11 Pranešimai “Paranormalūs reiškiniai mūsų skaitytojo namuose”

 1. Mona parašė:

  Iš pirmo rašo, kad gyveno 3kambariu bute be virtuvės, o po kelių sakinių jau rašo, kad išėjo iš virtuvės:D susimalėt biškuma:)

  • Eigilė parašė:

   Tu čia susimalei 😀 Jis turėjo omeny, kad trys kambariai, neskaičiuojant virtuvės ir vonios kambarių. Taigi, nori pasakyt, kad jis gyvendamas penkiaaukšty neturėjo net vonios.. Atsiprašau, bet iš kur tu tokia išlindus? :DDD

 2. monai parašė:

  Tu susimalei biskuma. 🙂 trys kamabriai be virtuves reiskia isskyrus virtuve. 🙂 tai yra: trys kambariai virtuve ir vonia. 🙂 ar dar detaliau paaiskinti??

  • Thomsonas parašė:

   Tu nusisneki jis sake turejau 3 kambarius neskaitant virtuves ir vonios dar karta perskaityk…

 3. Aalyah parašė:

  Foto vidurį straipsnio iš skambučio?

 4. goga parašė:

  O tai jei turi ft su apskritimais ko neimetei?

 5. Tadas parašė:

  Istorija tikrai gera. Nežadu prašyti įrodymų, bet tik pasakysiu: kitą kart kurdamas istoriją pasistenk labiau. Pagalvok apie nuotraukas ir įtrauk kuo mažiau veikėjų 🙂 Beje sąžiningi siaubo istorijų kūrėjai po apačia parašo, jog istorija netikra .

  • kovinė katė parašė:

   aš nemanau, kad istorija išgalvota, bet kažkaip ji per greit pasibaigė. atrodo po tos spintos nuvirtimo lyg dar kažkas daugiau turėjo atsitikti, o čia, pačioj ‘kulminacijoj’ pasakojimas nutrūko. nejau taip ir neišsiaiškinai kas ten dėjosi?

 6. Santa parašė:

  Kam komentuoti jei neturit ka pasakyt. Try’s kambariai be virtuves tai vadinasi neiskaitant jos, kaip zinome lietuviu kalboj sakoma virtuves ir vonios kambarys. Vadinasi zmogus isilavines buvo, ne taip kaip kai kurie komentatoriai. O jei tokiais dalykais netikit, yra kitokiu internetiniu puslapiu, pvz apie masinas ar gamta. As ne viena
  Istorija girdejus ir dar gerokai kraupesne.

 7. ewelina parašė:

  Tikiu tavimi ir tokiom istorijom. Paaiskinti galiu. Tai yra paranormalus reiskiniai. Galetu tai buti demonas. Arba dvasios. Bet kodel jie su Tavim susije sunkus pasakyti. Galbut is gimines kazkoki prakeikstma dejo. Visko gali buti. Tie zenklai ant sienu gali ka nors reiksti. Pasidomek. Gerai kad issikraustei net ta pacia ‘kulminacija’ nes veliau galetum saves prarasti. Mano nuomone, ‘jie’ norejo Taves. Pasiziurek realias istorijas kaip Paranormal Activity – seimos prakeiksma. Dekok Dievui, Tau dar pasiseke.
  Sekmes.

 8. jonas parašė:

  Nuo 4h iki 7h virtuvej ant taburetes su skaudancia nugara vandery gere:DDDD
  Nieko keisto kad tokius straipsnius raso:DDDDDDDDD

Palikt komentarą