3 Pranešimai “Atlantidos beieškant”

 1. alvydas parašė:

  pasirodo, aš tiek mažai apie tai žinau. Bet jei nors menka dalis šito rašinio tiesa, tada bent jau aišku, kad ateiviai su mumis bendraut negali tol, kol mes nesuvoksime nors dalies atlantų technologijų. Kitaip tada – nei mes, nei jie mūsų nesupranta.

  • Piktas parašė:

   Ateiviai senu senovej CIA pasidomek placiau! O del bendravimo, tai pasakyk bent viena PROTINGA priezasti kodel juos turetu domint kazkokie atsilikeliai visom prasmem, na arba jei mes juju ekspermentas, tai kokiam mokslininkui rupi ekspermentines ziurkes nuomone!

 2. Amin parašė:

  sako:Marlen,Aš skolingas jums kaialrus-dydis ačiū už, komponavimo tokį gražiai vizualiai grafikos ir jausmingumo mano Djin apibūdinimą. Be to, Aš vertiname jūsų išradingumas ir laikas, praleistas ieškant tikrai puikiai tinka paraišką Djin atvaizdą su nepadėjo nuo manęs.Ir, žinoma,, kaip ir visi kiti dalyviai, Jaučiu tik todėl garbė buvo paprašyta šioje įdomus projekto dalis.Daugelis skaitytojų tikriausiai nežinote, kas vyksta už scenų su manimi ir mano kvapų Aš paėmė mano svetainę neprisijungęs gana keletą mėnesių atgal, ką aš maniau, būtų greitai renovacija ir galimybė pridėti keletą naujų kvepalų dizaino, bet staiga tapo visiškai apsemta su sveikatos klausimais (Aš pagaliau buvo diagnozuota kaip cukriniu diabetu, labai vėlai į žaidimą) ir viršuje, kad, gresiančio šmėkla išstūmimo mūsų gražus 1935 namas Turėjau daugiau nei dvidešimt metų čia Los Andžele.Daiktai lieka ore mus su begalinį nugaros ir atgal su advokatų, ir tt. Žinau, laikai yra labai sunku taip per daug iš jūsų taip pat dabar, nepriklausomai nuo to, kokioje šalyje jums paskambinti namo.Aš esu tarp mano pakuotės ant visko pertvarkyti, bet aš’ pabandysime gauti bent pora Laikinų puslapių internete per dieną ar dvi.Tuo tarpu, kaip marle rašė aukščiau, tiesiog el-paštas me pardavimų, prie michaelstorer dot com ir aš įsitikinkite, kad jūs gaunate puikų sandėrį, brendantis per statybos zonoje, nesvarbu, kur žemėje jūs gyvenate.Visiems jums, dalyvauja su pirmapradis projekto:Labai ačiū už kantrybę su manimi!Ir daugiau pats jums visiems, kurie įsigijo ir myli savo kūrinius, per pastaruosius kelerius metus.Mes visi gauti per šio!Michael SaugotojasLos Andželas, Kalifornija

Palikt komentarą