19 Pranešimai “Kitoks pasaulio ir žmogaus sandaros supratimas”

 1. Vote +1 Vote -1aasa
  parašė:

  Labai idomiai pasakoji, vytautai. Noretusi placiau apie tai suzinoti. Ypac apie tarpini pasauli kuris pasak taves isnyko. Kaip jis isnyko ir kodel? Is kur tokia informacija gavai? Tai dabar zemeje nebeveikia jokie burtai ir magija? Kaip suprantu visi ekstrasensai ir kiti zmones turintys galiu prarado savo sugebejimus?

  • +1 Vote +1 Vote -1Vytautas
   parašė:

   Iš tarpiniu pasaulio pusės turėjau labai konkrečius fizinius veiksmus. Viena tai avarinių situacijų įvykių sekos formavimas. 30km atstume turėt 4 avarines situacijas nerealu. Normaliai iš viso jų nėra buvę ir dabar tokie dalykai nevyksta. Kitas momentas tuo metu suveikęs tai negalėjimas būti bažnyčioje. Be priežasties priešinfarktinė būsena. Išėjus už bažnyčios tvoros viskas akimirksniu liovėsi. Nors nesielgiau kažkaip iššaukiančiai tetos metinių metu bet krikščionybės agregoras per daug protinga ir galinga energetinė struktūra kad neatpažintų savų ir nesiimtų priemonių svetimiems pašalinti. Grynai iš praktinės pusės darau kad tų struktūrų nėra nes be problemų galiu reikalui esant užeiti į bažnyčią ir niekas man nenutinka. Ten tuščia. Be to prieš visus fizinius poveikius kaip indikatorius „išprotėdavo“ švytuoklė. Judėdavo pažeisdama fizikos dėsnius. Visa informacija išgyventa gyvai. Dar papildomai savaip naudota švytuoklė. Naudojamas savitas klausimas „ar aš bendrauju su savo siela“. Tokiu būdu prisijungiama ne prie kažkokio neaiškaus astralinio likučio ar agregoro. Tiesa prieš metus buvo nežmoniški trukdžiai. Reikėdavo kiekvienam atsakymui naudoti apsauginį klausimą „ar atsakymui buvo padarytas šalutinis poveikis“. Viskas buvo labai kėblu. dabar jokių problemų. Visą betvarkę panaikino tikrieji šios visatos kūrėjai. Tiesiog anapusinis pasaulis atstatytas į pradinę būseną. Dėl magijos neveikimo taip pat turiu kitų žmonių praktinės patirties pvz. Tiesiog gavo ženklus ir nustojo veikti. Na komercija į tai nekreipia dėmesio :-).

 2. +1 Vote +1 Vote -1Labas
  parašė:

  Kliedesiai! Irasyk i google ‘gintaro pokalbiai’, tai bus kaip vaistai gal net praplesi mastyma geriau interpretuosi buvusius ivikius

  • Vote +1 Vote -1Vytautas
   parašė:

   Gintaro pokalbius žinau. Jokių dvasinių ar fizinių problemų neturiu kad jie man būtų reikalingi. Jis pasako paprastus dalykus kurie ir taip aiškūs. Tiesa kol neturėjau savų ekstremalių patirčių buvo gana įdomūs. Bet dabar pasitikiu tik savimi ir savo siela :-).

  • +1 Vote +1 Vote -1studijuojantis
   parašė:

   pasitiki tik savo jegomis bet salutines jegos taippat galingos,ar dar net galingesnes to negalima neikti

  • +1 Vote +1 Vote -1Ndey
   parašė:

   ir aš truputi suktirau paskaitęs eilėraštuką, bet kai perskaičiau Simonos atsakymą Aprilei supratau, kad tai tik akimirka silpnuko, nuoskaudos ir nusivykimo žmonėmis gal būt nesame mes robotai, o esame tik žmonės su savo jausmais, pergyvenimais ir nuotaikomis, tad, kaip ateina nusivylimo ir bejėgiškumo minutė taip ateis stiprybės ir džiūgesio valanda, kas ir įvyko .esi labai teisi, Simona .

 3. +2 Vote +1 Vote -1Tina
  parašė:

  o kaip atskirti ar tu turi siela ar ne?

 4. +1 Vote +1 Vote -1Tina
  parašė:

  ačiū 🙂

 5. +1 Vote +1 Vote -1studijuojantis
  parašė:

  geras puslapis http://atsibudimas.ucoz.com/

  • Vote +1 Vote -1Vytautas
   parašė:

   Virgis iš tikro kartais neblogų straipsnių paskelbia, bet visumoje puslapis mėgstantiems chelingus.

 6. Vote +1 Vote -1studijuojantis
  parašė:

  anas pasaulis viliojantis ,bet ismokime gyventi siame pasaulyje ir jo kitu dimensiju brolijoje tai gamta ir jos galios +dvasinis tobulejima patirtis dziauksmas padeka ,nepersitempimas mintimis ir ves mus y sviesa

  • Vote +1 Vote -1Vytautas
   parašė:

   Visa esmė ir yra gyvenimas šiame pasaulyje ir sprendimų priėmimas nepažeidžiant laisvos valios. Visi tikėjimai, maldos, meditacijos, pažiūros niekniekiai. Gyvenkim kasdienį paprastą gyvenimą ir džiaukimės kiekviena čia praleista minute. Kai bus kita būsena tada gyvensim anos būsenos taisyklėmis, o jei kam nebus kitos būsenos tuo labiau brangi kiekviena akimirka šiame pasaulyje.

  • Vote +1 Vote -1studijuojantis
   parašė:

   … Visi tikėjimai, maldos, meditacijos, pažiūros niekniekiai… sakai Vytautai,noriu papriestarauti,TAI visi usiemimai labai stiprios ENERGETIKOS praktikos kas stipriai ytakoja. Dievas dave galva kad galvotum,du smegenu pusrutulius kad dirbtum realiai ir intuityviai ir trecia pasamone kad bendrautum ir taippat tobuletum pasamone miego ar meditacija metu .Tad visa duota tam kam galvoji tinkamiausia:galva mastymas + praktinis tobulejimas ,o netik sios gyvenimo akimirkos tik dziaugsmas ir padeka

   sia isminy perteikia is auksciau.

  • Vote +1 Vote -1Vytautas
   parašė:

   Kiekviena nuomonė turi teisę egzistuoti 🙂

  • Vote +1 Vote -1Kory
   parašė:

   Ohhh, panko + parmesan, ça a l'air super ! Avec de la Bulldog, of course. Ceci dit je reviens de qqs jours à Tokyo, et finalement je n'en ai pas vu tant que ça, plutôt d&3;u#a9tres marques (au nom resté énigmatique pour moi !!!^^)Je garde cette idée en tête, j'aime vraiment beaucoup.

 7. Vote +1 Vote -1studijuojantis
  parašė:

  vytautai mes sapne visur atsiduriame tad turime moketi visur gyventi tik nevisi zino kad pasamone tai zino ,tik prabude samone tai nera,tad universalus mokinasi visur gyventi vienumetu

 8. Vote +1 Vote -1aha
  parašė:

  totalūs kliedesiukai,zmogus matomai sergantis dvasine liga,reikia vaistuku

  • Vote +1 Vote -1Vytautas
   parašė:

   Gerai kad tik totalūs kliedesiai 🙂 Savo laiku apvali žemė taip pat buvo kliedesiai už tokią mintį ir ant laužo iškepti galėjo. Po straipsnio parašymo teko bendrauti su žmogumi kurio gyvenimas buvo realesnis tarpiniam pasaulyje nei šiame. Anas pasaulis totaliai kontroliavo šį. Blogiau nei matrica. Visi žmonės visiški robotai. Absoliučiai viskas programuojama.

Palikt komentarą