3 Pranešimai “Piramidės Europoje – naujas pasaulio stebuklas?”

 1. :C parašė:

  bl as ta piramide ir sau ant galvos galiu rast. Nusisnekat su tais savo kalnais bl. Kas per daug tas nesveika. Paskaitykit geriau apie Kristoline piramide Bermudu trikampio dugne. O db ce bl kazkoks kalnas ir tipo piramide. Paziurek i veidrodi. NOSIS tau nepanasi i piramide ?

 2. To sako parašė:

  Deje zmogelis tu esi kaip ir visi kiti. Nuvaziuok tu prie to kalno ir pasiziurek pats visas kalnas is bloku suguldytas 😀 Maziau skaityk demotyvacijas daugiau domekis pats. Niekas nenori perrasyti istorijos tuo labiau visiems palankesne versija, kad piramidese buvo laidojami karaliai nors ir nerado nei vieno lavono viduje jokioje.

  Piramides senovines elektrines, kurios buvo dauk modernesenes nei visos kitos. Bosnijos piramide datuojama 30k metu. Istorija labai idomus mokslas, taciau zmones jos pilnai nezino. Galimas daiktas, kad zemeje gyvena nnn karta ir praeitu kartu pasiekimu net nezino del kokios nors kilusios stichijos 🙂

 3. STASYS GLIAUDYS parašė:

  Žemės civilizacija yra kitos Civilizacijos (Dievo) pasekmė. Žemės civilizacijos kūrimas – tai žmogaus ėjimas ten, iš kur jis atėjo. Rojaus sodas (Atlantida) buvo pagrindinė bazė, kurioje Žemėje įsikūrė protingos būtybės.

  Rekomenduoju savo knygas: „Žmonijos kilmės paslaptys“ (2013,K., Obuolys) ir „Šventojo Rašto ir mokslo sintezė. I dalis. Evoliucionavę ar sukurti?“ (2020. K., Kalendorius).

Palikt komentarą