2 Pranešimai “Kas gyvena po žeme?”

 1. povilas parašė:

  Numatantį nagrinėjimo HR 1119 , Nacionalinės gynybos įgaliojimo aktas fiskaliniams metams 1998 ( Atstovų rūmai – 19 Bir 1997 )
  [Puslapis : H3943 ]
  SEC.__. Prasme kongresas REIKALINGA Rusijos atvirumas YAMANTAU MOUNTAIN PROJEKTU .

  . () Pirmosios – Kongresas nustato taip:

  ( 1 )Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija dirba po šaltojo karo eros sukurti naują strateginius santykius remiantis bendradarbiavimo ir atvirumo tarp abiejų tautų .

  ( 2 ) Šios pastangos sukurti naują strateginį ryšį lėmė išvadą, ar susitarime, iš esmės nuo toli siekiančių susitarimų , įskaitant START I , II, ir III , į Įprastinės ginkluotės Europoje sutarties peržiūrėjimo , irskaičius serija kitų susitarimų (pavyzdžiui, Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutartį ir Cheminio ginklo uždraudimo konvencijos ) , kuriomis siekiama dar labiau sumažinti dvišalių grėsmes ir apriboti masinio naikinimo ginklų platinimu .

  ( 3 ) Tai toli susitarimas buvo grindžiamas tarp Jungtinių Valstijų ir Rusijos supratimo , kad būtųgeros valios pastangų iš abiejų pusių , kad būtų laikomasi raide ir dvasia susitarimų , kad abi pusės būtų nutraukti jų konkurenciją Šaltojo karo ir kad nė viena šalis sieks įgyti vienašališkai strateginį pranašumą prieškitas .

  ( 4 ) Ataskaitos rodo , kad Rusija vykdė statyti masyvi požeminiame komplekse nežinomo tikslui Yamantau kalnų ir Mezhgorye miesto skyrius (anksčiau Beloretsk – 15 ir Beloretsk – 16 gyvenviečių ) , kuri yra skirta išgyventi branduolinio karo ir atrodo viršyti pagrįstų apsaugos reikalavimus.

  ( 5 )Yamantau kalnų projektas neatrodo , kad atitiktųsumažinti strateginių grėsmių, atvirumo ir bendradarbiavimo, kuris yra po Šaltojo karo strateginės partnerystės tarp Jungtinių Valstijų ir Rusijos pagrindas .

  ( 6 ) Rusija , atrodo, užsiima kampanijos sąmoningai nuslėpti ir klaidinti JAV apie šios Yamantau Mountain projekto tikslais, kaip nurodyta taip:

  () Bendrosios ir Baškirijos Liaudies deputatas Leonidas Akimovich Tsirkunov , komendantas Beloretsk – 15 ir Beloretsk – 16 , nurodyta 1991 ir 1992 , kad tikslas
  statybos buvo sukurti kasybos ir rūdos perdirbimo kompleksą , tačiau vėliau pareiškė, kad tai buvopo žeme sandėlis maisto ir drabužių .

  (B) M.Z. Shakiorov ,buvęs komunistinis pareigūnas regione, teigė, kad 1992Yamantau Kalnų įrenginys turėjo taptiRusijos nacionalinę lyderystės atveju nulcear karo prieglauda .

  (C) šaltiniai Segodnya laikraštyje 1996 teigė, kadYamantau kalnų projektas buvo susijęs su vadinamosios ` Dead Hand “ branduolinės atsakomųjų vadovavimo ir kontrolės sistemos strateginių raketų .

  (D) Tada vyriausiasis kariuomenės vadas strateginės raketų pajėgų generalinis Igoris Sergejevas neigė, kadįrenginys buvo susijęs su branduolinių pajėgų .

  (E) R. vabalas ,pavaduotojas Valstybinės Asamblėja 1996 teigė, kadYamantau Kalnų įrenginys priklausė “ atominės mokslininkų ir kelia rimtą pavojų aplinkai.

  (F) Rusijos 1997 federalinio biudžeto sąrašus projektą kaip aptvertoje teritorijoje , kurių sudėtyje įrenginius, Gynybos ministerijos , o pirma gynybos viceministras Audrius Kokošinas neseniai pareiškė, kadGynybos ministerija neturi nieko bendro su projektu.

  ( 7 ) Tęsinys bendradarbiavimo ir pažangos formuojant naują strateginį ryšį tarp Jungtinių Valstijų ir Rusijos reikalauja, kad abi tautos skaidri viena kitai pateikia pagrindinius projektus vykstančius ar planus pagal tai, kad būtų galima pakeisti strateginį balansą prašomą ginklų kontrolės sutartis ar kitokiu būdu negali būti aiškinama iš kitos pusės , kaip naują svarbų galimą grėsmę .

  ( 8 )JAV leido vyresnieji Rusijos kariniai ir vyriausybės pareigūnai turėti prieigą prie svarbiausių strateginių objektų , Jungtinių Amerikos Valstijų , teikiant turai Šiaurės Amerikos oro gynybos ( NORAD ) komandą ne Cheyenne Mountain ir JAV Strateginės vadavietės ( STRACOM ) būstinė Omaha, Nebraska, be kitų vietų , ir teikiant platų instruktažus apie šių įrenginių operacijų .

  ( b ) jausmas kongrese – . Atsižvelgiant į poskirsnyje išvadas (), taiKongreso tą jausmą –

  ( 1 )Rusijos vyriausybė turėtų pateikti Jungtinių Valstijų rašytinį paaiškinimą dėl pagrindinių ir vidurinių tikslais Yamantau Mountain projekto , kurioje konkrečiai apibūdinama skirtas galutiniam vartotojui ir paaiškinanti didelės investicijos į šį projektą ;

  ( 2 )Rusijos vyriausybė turėtų leisti JAV delegaciją , įskaitant pareigūnus vykdomosios valdžios , Kongreso nariais ir JAV ekspertai požeminių įrenginių , turėti pilną priėjimą prie Yamantau Mountain projekto apžiūrėti objektą ir visa geležinkelių gavai pastatai pietinių ir šiaurinių gyvenviečių , esančių netoli Yamantau ; ir

  ( 3 )Rusijos vyriausybė turėtų vadovauti vyresnieji pareigūnai, atsakingi už Yamantau Mountain projekto paaiškinti tokį Jungtinių Valstijų delegacijospaskirties ir veiklos koncepcija visų užbaigtų ir planuojamų požeminių patalpos Yamantau kalnas pakankamai išsamiai (įskaitant per piešinių naudojimo ir schemos ) remti aukštos pasitikėjimo sprendimą , kad Jungtinių Amerikos Valstijų delegacijos , kaddizainas yra suderinamas su oficialių paaiškinimų .

  • megejas parašė:

   Kai kita karta naudosi „google translate“ nepatingek paredaguot. Arba paprasyk ko nors, mokancio gramatika, pagalbos.

Palikt komentarą