10 Pranešimai “Atlantidos beieškant”

 1. Justas parašė:

  Kažką tu čia sapalioji.. Tavo ‘duomenys’ net netelpa į žodį minimalios…savo tokius kliedesius kitą kart pasilik sau, sekmės!

 2. alvydas parašė:

  jei žinai daugiau ir tikriau – išduok, jei gali – tada tikrai bus – sėkmės…

 3. Kriugeris-alfa-beta parašė:

  „Čia ne į tema bet dzin jei kas žaidžia „tankionline“ aš užsivardines kriugeris-alfa-beta bet šiaip tokia teorija ymano ma kad susijungė su antarktika bet reikia padaryti daug tyrimų.va.

 4. Justas parašė:

  Neužsiimu spekuliacijom, bet štai tau faktų šiek tiek praplėsti savam akiračiui – perskaityk – Frauds, Myths, and Mysteries: Science and Pseudoscience in Archaeology.

 5. Justas parašė:

  Arba šitą jei turi galimybę, čia bus žymiai aiškiau ir smulkiau aprašyta viskas: The Hunt for Atlantis (Nina Wilde & Eddie Chase

 6. alvydas parašė:

  Puiku.Tačiau nepamiršk, kad ir aš remiuosi faktais, kurie nutylimi.
  Matau angliškai moki, bet ar moki šitą kalbą? nes politiniais sumetimais daug kas atsisako mokytis. Nuorodoje į galą yra ir mano versija. Tokių nuorodų yra ir daugiau.
  https://www.youtube.com/watch?v=vrZJLdRKCWw

 7. Justas parašė:

  moku dar ir prancūzų jei reiks, dėkui, peržiūrėsiu

 8. de parašė:

  Sveiki visi!

  Galbūt ne visai mistikos tematika, tačiau šis tas man labai svarbaus. Kviečiu bent maža dalimi prisidėti prie mano bakalaurinio darbo, prašau, atsakykit į keletą klausimų, svarbi kiekvieno nuomonė, o nuo jų tyrimas bus tik svaresnis, labai pagelbėsit! Truksit tik keletą minučių. | http://apklausa.lt/private/forms/viesos-kalbos-kurybiskumo-ir-isskirtinumo-pozymiai-ir-ju-poveikis-visuomenei-xr2lkrb/entries

  Dėkoju Jums už atsakymus iš anksto!

  Sėkmės!

 9. alvydas parašė:

  nežinau į kokią apklausą reikia, nes mažiau ar daugiau duomenis skelbia tik tie mokslininkai, kurių darbai viešumoje neviešinami.

 10. Piktas parašė:

  „Nerandama žemyno pėdsakų, civilizacijos, o tik legendas ar mitus.“ Jau kruva miestu rasta kurie minimi mituose!

Palikt komentarą