus iš įvairių pusių.

 28. Saulys parašė:

  Dekui, Smagu buti tarp tokiu 🙂 . Kiek liudniau butu vienam.

Palikt komentarą