21 Pranešimai “Marse pastebėtas moters siluetas?”

 1. Guminukas parašė:

  Nesamone visokiu pievu ten uzviksuojama. Zmogus nuskrido pasedet i marsa nu ir. Jei jau bandot isivaizduot tai kazka kito o ne moteris visokias…

 2. Saulys parašė:

  Neseniai tyrinejau kita nuotrauka – daug senesne, kurioj matomas einanti butybe. Be abejo galima paplepeti apie tai ka matom vienam ar litam kadre, taciau priminsiu, kad Curiosity yra aprupinta kamerom kurios gali filmuoti. KOdel mums filmu neparodo, o kazkokios iskarpos.. as zinau toki puslapi, kur gali bet koki vaiduokli ant nuotraukos uzdeti. Esu isitikines kad nei marso nei menulio, nei zemes is kosmoso tikru kadru mes nematom. Prisiminkim kaip tas palydovas skrido skrido prie Pluto. Buvo rodoma kiekviena priartejusi nuotrauka. staiga priartejo … ir mes zinom, kad laiko tam fotografavimui del palydovo greicio bus nedaug, bet jie nustojo rodyti nuotraukas. Ta diena kai gautos tiksliausios nuotraukos – ju netransliavo. Taciau NaSa atstovas – misijos vadovas pasake, kad gauti vaizdai duos milziniskos medziagos tyrinetojams. Well Gal but NASA tyrinetojai ir tures darbo, bet ka parode mums – tai net nesufokusuota.

 3. Saulys parašė:

  Tik ka perziurejau papildomai nauju atradimu, kurie atrodo labai tikroviski, kaip pavyzdziui krabas pasislepes kamputyje (nesakau kad pateikta nuotrauka netikra, ko gero net labai tikra). Ir cia pat NASA mokslininkas komentuojantis kad Marsas tai surudijus ir sudulkejus planeta, kur nieko apart akmens ir smelio nera. Na mes ta istorija su menuliu irgi girdejom, taciau nei vienas is jusu negali atsakyti ar menuly yra dulkes? Tas pats ir Marse. 30 misiju. 2/3 ju nelaimingai pasibaigusios. Ir vistiek ten lenda. KO? – dulkiu ir akmenu paziureti? Aisku ne! Ar jus leistumet bilijonus kainuojanciai programai, kad paziureti dulkuciu ir vandenuko paieskoti? kokia kvailyste! Be abejo Marse kazkas yra ka galima paimti. arba taip tikimasi. todel dedamos pastangos kiek kainuos tas paemimas ir ar tas ka reikia paimti vertas tu pinigu.

 4. Linas parašė:

  NASA puslapyje viskas aiškiai išdėstyta kas , kaip ir kodėl . Marse protingos gyvybės nėra , kaip ir moterų ar krabų . Apie kokius paėmimus tu kalbi ?

 5. Edvinas parašė:

  Nemanai, kad NASA ne viską pasako/parašo, o gal net meluoja?

  • elix parašė:

   Labai tau pritariu! Nemanau, kad NASA labai nori sukelti panika žmonėms, kurie ir taip šiais laikais daužti būna. 🙂

 6. Linas parašė:

  ne nemanau , kodėl turėčiau manyti kitaip ? ką jie konkrečiai meluoja ?

 7. Saulys parašė:

  Pagauti NASA meluojant ne taip lengva. Tai tiesa. Kartais gali rasti nete nuotrauku po darbuotoju rankomis „buk tai su menulio bazemis – nepridengtu“ nezinau kiek tos tiesos – linkas „http://www.ufosightingsdaily.com/2012/03/moon-structures-alien-bases-caught-on.html“. kam tas nuotraukas deti „slepti nuo fotografo“? Sunku pasakyti. Vienok yra viena liudininke pasisakiusi „Atskleidimo“ – „Disclosure“ projekte, kad jai dirbant NASA buvo papuole matyti kambarius kuriuose nuotraukos yra fabrikuojamos. ji sake yra du kambariai – nuotraukom visuomenei ir nuotraukos su visa informacija. Aisku as jau nekalbui apie Apolo misijas I menuli. Yra zymusis pokalbis – posakis kai vieno NASA darbuotojo paklause: „tai jus vyuruciai biski primelavot apie Menuli?“ Atsakymas „Biski???! – mes melavom viska!“ Yra Youtubej dokumentika kur zmogus vaiksto su biblija ir praso kosmonautu prisiekt kad jie buvo menuly. Aisku tai kiek akiplesiska ir reakcija buvo visokia nuo nekalbejimo iki mustyniu, BET – nei vienas neprisieke. Kas vercia mane manyti – jie meluoja ka jiem pasake. Aisku jiem gasdina ir juos laiko ant trumpo pavadelio. Bet… paziurek ta … zinau tu myli linkus tai as va pridesiu …“https://www.youtube.com/watch?v=UeQriZqkKIk“. Sita kalba sulauke didziulio demesio ir tik paklausyk kaip protingai viskas gerbiamo kosmonauto isdestyta. Nekalbant apie NASA visi kosmonautai amerikoje yra karininkai (isskyrus gal viena). Taigi pasakymas karines paslapties – tevynes isdavimas, baudziamas 25 metais susaudymo. Tas pats su rusais, ten net mokslinikai turi karinius laipsnius.

 8. Saulys parašė:

  Niekas aisku neatsistos ir nesakys – jie melagiai, tikek tuo! Kuo tiketi pats nuspresi. Mane tik visada nuvildavo tas kad kai kurios informacijos, kuri turetu buti, truksta. Arba tu pats matai kad ji ne visai atspindi logiska ivykiu seka. Ir tiek. To uztenka. Matai, jei oficialiai paklaustas asmuo ar organizacija vengia atsakyti I klausima, visada atsiranda spraga, kuria as vadinu abejone. Kadangi gamta nemegsta tustumos, tai paliekama vieta manyti ka tik nori. Va to as apie oficialias organizacijas nemyliu. Paskykit. Kas ivyks kad zmones zinos viska ka valdzia zino??? – nieko. Mes tik labiau jais pasitikesim. JOkiu cia suiruciu ir ekonominiu kriziu nebus. Zmonija nepasiruosus suzinoti tiesa – MESLAS. Kaip mokinomes mokykloj tai ir priimsim ta tiesa. Reiketu dirbt su ateiviu vienam darbe? – koks skirtumas.

  • elix parašė:

   Žinok abejoju, kad mes taip lengvai priimtume šią informaciją, nes dauguma žmonių linkę panikuoti dėl to, ko jie nesupranta arba to ko bijo. O valdžiai daug naudos iš to, kad mes nieko nežinom, nes jiems lengviau kontroliuoti mus. 🙂

  • Saulys parašė:

   Ka tada daryti? gyventi baimej? Nesutinku. Tikiu kad yra zmoniu kurie bijo … kazko ko nesupranta. naturalu. Kaip apie pazinimo jausma. Juk kai pamatai nepazistama vabala ka darai? Kuo ateoviai skirtusi?

  • elix parašė:

   Nežinau kiek tau metų, bet gal mūsų amžiaus ir suprastų, bet pvz savo tėvams pasakius tokį dalyką, nemanai, kad jiems šokas būtų? 🙂

 9. Saulys parašė:

  https://www.youtube.com/watch?v=n6EynvLKY_Q , http://www.sandiegouniontribune.com/news/2015/aug/04/mars-crab-monster-spotted-nasa-photo/ ,
  ir cia tik keliatas …nuotrauku. Faktu kuriuos pateikia. Nemanau kad reikia rasyti nesamone. Net patys JPL darbuotojai ju nekomentavo.

 10. Linas parašė:

  Nuotraukų šių dienų tikrai nekomentuosiu , yra daugybė programų kuriomis gali jas modifikuoti , pilnas internetas tokių , net negali suprasti plika akimi ar tikra ar ne . Kai kurie žmonės taip užsidirba , kaip šis tinklapis kurio nuorodą pateikei , nebus patrauklios info , nebus lankytojų , nebus pelnos , nebus puslapio . Dėl astrontautų karininkų laipsnių visiškai sutinku , bet galiu ir paparieštarauti . Dr Edgaras Mičelas , yra amerikietis kosmonautas , kuris viešai teigia jog egzistuoja gyvybė , komentuoja buvusius žymius įvykius praeityje tariamai susijusiu su ateiviais , pvz Rosvelas . Neturiu žalio supratimo kodėl jis taip daro , tačiau aišku kaip diena USA valdžia jo nebaudžia uš šiuos pasisakymus ir jo atvirą nuomonę visuomenėje įvairiais klausimais apie kitą gyvybės formą už mūsų planetos ribų . Jeigu jo nebaudžia , kodėl kiti astronautai tai matydami tyli jeigu kažką žino daugiau negu jisai ? Jeigu iš tiesų jie bijo valdžios ir 25 metų kalėjimo , dėl ko jiems bijoti ? yra gyvas pavyzdys kuris viešai kalba apie viską kas pagal daugelį turėtų būti uždrausta . Aš neketinu pirkti vieno ar dviejų astronautų istorijų apie ateivius už gryną pinigą , tai būtų absurdiška . Arba tegul kalba visi arba nė vienas . Nėra jokios logikos ir per daug klausimų kyla vien pagalvojus kas kaip ir kodėl . Taip jie visi žinomi žmonės , bet jeigu kalbi viešoje erdvėje , teigi jog yra taip o ne kitaip , nauduok argumentus , įrodymus . Nėra nei nuotraukų , nei audio , nei video įrašų jo pasisakymuose . Jo pasisakymai tampa eilinėmis ufologų spėlionėmis . Antras tavo linkas kuriame žurnalisas siekia jog atsakytų į jo klausimus pasitelkdamas biblijos priesaiką tikrai įdomus , bet vėl … Tas pats vienas astronautų kuris sutinka duoti priesaiką , Mičelas , jį išvaro iš savo namų nors rodo iniciatyvą atsakinėdamas į įvairiausias temas susijusiąs su ateiviais , mano nuomone žurnalistas peržengė savo ribas .

  O kas bus kai visi sužinos apie ateivius ? galiu užduoti kitą klausimą . Kas nutiks kai prasidės 3 pasaulinis karas ? Kas nutiks kai žemėje gyvens 15 milijardų žmonių ? Fantazuoti tikrai nesiruošiu , bet vienaip ar kitaip žmonija turi kur kas rimtesnių problemų netolimoje ateityje , kurias reikia spręsti čia ir dabar . Ateiviai jeigu jie buvo niekur nedigs .

  • elix parašė:

   Tai tiems kurie tiesiog kalba ir leidžia kalbėti, nes jie neturi įrodymų. Jei tie astronautai turėtų įrodymų tai seniai dingtų nuo žemės paviršiaus.

 11. Saulys parašė:

  Renkiesi labai saugu kelia pazinti pasauliui. 🙂 Argi is pradziu ne visos galimybes priimamos kaip galimos? O po to neigimo budu atmetamos dalys kur jos negalimos. Kiekviena karta issprudus kokia nauja informacija gali buti visiskai tikra. Gali buti jos dalys tikros ipintos I dezinformacini apvalkaleli. Po to visu isjuokta, ir tada kai gauni kieki tokios informacijos is to paties saltinio, pas jau susidares isankstini poziuri. Taip kaip imant Boba Lazara. Mes galimm sakyt kad jis meluoja – juk jokiu irodymu apie savo darba jis neturi ir parodyti nera ka. Taigi arba tikim arba ne. Kad netiket – nera irodymu kad tiket? ar tai tik vienas dalykas? As maciau eksperta (ir tu laidu klausianciu ta pati klausima yra pilna) kuris studijavo Bobo kalba ir istoriskai seniai ir gyvai. Ekspertas turejo patirties kazkokiame auksto lygio tyrime. Zodziu jo asmenybe nekele jokos abejones. JIs naudodamas teiginius kurie sprendzia pagal veida, kalbos maniera, elgesi nuspresti ar zmogus meluoja. Be to jis klause istoriskai senu irasu. Eksperimenta atliko neseniai (2-3m jei nemeluoju). Tikslaus atsakymo negausi taciau jei ekspertas butu ieskojes melagio tai Bobas nebutu jo sarase. Taigi jo kaip eksperto teiginys – Bobas ne melagis. Be to remiantis naujais atradimais – yra liudininku, kurie gali patvirtint Bobo buvusia darboviete, kur jo dokumentu oficialiai nebuvo ir teige kad jis ten niekada nedirbo. Tai cia jau melo paneigimas. Sakai, kad netiki juo tai gal gali pasidalint kodel?
  As filmu megejas. 🙂 kiek reikia pastangu valdziai kad istrintu tave is viso is visu irasu. Pagalvok apie save… Man- penkios minutes – net mokyklos nepasakytu kokioj mokiausi. Priminsiu kad jis turi tuos dokumentus kurie liudija baigima….

 12. Saulys parašė:

  Tu negirdejai Johno Lyro kalbu. Siulyciau papraktikuoti. Ir… patiketi. TheLivingMoon jo tinklapis. Tarp kitko labai idomiu nuotrauku apie menuli turi. Beje istorija kai rado menulio nuotraukas, NASA ismestas McDonaldo senam restorane – na cia – aisku nesamone, kita vertus… kas yra nesamone? 🙂

 13. Saulys parašė:

  Nelabai supratau apie kokias problemas kurias reikia spręsti kalba? apie Lietuva? Jokios problemos čia nėra. Tiksliau šaukštai po pietų. Lietuvai yra taikomas Graikijos modelis ir ji turėtų ne už ilgo apsiperkinti galinga ginkluote. Sekantis dalykas – ji bankrutuos (nes ginkluotei pries pikta rusą reikia daug paskolos paimti – draugiški vokiečiai, prancūzai, anglai išties pagalbos ranka) ir turtingi pasidarys dar turtingesni o vargšai ir vidutiniokai susilygins. Kas čia neaiškaus? Čia jau viskas nuspręsta. Kas laukia artimiausioje ateityje? – LINKAS http://fromtone.com/bonkers-greek-military-spending-low-tax-revenues-and-weak-agricultural-production/
  Taip kad as Linai apie ateivius, nes tai ateitis. Tarp kitko ir praeitis. Šiandien žiūrėjau nauja dokumentikos ciklą. Toks įspūdis kad įrodymu kad ateiviai lankėsi pas mus tiek daug kad normalus mokslas jau net nespėja atsakinėti i klausimus. jie tyli. As manau kad čia kapituliacija. Teisingai. Laikas perrašyti vadovėlius. Rašyti tiesą – nežinom – spėjame. gyvenimas parodys. Ir viskas aišku. Nes neatskleisti faktu yra slėpti nuo ateities kartos žmonijos istoriją.

 14. Linas parašė:

  5 metus domėjausi intensyviai visais šitais UFO , pirmus 4 metus buvau fanatikas . Ką perskaitydavau priimdavau už gryną pinigą , visada galvojau jog kažkas slepiama nuo visuomenės , tiksliau sakant visos istorijos kurios yra daugiau mažiau susilaukusios didesnio dėmesio priimdavau kaip absoliučia tiesą . Majestic , Serpo projektai maniau jog nėra išmislas , įvairios pagrobimo istorijos kaip Barnių šeimos , Area 51 paslaptys , ancient aliens , Filipo Korso , mano pirmoji knyga kurią įsigijau buvo NSO projektas , man tada buvo 14 m . Ir tikrai nebuvo gaila tų pinigų nirs prieš tai eidavau į biblioteką bet ten tokių knygų apskritai nėra arba jų labai mažai . Laikui bėgant perskaičiau tiek daug istorijų , tiek daug video peržiūrėjau galva buvo perkimšta . Kai viskas buvo jau matyta , pradėjau ieškoti ir nagrinėti kiekvieną istoriją atskirai aiškinti kodėl kas ir kaip . Ir visada likdavo dar daugiau klausimų negu prieš tai . Žinoma pradėjau žiūrėti ir visai kitos pusės pasisakymus , kritikuojančius visas ufologijos istorijas arba bandančia jas logiškai paaiškinti 90 % istorijų tikrai galima vadinti melagingomis jos neturi jokių įrodymų savo tikrumu , bet svarbiausia jas paneigia tvritais argumentais . Tik likę 10 % lieka nepaaiškinta , galūbt meluoja galbūt ne , patys kritikai neglai įrodyti jų netikrumo , ieško kablio bet radęs jį vistiek neužsikabina . Ir mums tie 10 % atrodo tikri . Kaip Rosvelas , Barnių pagrobimas , ar tas pats Bobas Lazaras . Tikrai neįisivazduoju kaip būtų galima šias istorijas patvirtinti ar paneigti šimtu procentu , kas tai sugebės padaryti privalo būti apdovanotas Nobelio premija 😀 . Taip , tai įdomu , pasakiška fantazuoti apie kažkokias paslaptis apie ateivių ir žmonijos kontaktus , galbūt yra teisybės tame aš tuo noriu tikėti , bet tai niekur neveda . Jeigu ir yra kažkas kas slepiama , nemanau kad per artimiausius dešimtmečius žmonija apie tai sužinos . Labai naivu kažko tikėtis jog štai rytoj kas nors pasikeis . Turi įvykti kažkas radikalaus , bet ir vėl fantazijai ribų nėra . NSO yra fantazijos mokslas apie neatpažintus skraidanžius objektus 🙂 Man tik gaila visuomenės kuri tiek daug įnikusi į šitą visą dalyką jog elgiasi kaip kvaili ėriukai . Tai yra didelis verslas , kuriami fantastiniai filmai , rašomos knygos , prodiusuojamos laidos , o visa auditorija žiūrėdami , skaitydami visą šitą mėšlą kažkur pasąmonėje viską priima už gryną pinigą . Nenuostabu kodėl šita didele propoganda USA nesistengia slopinti , sakyčiau nes skatina . Tai didžiulis verslas Holivude . Ką kalbėti apie Rosvelp apylinkėse , kur per metus susirenka begalės turistų iš visų pasaulio kampų . Dabar savo akimis matau tik kvailinamą visuomenę , arba visuomenę kuri nori būti kvailinama 🙂 . Žodžiu , linkiu kantrybės , didelės ieškant teisybės visame šitame fantazijos prisotintame pasaulyje , tikiuosi atrasi save didelėje minioje ir pažiūrėsi iš šono . Sėkmės ! malonu buvo padiskuoti ,kartais pasiginčyti įvairiomis istorijomis .

  • elix parašė:

   Nieko blogo tikėti tokiais dalykais tik kad proto ribose būtų gerai, šiaip visiškai pritariu, kad fanatikai tai labai toli nuo realybės, bet visokių būna, visokių reikia. 🙂

 15. Saulys parašė:

  Ta pacia tema pratesiant, tas pats „Disclosure“ didziausias optimistas Stevenas Greer’is puole daug, atrode turintis visas kortas savo rankose (visi jo pasnekovai aiskiai kazka liudija, negali buti kad tai tik kvailiu armija) Taciau jis nesugebejo istraukti is valdzios nieko daugiau kaip BUVUSIUS kongreso narius paklausyti tu liudijimu. Tarp kitko labai idomus klausymas. Ir as nesigailiu nei minutes praleides visa islklauses. Taciau kai pagalvoiji, kad juos klause seni kropeliai kurie jokios absoliuciai veiklos valdzioje jau neveikia, manau kad tam demesio skirta per maza. Siandien zinant kiek jo paaukota (tikint ka jis sako), kad padaryti ka? isleisti filma Sirijus ir issiprasyti klausymu? Aisku ateiviu tema yra stipriai ispusta ir daugeliu atveju zaidzia populiarumo zaidima. Velgi, kaip sakiau, ateiviai ne visai ateiviai. atrodo…. Bet kuriuo atveju, negali uznmerkt akiu I tai kas vyksta aplink. MUFON vyriausybiniai failai, kuriuos paviesino del informacijos paviesinimo akto, zmoniu pastebejimai -ju negali ignoruoti. Masiniu informacijos priemoniu deka, siuolaikines technikos deka, tas kas anksciau buvo matoma ir kalbama tarpusavyje, dabar kalbama atvirai, bet pagaunama elektroninio pletko sindromo. Zodziu dalykai aplink vyksta neabejotinai. vienok „pramone“ juos pagrazina. Kas nori ir kam patinka grazios pasakos – kodel ne megautis idomiais filmais ir idomiom istorijom? Nepamirskim kad SI-FI yra meno dalis. Nebutina VISKA priimti uz tikra piniga. Manau kas reikia kiekvienam save mylinciam ir gerbianciam 🙂 tai zinoti, kad zmonija – tai labai trumpa zemes istorijos dalelyte, ir kad mes neturim buti tokie arogantiski, kad teigti – mes viska galim zemeje pakeisti, viskas cia del musu. Galvoju kad mums reikia nesigedyti dairytis aplinkui.

Palikt komentarą