1885 metų vasarį Anglijoje Johnas Lee atvyko į kartuves. Jis buvo nuteistas myriop už Emma’os Ann Whitehead nužudymą. Tačiau per neįtikėtinų įvykių seriją šis žmogus išvengė bausmės ir netgi sugebėjo išsilaisvinti.
E. Keyse, turtinga pagyvenusi senmergė gyveno paveldėtuose savo šeimos namuose. Be jos namuose gyveno tik tarnai. J. Lee, vyrėjos pusbrolis, dirbdavo jos namų durininkų, tačiau buvo pakviestas į kariuomenę. Tačiau po medicininio patikrinimo jis buvo išsiųstas atgal, apsivogė ir pusmečiui uždarytas į kalėjimą. Atlikęs bausmę, jis grįžo pas E. Keyse.
1884 metų lapkritį, E. Keyse buvo rasta negyva sudegusiuose savo namuose. Jai buvo nustatyta galvos trauma, jos gerklę buvo žiauriai perpjauta. Tyrėjams buvo akivaizdu, kad žudikas padegė namą, bandydamas paslėpti nusikaltimą. J. Lee iš karto tapo įtariamuoju. Jis buvo vienintelis vyras iš visų moters tarnų ir turėjo nepaaiškinamą žaizdą ant rankos. Tariamas jo motyvas buvo pasipiktinimas dėl sumažinto atlyginimo dėl nepatenkinamo darbo. Tačiau įrodymų truko, ir Johnas tvirtino, kad jis nekaltas. Nepaisant to, teisėjas pripažino jį kaltu dėl E. Keyse nužudymo.
Kai atėjo laikas mirties bausmei, J. Lee užlipo ant pakylos. Budelis uždėjo kilpą jam ant kaklo. Tačiau kai buvo pabandyta įvykdyti mirties bausmę, kartuvių mechanizmas nesuveikė. Johnas laukė, kol budelis pradėjo apžiūrinėti mechanizmą, kuris iki šiol puikiai veikė. Kai mechanizmas nesuveikė tris kartus, J. Lee buvo nuvežtas atgal į savo kalėjimo kamerą.
Vėliau bausmė buvo pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos. Jis praleido 22 metus kalėjime ir 1907 buvo išlaisvintas. Tuo metu jau paplito legenda pavadinimu „Žmogus, kurio neįmanoma pakarti“. Dieviškasis įsikišimas ar paprasta mechaninė klaida? O gal tiesiog sutapimas? Galime tik spėlioti.
Čia kaip ir tas žydas kurio neimanoma nušauti vokičiams užsikirsdavo pistoletai :))