7 Pranešimai “Roswell’o technologijos. Tyrimų užrašai (IV dalis)”

 1. alvydas parašė:

  kalbėsiu labai trumpai; net teologas Gabrielius pripažino, kad nėra jokių paranormalių reiškinių, o tiesiog dar nežinoma sritis.Taip, kad dėžutės funkcijos puikiausiai atitinka nežinomas sritis.Toliau rašyti teigiamai ar neigiamai, ginčytis nėra prasmės, nes aš dar nežinau ką aprėpia nežinoma sritis.

 2. Saulys parašė:

  Na jei kalbesim apie ta „cigaru dezute“, galvoju, kad tai „irankiu reikalingu isvykoms“ dezute. Kadangi tai buvo zmogaus anatomijos tyrimu laboratorijos igula, atitinkami ir irankiai. Taciau jie neskirti „dirbti“ isvykoje greiciau bandiniu parsigabenimui.

 3. ... parašė:

  O is kur tokios zinios apie ateiviu iranga?

  Ar jie skleisdavo koki nors garsa veikdami?

 4. Saulys parašė:

  Zinios apie iranga kaip ir apie visa kita – is nuogirdu. Kas turi dokumentus ar irodymus, nesiverzia jais mosikuotis kad galetu senatves sulaukti. Taigi mes ir gaunam fantastines knygas, fantastinius filmus. As ne visai tikiu, kad projektas „Paviesinimas arba Disclosure“ ka nors isgaus is valstybiu specialiuju tarnybu. Pati didziausia smugi jie sudave: suorganizavo buvusiu senato nariu klausyma ir isleido filma Sirijus. Bet kaip I akmenine siena. reikia suprasti, kad visa sita istorija su UFO yra aplipus valstybinio masto melu. Gyvybes paaukotos. Galu gale ka zmones daro kaip pagauna ta vargsa ateivuka? Aisku I meginukus sukisa. Kalba kad butu visuotine panika jei zmonem viska papasakotu. Nemnau. Panika butu tada kai zmones suzinotu kokius sprendimus be ju zinios ju vardu priiminejo.
  Del visu aprasytu ivykiu ir prietaisu, kiek cia tiesos as nezinau. As asmeniskai jauciu kad ta tiesa sumaisyta su melu. Tiesos cia neabejotinai daug. Issirink kad gudrus. Penktoj daly kiek tai palieciamas melo skleiimo klausimas. Reikals tame, kad yra samdomi rimti mokslininkai ta mela kurti. Ir skleidziamas jisai savotisku budu. Yra isdirbta beveik 70 metu patirtis.
  Buten sitiem dviem klausimam atsakymai – Penktoj Daly. Kaip visada savaitgaliui.

 5. Saulys parašė:

  Paskutiniu metu vis didėjantis informacijos srautas apie ateivius liudija kad, tai ką mes matome kaip NSO, yra kitų dimensijų būtybės su savo technologijoms. Mes nesuprantam jų technologijų, nes mums tos dimensijos nepasiekiamos, jos yra nežemiškos ir nenuostabu , kad mokslininkai nesugeba pakartoti tai, kas jų padaryta. Yra spėjama, kad pasiekus kitas dimensijas, atsivertu naujos galimybės atveriančios mums duris į tolimas kosmoso ir laiko keliones. Vienok tose dimensijose jau gyvena būtybės. Kiek aiškėja iš įvairių teorijų konteksto, tos būtybės neturi galimybes egzistuoti mūsų dimensijoje. Taip kaip ir mes (gali būti) negalėtumėm egzistuoti jų dimensijoje. Sunku įsivaizduoti ar spėti kas ten darosi nes šiuo metu matomas tik vienos krypties eismas. Kalbama, kad visi tie pilki, žali ir kiti žmogeliukai yra dronai, kuriuos siunčia pas mus mūsų tyrinėti. Štai iš kur tas didžiulis susidomėjimas žmogaus anatomija. Mokslininkai greitintuvuose sprendžia klausimus kaip įveikti barjerus. O plieniniu durų sodrumas įėjimuose prie tų greitintuvų tikrai ne taikaus ir lengvo kelio požymis.

 6. sebas parašė:

  Ysomus straipsnis:)

Palikt komentarą