13 Pranešimai “Žvaigždžių vartų beieškant”

 1. Andrius parašė:

  O gal viskas paprasčiau, „dievai“ liko gyventi žemėje…

 2. Alvydas parašė:

  geras atsakymas – o kodėl tada niekas nieko nebemokina… užmiršo, kad dar nieko neiškokom???????

  • svoba parašė:

   kaip tai nemokina?o technologijos ir visa kita,nori pasakyti kad mes gimem viska mokedami,paskutiniais metais taip smarkiai zengiam,ir is kur visa tai?ai? to ta,mastyk!

 3. Dievas parašė:

  Mokinti? juk internetas yra pilnas tu visu saltiniu ir atlieku, kuriuose uzrasyta tikroji tiesa, bet niekas jos nesupranta, nes uzdeta sifru, kurio taip pat niekas nesupranta ir yra parasytas 3 iomis ar 5 iomis prasmemis. Rastas tais laikais negalejo ilgai issilaikyti ir tie rastai, kurie buvo palikti po zeme beveik ju nebeliko, o tie, kurie liko, niekas ju nesupranta ir nenori suprasti. Dievas nebutu toks bukas, kad leistu ir kitiems tapti tokiais kaip Jis ir paprastai atskleisti paslaptis. Paslaptis jis atskleide tik tiems, kurie ji supranta. Todel ieskokit ir rasit. Ir net jei jie siandien gyvena tarp musu, tai nereiskia kad jie turi mus mokinti. Kaip jau sakiau, Dievai nenores, kad ir visi tokiais taptu. Kartais kuo maziau zinai, tuo maziau reikia zinoti, todel dziaukimes, kas esam siandien.

  • Alvydas parašė:

   Taip, pats uždavė klausimą ir pats į jį atsakė. Pilna , bet niekas jų raštų nesupranta nei tiesiogiai nei netiesiogiai. Čia viskas aišku. Tik kodėl nepaaiškinti kur dingo tie, kurie supranta tą raštą. Ir kokiam galui žmones mokino , jei bijo, kad ir mes tapsime tais „dievais“. Nėra jokios logikos – net maišto nebereikia.. Pagal tave – mokino tam – kad nieko nežinotume ir nebandytume tapti „dievais“ Keista logika tikrų „dievų“ nebėra – yra tik ateiviai, kas tai? ir jų gal nėra?

 4. Dievas parašė:

  Dingo? 😀 sakyciau ismire. Visuomene ju nekencia ir jie nekencia visuomenes. Tikri Dievai gyvena tarp musu, bet mes juos zudome. Puikus pavizdys: Setas (arba labiau zinomas kaip Kristus siame dangaus skliaute), pirmasis is 5. Mire, nukryziuotas farizieju isminciu ant kryziaus. Visas pasaulis net dabar mato savo keturiu saliu valdova gulinti ant grindinio. Mire, nuzudytas zmoniu, musu, del pavydo. Del to po jo joks Dievas ir nesiskelbia, nes arba bijo mirt, nes niekam nereikia pranaso, kuris gali sita pasauli nugriaut ir atstatyti per 3 dienas su gerom seklom, blogas israunant.

 5. Geras dėdė parašė:

  Nu bet jūs ir parūkot… Kur gaunat tokios kietos žolės?

  • Alvydas parašė:

   Dėdėn neparūkius žolės taip nieko ir neparašysi. O parūkius – išeina, o kieta žolė mįslių nuorodose.

 6. Andrius parašė:

  Visa tiesa slypi Vatikano požemiuose, kurie tęsiasi daugybe kilometrų, jei žmonės sužinotų, kas yra ten slepiama, žmonių pasaulėžiūra pasikeistų 80 %, o tai niekam nenaudinga.

  • Alvydas parašė:

   kam tau Vatikanas? – parašyk knygos „Da Vinčio kodas“ tesinį ir pasikeis

 7. Dievas parašė:

  Dieduk, tai mes lendam į Vatikano tunelius ieškot geros žolės, kuri ten slepiama, visos plantacijos zinok ten. O jei rimtai, tai praeities žmonės nebuvo tokie buki, kaip mums atrodo. Jei jie net zinojo daugiau, negu zinom mes patys, bet tai paslėpė, nes bijojo, kad tas zinojimas gali kažkuom pakenkti pasauliui? Arba nepaslepe, bet uzkodavo, kad niekas neatvertu paslapčiu ir liktume nezinomybej. Siaip visko gali būt, teoriju gali būt daugybe, bet pritariu tam, kad cia kazkas kazka slepia ir nenori, kad tai būtų atskleista.

Palikt komentarą