30 Pranešimai “Ar tikrai iki pasaulio pabaigos liko tik dvi savaitės?”

 1. tikintis parašė:

  Na nezinau kaip jus, bet as pats nelabai tikiu pasaulio pabaiga. Galbut kas nors ir nutiks, bet kas ten zino. Seip daug paslaptingu dalyku nutinka zemeje dabar, bet nesinori teigti ir visus juos kaltinti del to, kad ateina pasaulio pabaiga.

 2. Nebus parašė:

  Jus beprociai, tiesiog neitiketina kaip visi laukia tos pabaigos. Kaip avinu banda kazkokia.. siaubas

 3. as:) parašė:

  na,as manau,kad jei kada ir nutiks kazkas,tai tikrai tai nebus zinoma:) tik kvaila,kad zmones apie tai kalba,lyg tai tikrai zinotu,gaila zmoniu,kurie tuo tiki,viska parduoda,lieka be nieko…ir kita diena,po pabaigos verkia krokodilo asaromis.na,bet kvailumui ribu nera:)

 4. Goda parašė:

  Man juokinga, kaip zmones gali sitaip galvoti? O ka jie zn, gal tas suknistas maju kalendorius net ne tai norejo pranesti… As nesuprantu, dar tokia panika reikia kelti. Juokingiausia bus kai atsikelsi ta diena taip ir vakare sveikas nueisi miegoti…

 5. Kangela9 parašė:

  Pasaulio pabaigos nebus! Kalbama seip apie ta nibiru planeta (x-planeta) bet jei ji isireztu i zeme tai amen, bet to nebus nes ji yra per toli ir mokslininkai ju nemato, o jei ji butu arti tai galima butu tikestis the end of world… o seiptai pasaulio pabaiga neivyks per pora dienu tai truks metu metus!

 6. Nesvarbu parašė:

  Kaip manot ar zmones gali tikedami paverst pasaulio pabaiga tikrove?

 7. Augustina parašė:

  Aš tai kaip žinau apie pasaulio pabaiga kad ji truks 3 dienas ir pasaulio žmonių sumažės ant 10% tik …. O apie majų kalendorių jiems neužteko akmens kad užbaigtu darasyti kalendorių … Ir dar girdėjau kad rusai kalba kad ta diena sprogs saule ir gims 6 ar 5 saule

 8. Raminta parašė:

  pasaulio pabaiga grynas šūdas!

 9. sdas parašė:

  Jei ir bus ta pasaulio pabaiga tai tikrai nepasieks lietuvos :D, nes joje niekas nevyksta kazkokia sudina salis

 10. JAP parašė:

  Bus tai bus, ka padarysi. bet aš tuo netykiu kad 21 d. mums bus paskutine nesamone… bet vat manau daugelis žino kad pastaruoju metu saulės aktivumas labai didelis, pilna straipsniu apie tai aišku daug yra apgaulingu bet teko skaityt tikra. ždž. gali kilti saules magnetine audra kuri bus stipriausia per visa istoryja, pasieks žeme ir visoje planetoje dings elektra, ir jei taip nutiktu sunku butu suvokt padarynius patis isivaizduokim kas butu visoje žemėje be elektros ir tai užtrugtu vienerius metus? infekcijos,lygos,karas del maisto del kuro,vandens, tlf ryšys baisu pagalvot… žogus pats susinaikintu, lėėėta pasaulio pabaiga. ir pastaruoju metu tas telefono ryšys nekoks. ir straipsniuose yra rašoma kad prieš nelaime butent telefonai ir sutriks nes jie yra jautriausi kalbant apie ryši.

 11. JAP parašė:

  Augustina iš kur tu trauki jog majam neužteko akmens kalendoriui baigt??? Nesapaliok ko pati net nenutuoki… ždž o apie ta saulės aktyvumas pats šiektiek domiuosiu daug apie tai skaitau iš visu cenaryju butent šiuo ir tikiu.

 12. Gabija parašė:

  Aš manau kaip bus taip bus, ir k gero jei mus ir užklups pasaulio pabaiga, tai užklups netikėtai. Nemanau, kad kas nors iš tiesų nuspės pasaulio pabaigą. Čia ne filmas juk.

 13. Laurynas parašė:

  Jei bus pasaulio pabaiga tai išliks šis komentarasss. 😀

 14. Baubas parašė:

  Visos tos snekos vyksta nes nori jog zmones tiketu nes kazkam reikia juk milijonus krautis tai ir kraunasi is tokiu netikeliu kurie tiki jog bus ta pabaiga. Siais laikais zmones daro viska del babkiu tai ir itikineja zmones o durneliai ir tiki kazkam i saskaita pinigelius nesa neskit neskit 😀

 15. Relistas parašė:

  „Pasaulio pabaiga“ ydomiai skamba. O niekas nepagalvojat kad savartynai beveik visur(ir lietuvoj) perpildyti, ledynai tirpsta, gyvunu kai kurios rusys ir baige isnykt manau toks varijantas labiau tiketinas kad zmones susinaikins patys o bl*t atskris ateivis ar koke planeta ir susproksim visi na*uj. O del tos datos tai bl*t nepagalvojat kad pas juos metai baiges ne 31d kaip dabar o gal 21d ir paskum jau kiti metai pas tuos majus prasidedavo:).

 16. Vilniaus mokslininkų bendruomėnė. parašė:

  Sveiki skaitytojai , kad daug neaušinčiau galvos aš jums pasakysiu.Čia prisiskaitome daugybę dalykų , dauguma iš jų juoktis verčia , taipogi ir pasaulio pabaiga.
  Keli faktai , kodėl pasaulio pabaigos nebus.

  1. Majai prie Vasario buvo neatėme 1 dienos ( O tai buvo prieš tūkstančius metų.
  2. Jug tas kalendorius negali tęstis iki begalybės , ar ne ?
  3. Dievas pasakė : Nei vienas mokslininkas , aiškeregis ar dar koks nors tai žemės padaras negali išpranašauti pasaulio pabaigos.
  4. Majai yra paprasti žmonės , tokie pat kaip mes. Tarkim pasakytu koks nors tai žmogus jums , kad artėja pasaulio pabaiga , patikėtumėt ?

  Na mnau jog tai yra nesamonė. Jeigu pritarete man- ačiū.

 17. edgaras parašė:

  zinot kas yra juokingiausia? pirma: nuo kada mums taip parupo maju kalendoriai,gal metus pagal juos skaiciuot pradejom. antra: niekas nesiklauso maju palikuoniu ir kaip jie aiskina savo kalendoriu,bet klausos visokiu pseudo/sizofreniku „mokslininku“.

 18. Pijus parašė:

  Siūlau apie nebūtas pabaigas čia paskaityti: http://vigiles.lt/apie-eiline-pasaulio-pabaiga/

 19. ultimatumas parašė:

  Visi galvoja pagrinde apie katastrofas, bet pamirsta, kaip pastaruoju metu suaktyveju vadinamieji NSO, nieks nepastebejot? Pagalvokit…

 20. Ponas niekas. parašė:

  Diskusijos, diskusijos, diskusijos… Galit just apie tai sneketi kiek noro ir jegu turit, bet jus nieko nepakeisit kaip bus taip, ar kaip ispranasauta ar tik dar vienas budas zmogui tikejima i baime sustiprinti ir pasipelnyti is to. Esmei cia diskusija be galo. Zeme paslaptinga, kai dauguma net nesuvokia kur mes gyvenam jiems ir yra sunku isivaizduoti tokius stebuklus kaip pasaulio pabaiga, kai gyvenime nieko nemato tik diena is dienos skaiciuoja minutes, kada paskaitos ar darbas baigsis. Per visa visata, kuri siuo metu pleciasi zeme yra visiskas niekas, ta tema ir ateivius paliecia, kad jie tikrai egzistuoja, paneigti ju egzistencija neimanoma. Jei bent kazkas kiek nusimano toi sriti supras. Mums paprastiems zmonems, visiskai jokia informacija apie mistinius dalykus yra nepranesame, slaptai saugoma. Mums tik bukinamos smegenis su dienom, ir kas randa buda is to pasipelnyti tas tai ir padaro. Daugumai is jusu beveik neimanoma to iaiskingti, nes visi jus turit savo tiesas ir savo tikejima, ir stipriai jo laikotes, siuo atveju ir as, mes nevienodi..

 21. Idomu parašė:

  Zmones ir 2000m. ruosesi pasaulio pabaigai bet jos nebuvo tai ir sios pasaulio pabaigos tikriausiai nebus

 22. as tai tikiu pasaulio pabaiga... Bet nesiruosiu cia nervintis ir sielvartaut kad mirsiu bus kaip bus:\ mirsim tai mirsim parašė:

  dabariute@gmail.com

  • iskrites is medzio vaiduoklis parašė:

   Nesielvartauk ir nesinervink geriau tikek i savo norus kazka pakeisti savo gyvenime i gera.

 23. Kimo parašė:

  Štai likome gyvi..

 24. lol parašė:

  Gaila tu kurie viska pardave xD debilai..

 25. juoda, mirties lape parašė:

  lol

Palikt komentarą