13 Pranešimai “CŽV išslaptino dokumentus apie „Area 51“”

 1. Mattafixxx parašė:

  Kurgi ne lektuvai, gali net nebandyt paslepti ataiviu irodyma zemeja niekas nepatikes kat 51 zonoje yra lektuvai ir taip aisku kat ten gaudo ataivius, nes visa veriausybe isprotejus del ataiviu tik nori ka nors pagaut ir iskrosti ir suzinot technologijas.

  Beja kaip manot is kur mokslininkai taip grait gauna naujauses technologijas, nes prys pora desimmeciu zmonija stovejo vietoje niekas nesikaite, ir taip aisku kat veriausybe bendradarbiauje su ataivais jie duoda mums technologijiu o mes jiem laidzem gropti zmones, arba ir yra kita versija kat veriausybe yra pagavus ataiviu ir juo technologijas naudoja.

 2. Pone parašė:

  Leiskite man, jums sutikus, iš visų jėgų trenkti jums per galvą su lietuvių kalbos žodynu.

 3. Alvydas parašė:

  Dabar madoje sakyti puse tiesos – taip lengviau atlaikyti kritiką Vienas labai aiškus dalykas – prieš du tris dešimtmečius žemės technologijos vystėsi palengva ir staiga – toks šuolis – kompas, mob. telefonai, genetika… Ką tas reiškia? – kažkokia jėga tikrai yra!!! O kas jinai, matyt, patiems liks nuspręsti, surasti atsakymus…

  • hillton143 parašė:

   Ta tavo „kazkokia jega“ tai yra zmoniu intelektas, nube tu prakeiktas.

  • Bruna parašė:

   Glad you mentioned WUWT Wasp – have you ntceoid that the site’s resident and relentless alarmist gadfly, ‘R Gates’ has suddenly produced a parachute for himself in the light of this?

  • Saulys parašė:

   Na zinoma intelektas. Jis miegojo ir staiga prabudo. Staiga zmones suprato kad yra kvaili ir gali buti protingesniais (su kai kuriom isimtim pirstais nerodysiu). Man asmeniskai patiko knygos isleidziamos su patvirtinimais, kad zmonija buvo ant slenkscio atradimu jau seniai. truko tik to vieno zmogaus kuris pastumtu, na kaip Ensteino ar Mendelejevo. Priminsiu kad dabar duodami moksliniai laipsniai uz tai kad rastu tu irodymu, kurie patvirtintu ta staigu kilima. Taip ir iesko jaunieji mokslininkai medziagos senuosiuose alchemiku uzrasuose kad gautu daktaro laipsni. Visas tas procesas igyjes labai legalia ir oficialia versija. Taigi kai jie „randa“ ir gauna ta laipsni, jie kaip siena stoja remti tas teorijas, del ko nusipelni dar didesnes malones – dar didesnio laipsnio. Taip mes ir turim kruva mokslininku, kurie is esmes padare tik tai kad uzdenge teisybe. JIe iki msiolei sedi svarbiose pareigose koreguodami mokyklos vadovelius kad sie jokiu budu nmenukryptu nuo pasakos. Hillton43 virsuje komentaro – yra nekalta to svietimo auka.
   Taciau jei atidziai ziurejot filmus, nuo 1980-1990 mentu jau rode kaip budavo vagiami processoriai kuriu kainos vertinamos bilijonais. tai ne zmoniu evoliucija, tai biznis kuri vykde vyriausybes kopijuodamos tik jom prieinamas technologijas ir ne oficialiose laboratorijose. Aisku, kad daugelis dalyku kaip Microsoft ir pakuotes programu (siandienai ju apie 400), interneto principai atsirado anksciau apie 1953 metus. Aisku su prierasu – paimta is kariuomenes – kalbos near. Cia yra tiesa. Tik kariuomene is ko paeme, pamirsta pamineti. Geriausia pazanga buvo Lempos ir kalkuliatorius tilpes I dvieju aukstu nama. Taigi zmonija vystesi I ta puse. Po tyo bum 0 – radijkalus poisukis – puslaidinikis??? Kai lempos dar turejo tiek neatskleistu galimybiu? Tuomet pradejo sproginet atradimaiis visu pusiu ir ispampes nuo pasididziavimo zmogus tiesiog negali pasiziureti kritiskai atgal. mes juk gaminame kompiuterius kurie gamina kompiuterius. Atleiskit! tokiu budu mes stovesim vietoje! Kompiuteriai neturi tiek intelekto, kad gaminti visiskai naujos krypties technologija, nebent kazkas pasufleruoja kuria linkme vystytis…

 4. djme parašė:

  Ateiviai. Jus bent tokį vieną matėt. Nes aš tai ne.

  • emily parašė:

   Negi tu ištikrūjų manai, kad tokioje didžiulėje galaktikoje, kosmose, nėra nė vienos gyvenamos planetos kur galėtų būti gyvybės ar ateivių?

 5. aurora parašė:

  Jetau kletau,kiek pasakojimu,kiek vaizdines medziagos, kad KAZKAS visdelto YRA. bet va, zmogus, toks padaras yra, kuriam butinai reik pamatyt, o tie uzkieteja kritikai , net jei ir pamatytu Kazka nepaaiskinamo amzinai bandytu is paskutiniuju ta paaiskint logiskai.. Uzburtas ratas.

 6. Emilija parašė:

  Omg…

Palikt komentarą