7 Pranešimai “Senovės civilizacijų žinios apie lėktuvus”

 1. Nepasitikintis parašė:

  Eik eik… Negali būt..

 2. Blacky parašė:

  Geriau pagalvojus apie sia hipoteze… gal dinozaurus sunaikino ne ugnikalnio isiverzimai ar meteoritu sprogimai o patys zmones su savo lektuvais, naujom nano technologijom ir branduoliniais ginklais?

  • pala pala pala parašė:

   Blemba, o jei dabar taip pagalvojus… Jei ateiti, nezinau ar tolimoi ar netolimoi, bet jeigu, po kazkiek desimciu metu zmonija israstu laiko masina? Tai ar nebutu pakeista dabartis ir tarkim kas nors, kaip mineta cia, is ateities butu pametes tarkim auksine apyranke ant zemes, sendien mes ja ir rastume, ne taip? pagalvokit, Ka ateities „mes“ paliekame gilei praeity, atsiranda dabarti.

 3. Blacky parašė:

  tikrai įmanoma keliauti laiku ir perduoti antimaterialinį kūną, tačiau materialinio kūno perkėlimas į praeitį papraščiausiai jį „sutrintų“ ir iš žmogaus kūno neliktų nieko, tik pelenai. Tačiau tie, kurie randa vietas, kurios kažkaip perkelia laiku, nesunaikindami fizinio kūno jie tiesiog pranyksta iš šitos erdvės ir atsiranda kitoje. Mes negalime jų matyti ir jie negali matyti mūsų šitoje erdvėje, tačiau jie matys mus kitoje erdvėje ir mes matysime juos. Tad jeigu ir bus išrasta laiko mašina, kuri perkels materialinį kūną į tą pačią erdvę tik kitų laiku jo nesutrindama, net neįsivaizduoju kas čia darytusi. Juk pakeitus vieną mažytę priežastį keistusi visas pasaulis su savom pasėkmėm, priklausomai nuo praėjusio laiko tarpo. Tačiau kaip sugražinti tą materialinį kūną į tą patį laiką, iš kurio išėjo? Čia jau klausimas…

  • Hmmmm parašė:

   Gerai, jei tai neymanoma, tai kaip tada po velniu tokie radiniai gali atsirasti is niekur?! Arba zmonija praleido didziuli puslapi kazkur praeityje, arba tiesiog musu planeta jau buvo gyvenama anksciau, kartu su dinosaurais ir t.t., todel ir tanda vis daugiau tokiu radiniu, kaip ir tu paciu dinozauru kaulu. Kitas varianas, ateiviai. Bet viskas kazkaip isgaravo, jokiu konkreciu saltiniu apie ateiviu apsilankyma, nors toks yvikis tuetu but yamzintas ir pastebimas siuolaikinem kartom.

 4. Blacky parašė:

  hmmm. sakau Tau is tiesu: Tai, kas paslepta, bus atrasta. Viskas bus atskleista ateityje. Jeigu zmones nesusinaikins pries tai ivykstant. Nepasakosiu apie karus, nes esat prisiklause pakankamai… Tai tera dalis to, ka paslepta… Mirtis ir gyvenimas. Zodis ir melas.

 5. Susimastik parašė:

  Pagalvokit zmones, mes zinom tik tiek, kiek leidziama mums zinoti. Dabartiniam pasauli daug nuo musu yra slepiama, manau kiekvinas apie tai yra galvojes. Bus ir toliau slepiama todel galit but ramus. Tame tarpe ir ,, laiko masina“ jei ir bus (yra) manau mes nesuzinosim.

Palikt komentarą