4 Pranešimai “Žmonijos šaknys”

 1. Juoda parašė:

  Aš tikrai nežinau iš kur tu traukei tokias nesąmones, bet nors kiek mokslinė literatūra rašo, nendartaliečiai mūsų protėviams turėjo didelės įtakos. Kai homo sapiens atkeliavo į Europą, jie pradėjo kryžmintis su nendartaliečiais ir tai padėjo homo sapiens išvengti tionykščių ligų, nes nendartaliečiai joms jau turėjo atsparumo genus. Bet galiausiai nendartaliečiai išnyko ir išliko labiau prisitaikiusi ir protingesnė rūšis, nes lyginant homo sapiens ir nendartaliečių kaukoles, galime puikiai pastebėti smegenų tūrio skirtumus. Ir kas tau sakė, kad nendartaliečiai mus laikė gražesniais… Nemanau, kad jiems išvis tai rūpėjo. Taigi nendartaliečiai ir homo sapiens gyveno tuo pačiu laikotarpiu, tik vieni išliko, o kiti išnyko ir jei ne nendartaliečiai, mūsų gal irgi nebūtų, nes būtume išmirę nuo vietinių ligų. Na visada išlieka galimybė, kad būtume prisitaikę, bet tada viskas būtų vykę daug lėčiau. Ir pirmą kartą girdžiu tokią nesąmonę, kad mokslininkai netiki evoliucija… Gal tiesiog paskaityk šiek tiek daugiau mokslinės literatūros, o ne straipsnius internete ar kokiame žurnale.

  • Alvydas parašė:

   Darvino evoliucija tai tikrai ne daug kas betiki.Paskaitinėt uždraustar archeologija ir panašiai, ne man tave mokyti…

 2. Juoda parašė:

  Yra labai daug evoliucijos įrodymų ir mokslininkai jais tiki, nes visų tiesiog neįmanoma nuginčyti. Yra trys pagrindiniai evoliucijos proceso įrodymai: paleontologijos, lyginamosios anatomijos ir embriologijos. Na bet žinoma yra dar ir įvairių kitokių faktelių, kurie tai patvirtina: tokie elementai kaip C, H, N, O ir P įeina į visos gyvybės sudėtį. Bet kokią bakteriją paėmus galima visus juos rasti, žmoguje taip pat. Tai leidžia daryti prielaida, kad visa gyvybė susidarė žemėje ir yra panašios kilmės. Na bet ne man tave mokyti biologijos ir chemijos žinių… Ir visokios fosilijos yra tik maža dalis viso evoliucijos įrodymo.

 3. Alvydas parašė:

  teisingai manai, nes jei gerai išmanai chemija, tai tikriausiai ir genetika žinai. Aš tik spėju, kad mano motina – beždžionė – tėvas – Dievas iš dangaus, žiknoma tik iš mistinės pusės…

Palikt komentarą