4 Pranešimai “Vinlandas – dingusi vikingų šalis”

 1. kritikas parašė:

  ot zjbs straipsnis , „…ir davė nurodymą „pastatyti didelius“ ka tokius didelius? nei tasko nei daugtaskio huj paimios ka dave pastatyti… uzpisa tokie jusu nerislus straipsniai gal patys kuriat?

 2. senis parašė:

  Jo, su gramatika ir stilium tai sunkiai cia visiems rasytojams

 3. Piktas parašė:

  Daugybe miestu ir gyvenvieciu guli po vandeniu, daugelis „mokslininku“ piktybiskai sabotuoja faktus savai naudai apginti. Visiems norintiems isties rasti „galus“ istorijos labirintuose, yra piktybiskai trugdoma, saipomasi ir kitaip klaidinami, o eiliniems skaitytojams brukamas visoks slamstas. Realiu faktu iskraipymas iki tokio lygio kad atrodytu nesamone ar kazkieno svaiciojimai apie „niekus“. Taigi LBAI sunku atrinkt kur faktas o kur iskraipyti faktai.

 4. A. parašė:

  Na, manau, kad čia aiškiai aprašyta Š. Amerika. „Šioje šalyje tekėjo upė, ištekanti iš ežero, tankios pievos… “, Ežeras galėtų būti vienas iš Didžiųjų JAV ežerų, o upė – šv. Lauryno upė. Mane labiausiai siutina, kad mokslininkai labai nuvertina buvusias civilizacijas, ypač viduramžiais. Taip, gal gyvenvietė buvo Lans o Medouze, bet ten buvo parašyta, kad Leifas Eriksonas pasiliko ten iki kitos vasaros, tai tikrai buvo laiko patyrinėti apylinkės. Žmogiškas smalsumas, mielieji, nepasotinimas, nepaisant visų pavojų.

Palikt komentarą