10 Pranešimai “Mes ateivių kūrinys?”

 1. Perta parašė:

  Kodel visi sutinka ateivius,kai buna vieni ir vakare

 2. Janis parašė:

  Petriau,kažin ar visi?o tu irgi sutikai?jei ne tai gal ne vienas esi?patapk vienišiu tai gal ir tau nusišypsos laimė 🙂

 3. LADY parašė:

  Aš tai netikiu tais ateiviais,aš tikiu kad mus sukūrė Dievas….Ir tikrai nemanau kad tą ‘Pertą’ aplankė jie!! Ir jis (ji) tikrai toks(-ia) kvanktelėjęs(-usi) kad gal toliau net nepasakosiu……………………………………………ŽODŽIU… NETURIU ŽODŽIŲ:-D

 4. pam param parašė:

  Kiekvienas turi savo teoriją. Mano nuomone „Dievu“ ar dievais tikintys žmonės yra tiesiog siauro mastymo. Dievas yra suprantamesnis negu mokslas…

  • Lukosius parašė:

   Pam Param tu pats siauro mastymo Dievu tikintys zmones yra normalus ir pilni, o netikintys tusti ir durni kaip gyvuliai

 5. "dievas" parašė:

  „dievas“ buvo sukurtas tam jog būtų galima valdyti, manipuliuoti, sutramdyti žmones. Dabartiniai žmonės tikintįs dievu yra paveikti savosios valstybės, kuriai priklauso vienas iš daugelio dievų – VIENAS IŠ DAUGELIO. Tikėjimas į dievą verčia tave jaustis geriau – vien todėl jog tu taip manai. Tiek dauk faktų, įrodimų, paaiškinimų apie didinguosius „dievus“ tik tie „tikintieji“ yra per daug siaurapročiai jog domėtūsi tuo ir plėstų savajį suvokima.

  Gerasis dievas sukurė Ieva ir Adoma, ir gyvatę vaikštančia and dviejų kojių. Tada pasiuntė gįvatę įkalbėti juos suvalgyti uždrausta obuolį – tada dievas gįvatei kaip baismę atėmė kojas ir liepe šliaužioti, o Ieva ir Adoma ištrėme ir rojaus. TAIP PARAŠYTA BIBLIJOJE, NE PAGAL MANE.

  Gerasis, didingasis dievas……….

  Tai į kurį „dieva“ jūs tikite 🙂 ?

  • Lukosius parašė:

   as tikiu i Dieva kuris mus sukure ir kuri mes garbiname baznycioje, o i „Dievus“ kurie atskrido is kitu pasauliu i tuos as netikiu ir as ant ju b**y dejau.

 6. Kriugeris-alfa-beta parašė:

  Dieva netikiu.aš praradau gyvenimo prasme.va.

Palikt komentarą