22 Pranešimai “Pastebėtas pirmasis šių metų apskritimas javų laukuose”

 1. Diana parašė:

  ten tas pirmoje nuotraukoje ežeras, tai atrodo kaip arklys 🙂

 2. Unknown parašė:

  nezinau kodel bet man atrodo kad tas zenklas zymi kazkoki zvaigzdziu issidestima bent jau man taip atrodo

 3. goda parašė:

  jo aš taip pat manau čia panašu šiek tiek į : viduryje saulė paskui venera ir marsas tik toliau niekaip nebesuprantu 😀

 4. Linas parašė:

  Na man neatrodo, kad šis ženklas žymi kažkokį žvaigždžių išsidėstymą. Pirma mintis buvo kilusi apie planetas, bet atmečiau, nes išdėstymas nepanašus į planetų elipsės kelią. Paskiau pagalvojau, gal čia kurios nors planetos palydovai. Tačiau iš mūsų saulės sistemos planetų nė viena neturi 4-ių palydovų, arba dvi kaip Marsas, arba daug daugiau kaip Jupiteris ir Saturnas. Atmečiau ir tą variantą. Įdėmiau pasižiūrėjus į tą nuotrauką kilo tokia mintis, gal būt čia ne apie planetų palydovus ir ne apie planetas esmė, o fazėse. Pavaizduotos 4-i apskritimai, su dviem pusmėnulio formos objektais ir tie 4-i apskritimai sueina į vieną tašką, tarsi norėtų pasakyti, jog čia tas pats objektas tik pavaizduotas 4-se dimensijose. Mums gerai žinomos visos 4-ios dimensijos, tačiau dauguma pagalvotų apie tris ir ketvirtos nepaminėtų. Tos trys dimensijos yra: aukštis, ilgsi bei plotis, o ketvirtoji – laikas! Taigi jei įsivaizduosim, jog tie kas pavaizdavo tuos piešinius yra labiau pažengusios būtybės už mus, tai jos stengsis kažkokią informaciją pateikti keturiose dimensijose. Užbaigiant pasamprotausiu, jog čia gali būti pavaizduotas Mėnulis su savo keturiomis fazėmis, arba Žemė tas vidurinis piešinys, apie kurią skrieja Mėnulis. O gal būt tas ir tas.

  • irma parašė:

   kai pamaciau ta piesini man irgi kilo tokia mintis kad susyje su mwnuliu bet man atrodo kad dar ir planetos cia isikisusios….
   bet pripazinsiu tavo suvokimas yra fantastiskas 🙂

 5. ppp parašė:

  o tai kaip jie atskiria, klastote ar ne? gal visi jie klastotes, tik vienos tobulesnes, o kitose mazhiau pastangu? beto, ar yra kurnors filmuota medzhiaga, kaip siauchia ta „gyvate“ ir susidaro tie pieshiniai?
  ukininkai neturi ka veikt, tai demesio nori prisishaukt 😀

  • Linas parašė:

   Na kiek teko man domėtis tai piešiniais laukuose, teigiama, kad tie javai paveikti kažkokiu švitinimu, kurio dėka tie javai nėra sulaužomi, o tik išlenkiami. Kiek minėjo, mes nesame tiek pažengę, kad sugebėtume tokius piešinius padaryti nepažeidę augalų struktūros. Bet žinot pasakysiu, mane jau pradeda nervinti tos NSO nesąmonės su piešiniais. Jei tie ateiviai tokie pažengę tai ko paišo laukuose kaip kokie urviniai? Tegul lietuvišką užrašo: „mes ateiviai, randamės ten ir ten, mūsų numeriuks toks ir anos ir t.t. :-D“ Nebent čia kažkoks išbandymas, bet žiauriai niekam tikęs.

  • ppp parašė:

   zhinau, tik tiek, kad mes nezhinom labai daug, ka zhino NSO.. Vyliuosi, kad be atsakymu esame tik todel, kad tai butu pavojinga visuomenei, ir kiltu masine panika, nes ji kiltu atsiradus faktui, kad ateiviai chia, ir jie siuncia mums zhenklus..
   anyway, gamta labai nenuspejama ir nuostabi, ne tokiu dalyku pripaisho ir pridaro 😀 tai visgi lieku arba prie to, kad tai gamtos ishdaigos, arba prie to, kad tie ukininkai kazhkaip kazhka. 😀
   Cia zhinai, kur nori matyt, ka nori matyt, ten ir matai… patys ieshkom niuveskiu, taip ir gaunasi ateiviai ir pns. Butu jie realus, senai butu bent jau kazhkas uzh ko imanoma uzsikabinti.. bet velgi chia mano naivuoles nuomone, soo..
   nezhinau,, gal kazkur, kazkas egzistuoja, visata tai beribe 🙂 fuck knows…

  • Linas parašė:

   Na tu žvelgi į viską iš žmogiškosios pusės, čia tas gerai. Nesileidi savęs apgaudinėjama, tačiau yra toks faktas, kad tie piešiniai laukuose atsiranda per naktį. Aplink piešinius niekur nerasi žmonių išvaikščiojimo pėdsakų. Gaunasi taip, kad ūkininkai skraidyti išmoko :D. Bet labiausiai mane intriguojantis faktas tas, jog pasakyk man, kaip žmogus tamsoje sugeba taip tiksliai nupiešti tuos piešinius laukuose? Visos geometrinės formos tobulos. Prožektorius nepadės, reikia matyti iš viršaus ką ir kaip pieši + dar laiko faktorius prisideda. Daug faktų ne žmogaus pusėje. Rašei: cituoju, „Vyliuosi, kad be atsakymu esame tik todel, kad tai butu pavojinga visuomenei“ Visiškai sutinku su tavimi šiuo teiginiu. Kaip pavyzdį galiu duot tokį dalyką: pvz. įsivaizduokim, kad reinkarnacija tikra, kad žmonės gyvena daugybę gyvenimų siekdami tobulėti dvasiškai. Kai kas hipnozės būdų bando tuos gyvenimus prisiminti. Kai kuriems pavyksta, kitiems – ne. Man nepavyksta prisiminti nieko, ir po ilgų monologų su savimi priėjau tokią išvadą, kad neprisimenu kitų gyvenimų todėl, kad tai būtų pavojinga man pačiam. Tikriausiai išprotėčiau prisimindamas kitus gyvenimus, kitas nuoskaudas, draugus kurių nebėra šalia. Išprotėčiau, nes painiočiau gyvenimus su esamu dabar ir nesugebėčiau kontroliuoti savo veiksmų, nes su ankstesnių gyvenimų prisiminimais įgaučiau labai daug išminties, patirties ir kas svarbiausia būčiau tiek susidvejinęs, kad nebe atpažinčiau savęs kaip asmenybės. Nes galvočiau kad mano siela yra tokia, koks aš esu dabar. Jei kitame gyvenime būčiau koks šiknius, kurio pats nemėgčiau vien dėl to koks esu dabar, kokias vertybes puoselėju, visos kitos vertybės, kurių nepripažinčiau žvelgiant iš šio gyvenimo man tai būtų nepakeliama. Greičiausiai išprotėčiau ir nusižudyčiau. Sakyčiau tiems, kurie prisimena kitus savo gyvenimus turėtų būti brandžios sielos, sugebančios valdyti save bei savo emocijas. Stiprios sielos norinčios mokyti kitus. Užbaigdamas iškelsiu tokį savo teiginį: Didžiausia bėda ta, kad mes žmonės siekdami būti ypatingais trokštame žinių tačiau nenorime prisiimti atsakomybės ir įsipareigojimų, kurios kartu ateina su tomis žiniomis…

  • Ppp parašė:

   ash dar esu girdejusi apie tam tikras vietas, pozhemines aisku, kur susideda pliusiukai minusiukai, gaunasi arba neigiamos vietos, arba teigiamos, kurios kazhkokiais tai budais ( per daug nesigilinau ) veikia zhmones, buna jiems arba palankios arba nepalankios, zhmones kurie apie tai zhino, keldinasi gyvent i tas teigiamas vietas, o tie kurie esa pasistate namus ant vadinkim „neigiamu“, baisiai ligoti, apsirge, ir nelaimingi.. Dar teigiama, kad lietuva esanti ant tokios zhemes kur mazhai tu teigiamu vietu, todel esam tokie labai nelaimingi ir depresuoti.. reziume viso shito, kad galbut tos visos teigiamos neigiamos vietos, tie shaltiniai, jei kazhkaip paveikia zmones, ju emocijas, busenas ir t.t kodel negali kazkaip paveikt ir tu lauku? 😀 as nezhinau, mano ribotos zhinios labai, todel ir gaunasi tokie apmastymai, kurie manau juokingi, bet visgi jie yra.. nes shiaip nera nieko kas vyktu be priezhasties, ir tikrai nemanau, kad viso shito priezhastis yra ateiviai.. gamta gamta ir dar sykeli gamta, kuri be galo stipri ir mums pavojinga, visagale ir t.t.. AI nezinau 😀

 6. tik sakau parašė:

  o pavyzdziui, nu nieko nenusimanau apie tas kosmines stotis, satelitus ir t.t. tie prietaisai kurie yra kosmose, suteikia mums rysi bendrauti laidais it t.t. taigi per tuos prietaisus, tikrai yra zinanciu kaip tie zenklai atsiranda, nes netikiu kad nebus bent 1prietaisas uzfiksaves savo kamera kas vyksta butent tame plote, o mes to nezinome, nes tiesiog nuo musu gali slepti tai ir panasiai..

  • Linas parašė:

   Sutinku su tavim. Kariuomenė pilnai žino kas dedasi, ir tai slepia nuo mūsų, nes žmonės yra panikuojantys bukapročiai linkę į paniką. Atskiras individas protingas ir supratingas, bet ne minia. Jei paaiškėtų kokia tiesa su NSO, kuri mums nebūtų palanki tada prasidėtų masinė isterija, plėšimai, vagystės ir t.t. Kaip pvz. tarkim žmonės sužino, kad juos sukūrė NSO, tada šakės, nes biblijoje neminimas toks dalykas, kad žmogų sukūrė ne dievas. Įsivaizduojat kokios pasekmės tada įvyktų?. Žinoma turi būti daugiau priežasčių, kodėl nesakoma mums nieko. Viena iš versijų yra tokia, kad tie pilkieji ateiviai, tiksliau jų rasė visa merdinti. Ir jie sudarė sutartį su valdžia, jos pareigūnais, kad už leidimą grobti žmones ir su jais atlikinėti eksperimentus, kurių dėka pavyktų jų rasei išsigelbėti, jie mums suteikia technologijas ir žinias. Kita teorija yra, kad NSO patys sukūrė žmones kažkokių eksperimentų dėka ir apgyvendino Žemėje. Sako Žemė jų planeta, o mus stebi iš Mėnulio, tyrinėja mūsų pažangą. Teigiama, kad su tais NSO galima susikalbėti Lotyno kalba, bent jau Mėnulyje, bet žmonės ten nepageidaujami. Tų konspiracijos teorijų yra begales, bet sakyčiau kiekvienoje teorijoje yra dalis tiesos. O aš pilnai tikiu NSO, nes būtų nelogiška, kad visatoje tik mes čia tarsi dievai.

  • tik sakau parašė:

   musu istorija gali net buti tokia panasi kaip filme “prometheus“ aisku ne tokia spalvota, bet gal ir galetu buti panasumu, bet kur gi mes paprastieji vidutiniokai mirtingieji apie tai suzinosim gi, telieka tik spelioti, kas idomiausia ka veiksim po mirties, vienintelis dalykas kuris man neduoda ramumos, bet kaip zinome, suzinosim tai tik ispute paskutini oro gusi is savo plauciu…

  • Linas parašė:

   Mačiau tą filmą „Prometheus“. Žiauriai patiko. Sklinda gandos, kad bus ir antra dalis, laukiu nesulaukiu. Kalbant apie filmus ir tavo tą paskutinį sakinį, rekomenduoju pasižiūrėti „Flatliners“ filmą. Trumpai apie filmą: ten pasakojama apie medicinos studentus, kurie sumastė atlikti eksperimentą. Ne šiaip kokį, o nusižudyti trumpam, kad pasižiūrėti kas slypi anapus ir po to prisikelti jau su atsakymais. Po to eksperimento prasideda jau psichologiniai niuansai su mistikos prieskoniu.

  • tik sakau parašė:

   butinai teks paziuret, aciu uz pasiulyma 😉

 7. Jaunelis parašė:

  Tu piesiniu prigimtis be jokios abejones yra zinoma,tik ne kiekvienam mirtingajam ! As pats susiduriu su zemes sklypu kosminemis nuotraukomis,viskas matosi,kur kas paseta,pasodinta,kur apleista piktzolemis,krumoksniais,mano lauke uzaugo karklu krumas,pavelavau ispjauti,ziuriu kompiuteryje jau uzregistruotas pazeidimas.Isvada tokia,kad nieko nenuslepsi,tuo labiau tokio idomaus reiskinio kaip piesiniai laukuose.

 8. nesvarbu parašė:

  daugumoje siu piesiniu pavaizduota musu planetos ir musu planetos palydovo santykis. Mum norima pasakyti kad menulis yra kliutis tarp zemes ir signalo kuris skirtas zemei. mano manymu tai turetu buti kosmine energija skirta zemei, nes viskas kas yra gyva ar negyva yra sudaryta is atomu kuruios sujungia tam tikros vibracijos. tos energijos nepasiekiamumas neigiamai itakoja musu planeta. kituse piesiniuose netgi pavaizduota kaip del menulio padeties signalas aplenkia zeme.

 9. alahas parašė:

  Man atrodo kad ten koks ukinikas gerai prigeres prisenava 😀 Dar jus tikit tai paveiksliukais ? juk senai buvo rasita kad del smalsumo vilioja ukinikai zmones ir taip dar piniga uzkala“) Ten kubiliaus planas mokesciu didinimui 😀

Palikt komentarą