13 Pranešimai “Pusbrolio dvasia”

 1. elina parašė:

  po mociutes mirties,musu suo elgesi taip pat,kaip cia aprasyta,ziurejo i lubas,kaltai vizgino uodega,suns akyse aiskiai matesi baime,suo vis ziurejo i lubas ir inkste,po to taip staigiai,kad uzcype ir atsisedo i kita vieta,ten kartojosi tas pats.Atrode,kad kazkas spiria suniui i uzpakaki,suo buvo labai issigandes,o mes dar daugiau….

 2. lukas11xxf parašė:

  mano manymo kad gali but susije su kuciom, man irgi kaskas buvo su kociom ir suo pradejo urzgt ,bet as nezinojau/neturejai gimainciu kurie butu mire ,bet buvo panasus toks ivykis, kad mes kai pavalgem po kucias ,mes palikom maista (nes man mama sake kad dvasiam reikia palikt maista ,nes jie per kucias iesko valgyt namuose ,jie yra alkani ar kaskas tokio) ,poto susirosem eit visi miegot,o mano suo buvo miegamojeme su mama ,tada kita diena(rytoje) visi sake kad suo vakar urgze ir cype uz duru (uz duru yra salia salonas kuroi mes palikom maista) o saip vakar as miegojau savo kambari tad negirdejau, bet mano suo neurzge naktimas ,kad noretu i lauka ar kasko tokio.

 3. juoda, mirties lape parašė:

  jo dvasioms ereik palikti maista bat jos valgo maisto kvapa gal tas suo tavo girdejo kat ten kazkas dedasi ir jis norejo eiti ten kur maistas kaip as suprantu

 4. zxcv parašė:

  Suo turbut irgi zinojo jo mirties aplinkybes :DD

  • silvija parašė:

   nesupratau kas cia juokingo? gyvunai mato ir jaucia daugiau negu mes, o kas del pusbrolio mirties tai nesakyk kad gyvenime taip nebuna kad kazkas mirsta neaiskiom aplinkybem ir seima nezino kas atsitiko ju vaikuj,paskaityk straipsnius zmogau,zinias paziurek.

 5. Siga parašė:

  šiaip rimtai būtent per kūčias taip gali būt, nes tada dvasios grįžta į čia. ir visada per visų šventų dieną, per vėlines ir per kūčias reikia namuose degint žvakutes už mirusius. nes yra buvę taip, kad neuždegėm vienais metais už dedę žvakutės ir tą naktį (iš 12-24 į 12-25) sapnavau jį ir atsikėlus ryte radau atidarytas visuose namuose duris. :/

 6. jessicola001 parašė:

  ar jus tikit tuo as visko to prisiskaicius man buvo sokas. paskaitikit daugiau jai norit nemiegot

 7. Agne parašė:

  Galiu pasakyti tik viena dalyka. Jeigu jus nesate mate savo didelemis akimis ir sakote kad meluoja tai gal esate mate kad taip viska zinote ar meluoja ar ne ! Paziureciau kaip jus elgtumetes tokioje situacijoje. Patys bijotumete!

 8. netikiu bet tuo paciu tikiu parašė:

  rodo paveiksleli bloody merry o sako kad pusbrolis

  • Roberta parašė:

   Paveiksliukas parinktas atsitiktinai, juk pasakojama apie pusbrolio dvasią. Randi problemą ten kur jos visai nėra.

 9. :) parašė:

  Visų pirma, gerbdama pusbrolį, neturėjai dėti tokio paveiksliuko. Jei kiekvienas ne savo mirtimi miręs žmogus liktų žemėje tarp mūsų, būtų baisus Dievo širdies kietumas. Dažniausiai tai būna demonai, bet pasitaiko ir žmonių dvasių. Vietoje šio straipsnio geriau būtum nors kartą pasimeldusi už giminaičio sielą, kad ir kur jis bebūtų. Siūlau ir kitiems.

 10. Nesvarbu parašė:

  Manau kad ta dvasia nori tau kažka pasakyti ir perspėti kad apsisaugotum ir kad nekviestum dvasias todel jis ir pasirodė kad patikėtum kad tipo egzistuoja dvasios

Palikt komentarą