6 Pranešimai “Signalas iš tolimos žvaigždės”

 1. Butinas parašė:

  Straipsnio pradzia „Po trijų savaičių imtuvais priėmė tuos pačius signalus, tik
  su aiškiu 3-5 sekundžių uždelsimu“. 🙂 …kas chia per „meta-pirdafizika…?“ 🙂 As suprantu, kad kazka kazkas nor paaiskint. Bet kaip suprast ?! :))) Mano ishvada – „parashiau. Atsikniskit.“

 2. tadas parašė:

  kiek tokiu atveju prirasyta interneto platybese. viskas lauzta is pirsto. gaila tu zmoniu, kurie tiki siomis nesamonemis.

 3. Citrina parašė:

  Siaip as tikiu, kad gyvuoja kitos civilizacijosl, bet netikiu nei vienu straipsiu siame portale, nes viskas man panasu i ta isgalvota slamsta kuri paraso zurnalistai noredami daugiau skaitytoju pritraukti o si svetaine visa ta slamsta kaupia. Viskas cia yra tik speliones, jaigu buti istiesu signalas is tolimos zvaigzdes manau butu perasyti visi vadoveliai ir atsirastu kaip ir jau sioks toks irodymas. Bet as manau, kad valdzia slepia nuo zmoniu tokius dalykus ir tokios informacijos neviesintu.

 4. asej parašė:

  Keistas tavo poziurys. Jav valdzia paviesino slaptus dokumentus kad rousvelo avarija buvo tikra ir kad joje suduzo ateiviu skraidanti lekste. Mokykloj moke apie tai? Per zinias rode? Ne. Nekiekwiena dalyka iskart puola skelbti kaip sensacija.

Palikt komentarą