72 Pranešimai “Rastas dar vienas majų kalendorius pasibaigiantis 2012 12 21”

 1. ~Mili parašė:

  Bet aš tai netikiu. Tie Majai gi negalėjo kurti kalendoriaus iki sakykim 8000 metų. Gi jiems būtų netilpę. Gali būt kad tiesiog atsibodo daryt, pagalvojo užteks arba tiesiog netilpo daugiau.

  • Cdrw parašė:

   Per 26 tūkst. metų Žemė pereina per visus Zodiako žvaigždynus ir lygiadienių precesija atlieka visą ratą aplink ekliptiką.

   Fenomenas grindžiamas galaktikos išsilygiavimu. Dabar pavasario lygiadienis vyksta Žuvų žvaigždyne, o žiemos lygiadienis – Šaulio žvaigždyne; šie žvaigždynai susikerta ties galaktikos pusiauju. Kas 2000 metų, žiemos saulėgrįžos metu, Saulė, Žemė ir galaktikos centras išsilygiuoja į vieną liniją ir Saulė pasislenka galaktikos vija. Teigiama, kad 2012 m. šis išsilygiavimas (tariamai išpranašautas majų) sutaps su majų kalendoriaus pabaiga ir žymės senosios eros arba viso pasaulio pabaigą.

   Kaip galejai suprasti tai ta diena prasideda naujos eros pradzia ir viskas. Tai tik astrologija ivykis kuris kartojasi kas 2000 metu ir majai ta zinojo. Net biblijoje yra apie tai uzsimenama, kad seno pasaulio pabaiga bus 12 21, bet prasides naujas. Nes zuvies era baigsis ir prasides vandenio era (naujas pasaulis).

   Pagal mane visa tai tik astrologija kuria majai zinojo ir numate ir nieko ten nebus:D Gyvenkit ramiai:D

  • ..// parašė:

   Labai išsamus paaiškinimas“amžinų „pasaulio pabaigų..pasaulio pabaigos kol kas nebus..taip pat laukėm 2000pasaulio pabaigos – bet dar egzistuojam ir šiandien..jei ir bus pasaulio pabaiga – tai tik tada,kada kokios nors valstybės koks nors neprotingas vadovas sugalvos susprogdinti kelias atomines..

  • Lukas parašė:

   Aš manau, kad gali būti kad tie majai išnyko ir to kalendoriaus nepabaigė.

  • Danguole parašė:

   Pizdec greitai bus visi pakratysim kojas

 2. lina parašė:

  NA GAL KUR NORS METOSI DAR KOKS KALENDORIUS.PAGAL TAI SPRESTI NEVERTETU

 3. Nesvarbu parašė:

  Galetu jau nebepjauti su tuo maju kalendoriu 😀

 4. Mantasas parašė:

  Pasaulio pabaigos, nebus tokios apie kokia galvoja visi, nenukris meteoras, neuzlies musu vanduo. Tiesiog bus didelis saules zypsnis kuri sukels kazkoks galaktikos rukas. Gali buti kad 2012 12 21 sutaps ta data, gal ir ne. Be as manau, kad pasaulio pabaiga prasidejo, krize, karai, streikai ir panasiai. Nenorekite, kad pasaulio pabaiga prasidetu ir ta pacia diena baigsis. Geriau buti garantuotam ir tureti bateriju, ar zvakiu, nes jei nebus elektros keleta menesiu, tada nebus laikas ieskoti. Cia tiesiog mano nuomone, kaip as manau ir ka girdejau, nereikia bijoti pasaulio pabaigos, tai net ne pasaulio pabaiga, o perversmas is seno gyvenimo i nauja.

  • iskrites is medzio vaiduoklis parašė:

   Saules aktyvumas liaujasi siuo metu tesiasi tik saules pietineja dalyje.

  • Lukas parašė:

   Elektromagnetinis saulės smūgis, žybsnis ar kaip ten jis , Išmagnetina viska t.y ir elektros prietaisus kurie tiesiogiai gauna elektra iš elktros tinko ir išmagnetina visus elektros prietaisus kurie priklauso nuo bateriju , ir išmagnetina pačias baterijas tai su baterijom tikrai nieko nesigautu..

 5. ugns parašė:

  as tikiu kad pasaulio pabaigos nebus nes kaip jus sakote tai majai nebaige rasyti kalendoriaus

 6. Agni parašė:

  bus PRADZIA,o ne pabaiga,bet,,gudruciai“zmogvaldziai(8 seimos vald.pasauli)lb.puikiai prisitaiko prie kalendoriu,pranasu ir t.t.surezisuodami tikrus ivykius zmonijai iskilusiu problemu.Pvz.lb daug.Jeigu skaitet,domejotes-kelis men.atgal,sovietai paleido 4 raketas,kurios moment,,prarado“rysi su zeme.Juokingai tai is sovietu lupu skambejo,nes zemeje raketos paleidziamos ir isvedamos i orbita,o toliau ju navigacija,,uzsiema“tam skirti palydovai.Medvedis su putkinu per TV apsijuoke pries visa pasauli,pareiksdami,jog bus nubausti,,TO IVYKIO“kaltininkai.Sovietu mokslininkai(???)paskaiciavo-kada nukris raketu nuolauzos ir kur jos nukris.Stai Jums elektros,rysio ir t.t.dingimas,KATASTROFA-2012.12.19-24d.

 7. Nastia parašė:

  Man mama ir visi saki kad pasaulio pabaigos nebus seip visos planetos sustos I linija Vegas bus truputi stipriau arba visa diena bus tamsu.

  • Zmogutis parašė:

   Kur tau nebus Saules sviesos jeigu tu nakti paziurek kaip matos Venera, o Merkurijus yra mazesnis uz Zeme. Taigi jokios tamsos nebus Saules spinduliai pasieks Zeme.

  • iskrites is medzio vaiduoklis parašė:

   Nu jo jai raisti ant akiu uzsidesi tai ir bus tamsu

 8. krisma parašė:

  Taip, prasidės nauja era, juk senoji turi baigtis 🙂 Štai ir kažko pabaiga, bet tuo pačiu ir pradžia:)

 9. vularas nikofkinas parašė:

  jus ziurekite i pasaulio busena viska apnese sniegais pradejo vulkanai issiverzineti. saliaafrikos esancios salos persiformavo…

  • iskrites is medzio vaiduoklis parašė:

   Musu planeta keitesi ,keiciasi ir keisis jos reljefas vulkanai, Tornadai ,cunamiai, zemes drebejimai jie visada buvo ir bus ne vien del tu jusu kliedesiu. negasdinkit vaiku su savo kvailom replikom

  • Lukas parašė:

   Va va , Žemė taigi ne daiktas kuris buvo preiš 1000000 tūkst. metų ir yra dabar…. JUK SLINKO ledynai, augo miškai ir taip toliau , bet tai dabar ledynų pas mus nėra dabar nors buvo…. Žemės pluta keičiasi , po kažkiek metų filipinų salos turėtu susijungti , nes jos juda vienos į kitą ir t.t

  • bemabeas parašė:

   nes pasiekiam mes chaosa amziaus pabaiga (galima sakyt kad yra trys pagrindiniai amziai 1-as 2-as 3-as mes esam ant antra tai tarkim 1-as ir 3-as yra zeme o 2-as tiltas)einam ant tilta iki 3-ia lygia ir nuplist virve ant pirma lugia ti mes turim taip greitai begt pasiekiam beveik pabaiga bet tiltas visiskai nuvirst turim kuo greiciau paciupt lentele ir turim lipt lentelem jau mes ant pasius pabaigos ti isivaizduok turim nusilaikyt ant pacios pabaigos tode visas pasaulis visas isitempes

 10. agne parašė:

  paz gera dokumentini filma kur tikrai verta paziureti Nostradamasas,arba paskaitykit Vangos pranasystes,Mikaldos pranasystes…link to pasaulis eina prie tos pab,mes po biski ja ir griaunam,zlugdom .. pasaulio pab bus kai izengs Dievas i sita zeme.. taip yra parasyta Biblijoje.

  • Zmogutis parašė:

   Cia 15min.lt skaiciau, kad rado antra kalendoriu, tai raso, kad pasaulio pabaigos 100% nebus, nes abiejuose kalendoriuose viskas sutampa.

 11. Bailė parašė:

  O aš turiu lėktuvo bilietus, kaži kaip ten bus? gal neskristi tą dieną, dėl savęs nebijau, bet dėl vaikiuko savo… neramu….

 12. Anonimas parašė:

  nu kaip bunkeriu biznis einas

 13. Keite parašė:

  As nemanau,kad bus pasaulio pabaiga.Cia tik climatas nekoks:D

 14. Deividas parašė:

  Kam perasiti savo nama?

  • Darius parašė:

   tarakonui kokiam bandyk, nes tie kiek zinau nuo dinozauru laiku gyvena, tai isgyvens ir sita pabaiga 😉

 15. Songokas parašė:

  A man pxm, as sajanas.

 16. chuckas norisas parašė:

  as su savo suktuku ta metiorita atmusiu

 17. NERINGA parašė:

  nu su tom jus pasaulio pabaigom, kaip jus nzn, bet as tikiu pasaulio PABAIGA, tikiu kad mes patys ja kasam, neaisku kada ji bus bet bus. o ce perskaicius komentarus susidiau nuomone kad yra ce kelios versijos del pasaulio pabaigos, kad saule suaktyves, ar sviesos nebus ar kris nuolauzos, skaiciau dar viena kad 2012.12.21 lygiai vidurnakti kazkas atsitiks kad zmonijos 80 procentu nebeliks, nzn kas gali mum padeti a bunkeriai a kas nzn kas gali nutikti per vidurnakcio viena minute?

  • NERINGA parašė:

   1. Ateivių invazija

   Iš kitų pasaulių ar net dimensijų atvykusios būtybės, turinčios gerokai tobulesnę techniką už mūsiškę, dėl nežinomų priežasčių siekia sunaikinti Žemę – maždaug tokį scenarijų piešia dauguma mokslinės fantastikos filmų apie ateivius. Tyrimai rodo, jog gyventojų pranešimų apie „pagrobimus“ ar ateivių apsilankymus Žemėje padaugėja užklupus žemiškoms problemoms – karams, ekonominiams sunkumams ir pan.

   Įrodymai: Blyškiomis „ateivių“ nuotraukomis, drebančia ranka filmuotais vaizdo įrašais su „keistomis šviesomis“ danguje, „pagrobtųjų“ pasakojimais ir kitais ateivių apsilankymo Žemėje „įrodymais“ galima tikėti, galima ne. Tačiau ar nors vienas jų teigia, kad pilki humanoidai didelėmis akimis ir kiaušinio formos galva mus užpuls būtent iki 2012 m.?

   Tikimybė: 0,1 iš 10

  • Zack parašė:

   Do you have more great arletcis like this one?

  • NERINGA parašė:

   2. „Nibiru“ arba „Planeta X“

   Šiuos pavadinimus galima rasti tūkstančiuose interneto puslapių ir forumų temų. Tiesa, vieningos nuomonės apie šią sąmokslo teoriją nėra: vieni teigia, kad „Nibiru“ yra didžiulis asteroidas (ar anksčiau neatrasta planeta), 2012-aisiais atsitrenksiantis į Žemę (ar praskriesiantis itin arti) ir prasidės Armagedonas.

   Kiti gi teigia, jog „Nibiru“ yra nematoma mažesnioji Saulės „sesuo“, ir pirmą kartą žmonija ją turėtų pamatyti šių metų pabaigoje.

   Dar kiti teigia, jog 2005 metais NASA paskelbta žinia, jog už Saulės sistemos ribų aptikta 10-oji planeta („Planeta X“) ir yra „Nibiru“, esą 2012-aisiais ji praskries itin arti Žemės. Bet ši 10-oji planeta, apie kurią pranešė NASA, nė nejuda Saulės sistemos link…

   Yra ir daugiau išvedžiojimų, čia paminėtos tik vyraujančios teorijos.

   Iš tiesų, „Nibiru“ pirmą kartą 1976 metais aprašė pseudomokslininkas Zechariahas Sitchinas knygoje „Dvyliktoji planeta“. Rusijoje gimęs ir Pakistane užaugęs Z.Sitchinas savo knygoje rašė, jog tai planeta, priklausanti mūsų Saulės sistemai, tačiau jos orbita esą yra smarkiai ištęsta – prie pačios Saulės sistemos „Nibiru“ neva priartėja tik kas 3,7 tūkst. metų. Tačiau, Z.Sitchinas niekada neteigė, jog „Nibiru“ keltų kokią nors grėsmę Žemei.

   Įrodymai: Įrodymų labai mažai, o teorijos viena nuo kitos skiriasi kaip diena ir naktis. Na, nors vienam žmogui tai atnešė naudos – Z.Sitchinas ne tik tapo žinomu, bet ir daugybę knygų pardavė.

   Tikimybė: 0,2 iš 10

  • NERINGA parašė:

   3. Saulės „perkaitimas“

   Tai vienas iš kelių pasaulio pabaigos scenarijų, kuris yra susijęs su Majų kalendoriaus pabaiga ir turi bent šiokį tokį mokslinį pagrindimą. Ši teorija teigia, jog 2012-ųjų gruodį Saulėje kils „superaudra“ – Žemės motina „išspjaus“ didžiulį kiekį dujų, kurios „praris“ Žemę. Žmonija ir planetos ekosistema bus sunaikinta. Ar tai buvo įvykę kada nors anksčiau, nežinoma.

   Įrodymai: tarp pastaruosius 11 metų vykdomų Saulės ciklo stebėjimo duomenų ir Majų kalendoriuje užšifruotų laiko ciklų galima įžvelgti tam tikrą koreliaciją, tačiau šie įrodymai silpni. Nors smarkus Saulės žybsnis gali sukelti problemų (pavyzdžiui, pakenkti palydovų įrangai ar atvirame kosmose esantiems astronautams), bent iki 2012-ųjų nenumatomas nė vienas toks stiprus žybsnis, kuris galėtų sunaikinti Žemę.

   Tolimoje ateityje, kai Saulės dujų atsargos išseks, dauguma mokslininkų sutaria, jog ji virs raudonąja milžine ir pradės smarkiai plėstis, „prarydama“ Saulės sistemos planetas, tarp jų – ir Žemę. Tačiau tai tikrai nutiks ne 2012-aisiais, o ne anksčiau, kaip po 5 mlrd. metų.

   Tikimybė: 0,3 iš 10

  • NERINGA parašė:

   4. Magnetinio lauko pasikeitimas

   Didelė dalis pasaulio pabaigos skeptikų mano, kad Žemės magnetinių polių pasikeitimas yra neišvengiamas, dėl to esą planeta pradės suktis į kitą pusę, taigi katastrofa neišvengiama. Šią teoriją palaikantieji primena, jog tai jau buvo nutikę, o magnetinių polių pokyčius galima sekti stebint Saulės dėmes bei remiantis magnetinio lauko teorija. Esą magnetinių polių pokyčius numatę Majai ir senovės egiptiečiai užšifravo tai kalendoriuose, o dabartinės vyriausybės tai slepia.

   Įrodymai: Yra įrodymų, jog magnetiniai poliai anksčiau buvo pasikeitę. Prancūzijos Prinstono universiteto ir Paulo Sabatiero universiteto mokslininkai, ištyrę įmagnetintus mineralus uolienose Norvegijoje, nustatė, jog per pastaruosius 20 mln. metų šiaurinis polius pasisuko daugiau nei 50 laipsnių. Anot jų, prieš 800 mln. metų Žemės magnetiniai poliai pasikeitė – planeta pradėjo suktis į kitą pusę. Be to, Žemės ašigaliuose vykstantys sezoniniai ledų judėjimai turi įtakos magnetiniams poliams, o dėl visuotinio atšilimo jie vyksta sparčiau.

   Tačiau mokslininkai ir pasaulio pabaigos skeptikai nesutaria dėl galimo polių pasikeitimo datos. Apokalipsės laukiantieji teigia, jog tai gali nutikti greitu metu, tuo tarpu geologai mano, jog magnetiniai poliai gali pasikeisti per artimiausius 1 mln. metų.

   Tikimybė: 1 iš 10

  • Lukas parašė:

   Magnetiniai poliai keitėsi ir keisis , čia yra naturalus dalykas, tarsi baterijų įkrovimas. Su Nibiru planeta tai visiška nesamonė, nes daug kas teigia , kad joje yra gyvybės. Tai negali būti, nes Jei ta planeta egzistuoja ir ta jos elipse yra tokia didelė , tai toje planetoje temperatūra turėtu būti kažkas panašaus į Plutono , Jupiterio, Neptūno ir taip toliau , o tokiai temperatūrai esant , nemasau , kad gyvybė gali egzistuoti. Su meteoritu , tai gali būti visko, nes mes visų jų nežinom ir gal nevisus galim užfiksuoti + skaičiau straipsnį , kad kitų metų Vasarį prie Žemės 27000 km atstumu priartės meteoritas kurio skersmuo yra apie 60-70 m. ir jis gali nukristi į Žemė , nes visada skačiavimuose yra tikimybė suklystį + įvairūs faktoriai kosmose, bet tas meteoritas daug žalos nepadarys(saliginai , nes Kai į Sibirą nukrito 50 m . skkersmens meteoritas jis išguldė 2.000 Kvadratinių km miško plotą, tad jei šitas nukris tai jis padarytu daugiau žalos , bet del to neateitu pasaulio pabaiga) Ir paskutinis dalykas : Iš kur mes galim žinoti senovės Majų kalbą, egiptiečių ir visų kitų kalbas, jei mes negivenome tada ir tiksliai nežinome , ką tai reiškia, tai tik spėjimas.

  • bemabeas parašė:

   tai vadinama poliariniu apsikeitimu ir tas istikruju gali atsitikti 8 is 10 bet nenusakys pabaigos

 18. NERINGA parašė:

  5. „Supervulkanas“

  „Supervulkano“ išsiveržimas būtų didesnis už bet kurį vulkano išsiveržimą žmonijos istorijoje. Tai gali nutikti magmai pasiekus Žemės plutą tvirtoje vietoj ir nesugebant išsiveržti. Magmai kaupiantis ir slėgiui augant, būtų pasiektas taškas, kai pluta neatlaikytų ir, „išspjaudama“ didžiulį planetos paviršiaus gabalą, išsiveržtų. Manoma, jog tokiu atveju į atmosferą gali būti išmesta milijonai tonų plutos lūženų ir nuodingų dujų. Visa tai laikytųsi atmosferoje, o nuo Saulės spindulių uždengtoje Žemėje kiltų vadinamoji „branduolinė žiema“.

  Geriausiu atveju, Afrikoje kurį laiką snigtų, o žmonėms tektų nešioti dujokaukes. Blogiausiu – gyvūniją (deja, kartu ir žmoniją) šaltis išnaikintų. Kenksmingiems debesims prasisklaidžius viskas grįžtų prie bakterijų…

  Įrodymai: kalbant apie „supervulkanus“, daugiausia baimės artimiausiais metais kelia vadinamoji Yellowstone „superkaldera“ (kaldera – tai plati stačiašlaitė dauba ugnikalnio viršūnėje, susidariusi sprogus užsikimšusiai ugnikalnio stemplei arba įgriūnant ugnikalnį sudarančioms uolienoms) JAV, Yellowstone nacionaliniame parke. Pastarųjų metų duomenys iš palydovų rodo, jog šioje vietoje, apie 16 km po žeme, link paviršiaus juda didžiulis magmos „akmuo“. Ar kaldera sprogs, kada tai gali įvykti ir kokių padarinių tai sukeltų, mokslininkai nesiryžta spėlioti.

  Tikimybė: 1 iš 10

 19. NERINGA parašė:

  6. Trečiasis pasaulinis karas

  Po Antrojo pasaulinio karo kilusios ginkluotės varžybos ir ginkluotės demonstravimas Šaltajame kare paskatino spėliones, kada ir tarp kurių šalių gali kilti naujas pasaulinis karas. Vieta po saule (ar jos trūkumu) nepatenkintųjų vis dar netrūksta (nuo Indijos ir Pakistano; Šiaurės ir Pietų Korėjų; iki Irano ir Izraelio). Situaciją kiek švelnina draugiškesnis supervalstybių – JAV ir Rusijos – tonas bei planai mažinti branduolinę ginkluotę.

  Įrodymai: būtent 2012-iesiems karo niekas kol kas nėra paskelbęs, tačiau ką gali žinoti…

  Tikimybė: 1,5 iš 10

  • Lukas parašė:

   Man taip atrodo, jog žmonės nėra tokie debilai , kad pradėtu 3 ww , nes tada jau nieko neliktu.

 20. NERINGA parašė:

  7. Terorizmas

  Nuo pat 2001-ųjų rugsėjo 11-osios teroristų atakų JAV, kurios pareikalavo daugiau nei 3 tūkst. žmonių gyvybių, baiminamasi, jog „al Qaeda“ ar kita teroristinė organizacija gali įsigyti masinio naikinimo ginklų ir branduoliniu sprogimu sunaikinti kurį nors miestą (ar miestus), sukelti cheminę ar biologinę ataką.

  Įrodymai: „al Qaeda“ lyderis Osama bin Ladenas anksčiau pareiškė, kad jo vadovaujama organizacija turi kelis branduolinius ginklus, tačiau jie esą skirti „atbaidymui“. Taip pat prieš kelis metus buvo pranešta apie kelis „dingusius“ branduolinius ginklus (būtent, 6 vadinamuosius „nešiojamus branduolinius lagaminėlius“), kurie priklausė buvusiai Sovietų Sąjungai. Tačiau įrodymų, kad „al Qaeda“ ar kokia kita teroristinė organizacija turi atominių ginklų nėra, taip pat teroristams kol kas nepavyko surengti biologinės atakos.

  Šiuo metu daugiausia nuogąstavimų kelia nestabili situacija branduolinį ginklą turinčiame Pakistane. Baiminamasi, jog „al Qaeda“ ar Talibano kovotojai gali nuversti vyriausybę, taip gaudama prieigą prie pavojingo ginklo.

  Tikimybė: 2 iš 10

 21. NERINGA parašė:

  8. Naftos saulėlydis

  Besibaigiantys pasaulio naftos ištekliai yra realybė – „juodasis auksas“ yra itin lėtai atsinaujinantis šaltinis, o suvartojimas su kiekviena diena tik auga. Lieka nežinia, kada bus pasiektas „pikas“ ir kada ištekliai baigsis.

  Manoma, jog naftos ištekliai gali baigtis dar iki 2020-ųjų, tačiau yra šią datą siejančių ir su Majų kalendoriaus pabaiga 2012-aisiais.

  Pasekmės būtų liūdnos: dauguma pasaulio ekonomikų yra visiškai priklausomos nuo naftos, taip pat šiuo ištekliu paremtas visas žemės ūkis (laukų tręšimas, pesticidų gamyba), plastiko pramonė.

  Įrodymai: esminis klausimas – ar iki pasibaigiant naftos atsargoms bus rasta alternatyvių kuro šaltinių. Optimizmo nekelia ir kai kurių naftos gavybos kompanijų pranešimai, jog kai kurie po žeme rasti naftos telkiniai nėra tokie dideli, kaip tikėtasi. Be to, kilus finansinei krizei naftos kompanijos sustabdė naujų „juodojo aukso“ telkinių paieškas.

  Vienintelė viltis šiek tiek pavėlinti datą – Arktis. Manoma, jog po Arkties vandenyno dugnu yra iki 25 proc. visų pasaulinių naftos ir dujų atsargų, be to, deimantų ir metalų rūdos klodai. Teigiama, kad naftos ten gali būti tiek, kiek Saudo Arabijoje ar net daugiau. Tiesa, šią teritoriją valstybėms dar reikia pasidalinti…

  Tikimybė: 4 iš 10

 22. NERINGA parašė:

  9. Bičių kolonijų iširimas

  Pernai žiemą dėl bičių kolonijų irimo sutrikimo (angl. colony colapse disorder – CCD) JAV mirė ar dingo apie trečdalis bičių, dalis ūkininkų neteko kone visų savo bičių. Sindromas plinta ir Europoje – nuo jo nukentėjo Prancūzija, Belgija, Italija, Portugalija, Ispanija.

  Bitininkai dėl viruso kaltę vertė neva mobiliųjų telefonų skleidžiamai radiacijai, klimato pokyčiams, naujų rūšių pesticidams.

  Mokslininkai teigia, jog CCD sindromą sukelia izraelietiškas akutinio paralyžiaus virusas. Vienose šalyse šiuo virusu užsikrėtusios bitės tiesiog miršta aviliuose, kitur jos paprasčiausiai dingsta, palikdamos spiečiaus motinėlę vieną.

  Įrodymai: Ekologai ir mokslininkai nuogąstauja, kad dėl bičių trūkumo sutriktų daugelis gamtos procesų – žmonės ir meškos be medaus iškęstų, tačiau šie vabzdžiai apdulkina galybę augalų. Tai reikštų sojų pupelių, medvilnės, įvairiausių riešutų, vynuogių, obuolių, saulėgrąžų ir daugybės kitų augalų išnykimą – bitėms turėtume dėkoti už maždaug 30 proc. žemės ūkio produktų.

  Pritrūkę maisto žmonės turėtų tik dvi galimybes: arba atlikti bičių vaidmenį ir visą dieną bėgioti po laukus, arba kelti maištus ir riaušes. Dėl bičių labiausiai turėtų susirūpinti vegetarai.

  Tikimybė: 7 iš 10

 23. NERINGA parašė:

  10. Pusiausvyros gamtoje griūtis

  Kai nėra apie ką kalbėti, žmonės kalba apie orą – visuotinį atšilimą. Pastaraisiais dešimtmečiais aplinkos tarša, dirvožemio išsekimas, ozono sluoksnio irimas ir gresiantis ledynmetis tapo šiandienos realija.

  Niekas neabejoja, jog žmonijos poveikis aplinkai tik didėja. Aplinkos, jūrų ir vandenynų tarša, didmiesčių kūrimasis, svarbių gyvūnų rūšių nykimas (žr. 9 punktą) daro didelę neigiamą įtaką gamtai. Ar ilgai lauksime, kol ši smogs atgal?

  Įrodymai: yra teigiančių, jog visuotinis atšilimas tėra konspiracija, o pasaulio temperatūra pastarąjį dešimtmetį vėso. Tiesos tame yra – paskutinis XX amžiaus dešimtmetis buvo šilčiausias nuo 1861 metų, kai pradėta fiksuoti pasaulio temperatūra, o 1998-ieji – karščiausi metai.

  Tačiau kažin, ar tuo reikėtų džiaugtis. Geriau tiesiog nustoti spjaudyti į šulinį, iš kurio geriame, nes slenkantis ledynas į duris nesibels…

  Tikimybė: 7 iš 10

 24. NERINGA parašė:

  tikimybiu radau 10, neaisku kas bus visi tik speja

 25. Jei ir bus pasaulio pabaigą, mums niekas nepadės, nei twirčiausi bunkeriai nei niekas kitas. Mus tiesiog nušluos nuo žemes pavyršiaus ir išsigelbes tie kuriems lemtą išsigebit, o už sawo giwibe turėsim kowotį patys, nes diewas mus apleido. parašė:

  owergame222@gmail.com

 26. Tomse parašė:

  plbm nebus tos pasaulio pabaigos ir suras nauja kalendoriu 2015 metais kokiais 😕 :DDDDDDDD

 27. Gytis parašė:

  Jomajo nx tie majei uzsilenke uz tai ir tada tik 2012-12-21 .. kuria kuria kalendorius ir ta diena butent uzsilenke senei.

 28. juozas parašė:

  zinot kada bus pabaiga tada kai rusai ir amerikieciai paspaus atominiu bombu mygtukus tai tada ne vienas zmogus neisgivens ir is zemes nieko neliks

 29. Anonimas parašė:

  ha ha ha ha ha hhhhahaaaaaah

 30. Bernardas parašė:

  Nu tai ko niekas nevyksta jau 21 ????? lakiu kada sprogsim!!

 31. anonim parašė:

  as sutinku su daugėlio nuomonėm. bet vistiek pasaulio pabaigos nebus bet jai būtu tai mes net nepajustumėm, nes viskas atstiktu akimirksniu. bet argi galime tikėti išnykusios tautos kalendoriumi cia tas pats jai as ar kas nors kitas paimtu ir sudaryto kalendoriu kuris baiktusi pvz. 2111.11.11 ir jy rastu po zeme ar dar kurnors iškart o naujas kalendorius tai jau tada ir bus pasaulio pabaiga. o majų provaikaiciai jau sakė kad mes sugalvojum paskelpti pasaulio pabaiga kad daugiau ušsidirbtumėm iš turistų kurie norės pamatyti ta kalendoriu. ir beto jau turėjo bųti daug pasaulio pabaigų kaip teigia visokie astrologai ar kunigai, bet nebuvo. taciau as jums nieko nesaukau jai norit tikėti kad bus pasaulio pabaiga tikėkit juk nieks nedraudžia. bėje jai butu ta pasaulio pabaiga tai viskas būtu prasidėje per 24val. tai jau jos neverta tikėtis.

 32. Andrius parašė:

  Sedziu darbe.. aplinkui matau kaip vandalistai plesikauja, lauke pradeda lyt ledais sniego gniuztes dydzio, ir pradejo girdet keistus garsus galvoje.. jau nekalbu kad zeme kas valanda pradeda drebet ir matau kaip masinos pradeda sproginet.. isejau i lauka taciau viskas taip tamsu, net keista.. pradedu girdet vis labiau garsus galvoje.. danguje kazkas sviete, maciau judancias zvaigzdes, galbut laikas sugalvot nora antraip dar koks meteoritas atskris.. grizau i namus taciau vandalai jau isniekino mano namus.. neistveres isejau i lauka ir tik girdziu puga, baisia puga kuri priesais mano akis nusinese pora zmoniu lyg kokias vistas.. pastoviai girdziu keistus garsus galvoje, jau cypia ausyse, nebegaliu.. nubegau i baznycia, cia simtai zmoniu.. pradejom mes melstis ir staiga pradejom mes visi girdet keistus indeniskus garsus, ar tai zemes pabaiga..

 33. Evilija parašė:

  Mano dukrai kol kas dar tik 10 metų, bet jinai nuo vasaros man vis užė galvą apie pasaulio pabaigą. Jos vienintelis susirupinimas buvo, „Mama, aš nenoriu sulaukti pasaulio pabaigos budama nekalta“. Taip, skamba juokingai, dešimties metų mergaitė susirupino dėl savo nekaltumo. Bet šiuo momentu jinai laiminga, kad pabudo iš miego ir jokios pasaulio pabaigos nėra, už lango šviečia saulutė, nėra saulės užtemimo ir jis vis ta pati nekalta mergaitė…

 34. XZBZMZXMXZA X SZNBzssX AFZZAVGAAGSXBX SVAVAV parašė:

  HvsvsfwhwbwqgfgsfrfnfjhasaaavafaaafagagaaagbahaaafaaffffzbzbshshshssgfvBSAVASAXAXAACAAA KAK ABAVAVAGAA ASXAA AAAXA AA AGAATAFVv VX VX XXSALBX XBXKXSZMSVZXZZJBX XGFSNXVBFXNFXNBXFFSGVSJBB BBBBBBFN SSVGFFGVGVFVFVVSBFSHFGFFGGFGFFFGGGGGFSKFNNBXNSSSMESVABAAZ\NZSXNSVFWGWF FSVFSX\XABZV\ZFQWNQAABQASSZX

 35. Koks skirtumas parašė:

  Tai bus siandien pasaulio pabaiga ar nebus???

 36. Nepazystamas parašė:

  nebus tos pasaulio pabaigos nes as 2012 12 21 dabar dar kaskodel gyvenu

 37. Protingulis parašė:

  maju kalendorius baigesi nes akmens pritruko XD

 38. austeja parašė:

  jokios pasaulio pabaigos nebus,jau 2000 turejo but.visi tik pletkina per tas zinias…

 39. RK parašė:

  nebus tos pasaulio pabaigos siandien. tik tas maju kelendorius baiges.

 40. hana parašė:

  dar tokiu nesamoniu negirdejau. bet jus tikit ta pasauliu pabaiga,jokinga

 41. hana parašė:

  NU ZINOT SEDZIU ANT KEDES IR LAUKIU TOS PASAULIO PABAIGOS

 42. bernard parašė:

  tai kur ji

 43. Evaldas parašė:

  Nu bl zinok 1 dalykas mane gasdina prie kaskur 2 savaites skaisiau ir raso taip kad i mus vos nepataike meteoras nes jis skrido taip kaip saule sviesia ir jokie palidovai neuzfiksavo ir mokslinikai mano kad dar vienas meteoras sia nakt parskrenda dvigubai didesni ir jis gali pataikyti i zeme taij buvo ir laikas parasyta apie 00 h arba 1h nakties jis gali atskristi taij yra 50 proc kad gyvensim 50 mirsim va kas mane gasdina ypac kad prie 2savait vos zemei nebu pizdetc vos nekliude taij sia nakt suzinosim

 44. bemabeas parašė:

  maju kalendorius nusaka ne pagaiga o tesiog parodo kada mes pasieksim ekvinokso (angiskai equinox) A taska kuris ekvimokse yra svarbiausias kada mes ji pasiekiam musu samone pradeda pabust o ant C (dar vienas svarbus ekvinokso taskas) musu samone uzmiega si diena (2012-12-21) gali nusakyti musu samones pakilima jei tas atsitiktu zinotume daug daugiau dalyku pvz: daug seniau atlantidoje mes zinojom tiek daug (nu nezinojom tu visu technologiju bet zinojom daug geriau apie visas tas zvaigzdes . tarkim musu samone paprotinges arba pasauli gal net padidet chaosa bet 2012-tu groudzia 21 diena nebus tokiu dalyku kurie parodyti filme 2012. o kur yrodims kad mes galima sakyt evoliusonuosim? visur pvz : zmones tampa draugiskesni> arba kode vykst visokie pasauliniai atsilimai? nes mes ant chaosa amziaus pabaigos ir tuoj prasides meiles amzius ti ka norejau pasakyt tai yra kad negus pasaulia pabaigoszmones atsipeikekit ir ziurekit kaip keicias pasaulis

 45. ema parašė:

  .pasaulio pabaigos nebus nebent po 100 tukstanciu metu gali atsitikti taip kad sproks saule ir mes visi sucalsime ir gali buti taip kad saule nukris ant musu pasaulio ir mes sproksime.
  o kad mus uztvindis tai yra netiesa mas mus lietuvoi per maza atmosfera gad uzpultu lava ar vanduo o tie maju kalendoriai taigi galima pratesti patiems ir viskas…

 46. Finley parašė:

  Aw, this was an exceptionally nice post. Taking the time and actual effort to
  make a superb article… but what can I say… I hesitate a whole lot and don’t seem to get nearly anything done.

  saxicolous – Jerilyn,

Palikt komentarą