5 Pranešimai “Mirtis ir prisikėlimas”

 1. Alvydas parašė:

  geras!!!

 2. Jonas parašė:

  Kiek teko matyti tuos kurie mirsta tai viskas matyti aiskiai pirmas pozymis kad artinasi mirtis yra akiu spalva juos darosi labai neryskios spalvos ir tokios stiklines ir kelios dienos pries mirti visada darosi pilksvos beveik pelenu spalvos oda ir paskutinis pozymis rodantis greita mirti yra jegu antpludis ir labai aiskus protas net kazkoks ekstrasensinis pojutis gali pasakyti kas pas ji turetu ateiti minuciu tikslumu , noras nudirbti nebaigtus darbus ar aplankyti visus pazystamus .

  • Markas parašė:

   Žinai, Jonai, pilnai su Tavimi sutinku. Kai ateina mirtis, paskutinę akimirką prabėga visas gyvenimas prieš pat akis. Matai save, artimuosius, nors aš mačiau, kad mano gyvenimas iš tiesų yra sušiktas ir norėjau nors paskutinį kartą atsisveikinti su artimaisiais… O tas pojutis buvo adrenalinas, mačiau tai, ko mano sąmonė nė karto nėra mačiusi ir tai, ko net negalėčiau niekam kitam paaiškinti. Lyg kažkoks adrenalinas būtų užplūdęs ir pajusčiau, kad gyvenau tik akimirką. Tik vieną trumpą akimirką… Nežinau kaip kitaip visą tai paaiškinti…

  • Tomas parašė:

   O tai tu ką, miręs? 😀

 3. mindaugas parašė:

  sveiki geriau daugiau nutilekit apie mirti nes jus net neisivaizduojat tikriausei daugelis ka reiskia buti mirusiu gal nesutikdamas jos ir nesuprasit tik mire je gali pajaust bet tie kurie pareina tai tad tai jo geras givenimas lyg sapne geras malonumas dienos pradeda bekti lyg sekundes ir taip nesupranku kas paveikia zmogu is po tokiu mirciu bet zinau viena myliu ir milesiu dieva amzinai..amen.

Palikt komentarą