21 Pranešimai “Anneliesie Michel egzorcizmo seanso įrašas”

 1. sdfdf parašė:

  is kur pas ja fanarai?-__- merga isprotejo, o seiminyksciai to neapsikente ja pridauze?

  • Cdrw parašė:

   Ji pati save žalodavosi

  • Helen parašė:

   Arba dar gali buti nuo nemigos.

  • tuk tuk parašė:

   pasiskaitykit wikipedijoj, ją gydyti ligoninėj reikėjo nuo šizofrenijos, o ją nukankino. Apie ką ji kliedėjo? Mergaitė auginta griežtai pagal krikščionišką pasaulėžiūrą, pasimaišė prottelis ir kliedi apie katalikiškus dalykus, o kunigas ją tik skatina, nebando nuraminti, o tik papildomai traukia žodį po žodžio kad įrodytų visokiems runkeliams, kad ją apsėdo velnias. SKIEDALAI.

  • siaip parašė:

   Pritariu. Visiska teisybe. Aplinka buvo krikscioniska, todel apie setona ir eina kalba. Kas dar tiki blemba sitom pasakom…

 2. Legatas parašė:

  joa su sita mergaite kas yviko istikruju yra labai baisu,tam isleistas filmas ir nevienas.Moksliskai visa tai buvo bandyta paaiskinti ir suversti visa kalte ant kunigo kuris bande jai padeti.daktarai jai konstatavo psihine liga ir nuo to dave vaistu,taciau kunigo prasymu buvo nutrauktas vaistu naudojimas.nes vaistai jei nepadedavo o tik nuslopindavo ja.taciau daktarai to nenorejo pripazinti ir bande tai irodyti kad kunigas liepes nenaudoti vaistu,privede prie visisko isekimo ir mirties,del egzorcizmu sensu nes taip dar labeu jai paveike psihologiskai.
  zodziu baisoka taciau po teismo kunigas buvo isteisintas.nzn kiek tai tiesos nes cia trumpai apibrezeu filmo esme kuri neparseneusiai maciau.kuris paremtas liuditoju pateiktais faktais ir pasakojimais.

 3. Mantas parašė:

  Šiurpus straipsnis 😀

 4. gleja parašė:

  patiko. pasikeike biski ir siurpoka biski buvo reikes kada surast laiko paziureti egzorsizma 😛

 5. Kelmas parašė:

  Kur 2 dalis? Įdomu žiauriai :pp

 6. Marius parašė:

  Totalus bullshit. Pasisakitykit ir pasidomekit pries darydami tokius straipsnius, o ne kiskit krikscioniska propaganda. Visa tiesa apie siuos ayvejus isdestyta cia: http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/Exorcism_of_Emily_Rose.html

  • Alfonsas parašė:

   Iš to kas čia parašyta matosi, jog ji kalbėjo klišėmis ir nepasakė bei nepadarė nieko, ko negalėtų paaiškinti šiuolaikinė medicina.
   Nematau pagrindo tikėti, kad čia yra kas nors antgamtiško.

 7. To Mariui parašė:

  Jo, iš satanistų tinklpio paimta info dar labiau neįtikino 😀

 8. to Marius parašė:

  Gal uzteks bandyti nuslopinti kitu tikejima,nukreipiant juos i satanistiska tinklapi?Taip negrazu ir siulau pradeti melstis tikram Dievui tikroje baznycioje,o ne puolusiajam angelui(kuri manau daug kas zino kaip „velnia“…

  • siaip parašė:

   „Tikram“ ir „Dievui“ yra nesuderinami zodziai, zmogau 🙂 Kas bent kiek smegenimis naudojasi, nebetiki visais tais paistalais apie visus dievus, sventas marijas ir kitas nesamones. Religija tik nesantaika kuria: jos nebutu, stovetu bokstai dvyniai, londono metro ar lektuvo virs airijos susprogdine, to pasekoje ir karu kiek maziau butu. Religija tik mirti nesa nuo senu laiku. Kryziuociai ir pagonys, zydai ir palestinieciai, rytu ir vakaru pasaulis bendrai. Ir tu dar siulai eit tiket dievu ir melstis jam? Eina tas tavo isgalvotas personazas NX ir tu su tokiom agitacijom.

  • r parašė:

   pritariu „siaip“ kiekvienam zodziui. daugiau nieko neturiu ka pasakyt.

  • Dievo dukra parašė:

   O kas, gerbiamasis, tamstai, tas smegenis suteike? Kas? Religija pati savaime nesantaikos nekuria. Ne Ji griauna pasaulyje pastatus ir „kuria“ nelaimes. Zmones patys kuria nesantaika, patys kariauja, neaisku su kuo ir del ko. Ir kaip reikia dristi sakyti, kad „religija kuria nesantaika“?? Mes Dievo sukurti pagal Jo atvaizda ir atsiusti i sia nuostabia zeme, myleti vienas kita ir skleisti meile visur, kur esame. O kad to nedarome, tai patys save ir nubaudziame, ko pasekoje griuva bokstai dvyniai, ivyksta avarijos ir t.t. Nes zmogus pats tai sukuria, budamas nedoras, ir negyvendamas pagal Nuostabiausius 10 Dievo isakymu.

   Palaimingos Jums dienos! Sudiev. Aleliuja.

 9. balsas parašė:

  DIEVE, atleisk jiems, nes jie nezino ka daro ir sneka.

 10. Deividas parašė:

  Kur daugiau pokalbiu? Isakau dievo vardu paroditi daugiau!!!

 11. parašė:

  O as tikiu.vistiek geriau jauciuosi Kai kazkuo tikiu.ir tai tik dievas.ar jus ejot pirma komunija? Ar jus tikit? O VERTETU.wikipedia,nieko vertas „“““Visazinis““““ taip pat kaip ir jus sakot apie sita (irasa+tai ne knyga kaip kazkas sake „jokiu veiksmu kunigas nesieme“tai IRASAS.gerbiu tous kurie tiki,ir apie sventus dalykus ne wikipedia’i rasyti.

 12. Sonata parašė:

  Aš tikiu tuo apie ką čia kalbama, žiūrėjau ir filmą, kuris pastatytas pagal šią istoriją. Klausimas – negi mergina, serganti šizofrenija, kalbėtų tokius dalykus apie krikščionybę ir elgtųsi kaip pamišėlė, pamačiusi kryžių? Tai ne pirmas atvejis kai apsėdamas žmogus, todėl džiaugiuos kad turime unikalų apsėdimą liudijantį įrašą.
  Blogio pasaulis tikrai egzistuoja ir jis yra net tokiuose paprastuose dalykuose, kaip sunkios nuodėmės, neigiamos ir piktos mintys, kažkur skaičiau, kad apsėsti gali net tada, jei žmogus žaidžia su ta lenta, kuri duoda atsakymus bendraujant su dvasiomis ar šiaip turėjo kontaktą su piktąja dvasia,
  tikiu, kad ne veltui ir filmai būna paženklinti blogąja dvasia , kada aktoriai vaidindami tokius vaidmenis kaip apsėstuosius ar pan. vėliau persimaino, jiems nesiseka gyvenime arba nusižudo. Yra tikrų istorijų.
  Bet geriausias patarimas yra kuo mažiau domėtis tokiais dalykais, piktosios dvasios ya labai protingos ir jos žino viską apie mus ir labai moka manipuliuoti, todėl kas gali išgelbėti tai tik biblija.

Palikt komentarą