14 Pranešimai “Roswell’o technologijos. Tyrimų užrašai (VIII dalis)”

 1. Laima parašė:

  Laba diena. Labai įdomūs straipsniai, Šauly. Ačiū. Norėčiau ir daugiau tokių paskaityt.
  Tai kad aš juslinė telepatė. Būtų įdomu pabendraut su tuo laivu ir tais ateivių prietaisais.

 2. Saulys parašė:

  As su jais pats ….. Nezinau. Norejau pasakyti noreciau, bet tikrai kazkas mane stabdo. As suprantu tai nanotechnologija. Kiek suabejojau, kadangi pagaminti molekuliniam lygyje. Reikalas tas kad jei jie is kitos dimensijos, bijau, kad mes patys jiems atrodom irankiais. Jei pameni, kazkurioj daly su jais bendravo telepatai (psychics). Vienus jie isvarydavo is proto, su kitais kalbedavo. Reakcija susitikus toki itaisa nenusakoma…. Manau jie mato tave dvasiniam lygyje ir zino ka tu galvoji. Cia visa esme ju adaptacijos prie mokslininku.
  Manau kazkuriuo metu bus didelis ir as sakau kad milziniskas paslpties atskleidimas. Tuomet bus imanoma su tais dalykais is arciau susipazinti. Jei tiket (o as tikiu) kad jie kazkur paslepti, sakykim Nevados dykumoj. Gal galima uzmegzti su jais telepatini kanala? Kodel nepabandzius? Jokiu budu ne dvasini, as jokiu budu nerekomenduoju bendrauti su jokiom dvasiom!

 3. Laima parašė:

  Sveiki dar kartą. Matai, reikalas tas, kad man norint su objektu užmegzti telepatinį ryšį, aš turiu pabuti prie to objekto kelias sekundes, kad nuskaityti jo informaciją. Arba kažkaip žinoti, kad aš su juo vėliau turėsiu reikalų. Jeigu aš to nepadarysiu, mane gali apgauti ir ryšį gali užmegsti su bet kuo, kas megsta apgaudinėti ir nemėgstančių to daryti. O tiek yra norinčių, kad į valias, tik bendrauk. Nuo nešvarių, kurie tik ir laukia savo progos su savo ale „juokeliais“iki švariausių, kurie jei nesikreipsi į juos, jie apsimes, kad jų iš viso nėra. Bet po to kai nuskaitau informaciją, tada galiu pasakyti nematydama, vien jusle, su kuo reikalą turiu. Jau tada neapgausi nė pro kur.
  Yra ir kitas kelias, jeigu pvz kreiptusi į mane kas nors, irgi iš kart nuskaičiusi galiu pasakyti, kas per energija, t.y. objektas ir pan. Bet turi į mane kreiptis.
  Vienu žodžiu reikia energetinio kontakto. Bet čia tik asmeniškai mano toks gebėjimas, gal kitiems telepatams jis kitoks, nesu susipažinusi si kitais tokiais.
  O dėl paslapties atskleidimo ir pažinimo, aš manau, kad informacija visa absoliučiai visa yra aplinkui, tik mes galime paimti ją tik iki tokio lygio, kokio lygio patys esame.

 4. Saulys parašė:

  Su infpormacija tvarkoj pas mus. Nors prisipazinsiu paskutiniu metu matau kad cirkuliuoja kiek vienodos naujienos tos pacios paslaptys, kas teigama, kad daugiau ir daugiau matamciu ir girdinciu. Tiesa, kad gal as pats papuolu i ta amziaus kategorija kurioj matanciu daugiau, nes jie ilgiau mete 🙂 . Nors ana diena grupiokams, kurie turiu pasakyti labai galvoti (18 vyruku ir viena mergiote 🙂 ), turejau irodineti, kad kiekvienas vaikas is kiemo su teleskopu menulyje appolo stoties negali pamatyti. Is tikruju net su Hubble teleskopu to nepamatysi (o atvirai as netikiu kad ten tokia kada buvo. NORS stotis gal ir buvo, tik kosmonautu ten nebuvo, masineles nasa gamnti moka – mes tai zinom). Jei ne internetas buciau isjuoktas (kartu iskasiau dar kruva idomiu paskaiciavimu). Du atsakymai. 1. As nezinau kur tie itaisai randasi (juokinga ar ne? koks kitas galetu buti atsakymas?). manau kad jei po triju dienu jie dingsta ir atsiranda laive, laivas turetu buti kartu. Tai turi buti pakankamai slapta vieta ir ne maza, kad galetu joje pasislepti. Yra ne vena vieta Ufologu minima tokia vieta: Shaen Mountain, Right Patersonas, Groom lake, jei tiket Bobu, tai S4, pasiklausius Greerio gali prideti dar kelias vietas. Mano kortos butu ant S4. 2. As JOKIU galiu neturiu (nors paskutiniu metu vis daugiu aplink mane turinciu). Man labai … smagu kad tenka susipazinti su tokiais zmonem. Pasakysiu kad mano apetitas ziniom ir gebejimas kazkiek girdeti ir matyti ko gero keicia mano aplinka.

 5. Saulys parašė:

  Nezinau ar su tuo – absoliuciai visa informacija – jauciuosi konfortabiliai. Ar kalbi apie ta informacini lauka aplink zeme, kuri gali pasiekti su rusu mokslininko veidrodziais? Jei ne, tai as, Laima, visai sutinku, kad informacija yra visa aplinkui. JI visada buvo. Tik as turiu bedu su lygiu 🙂 . Ir kaip jis igyjamas. Kai kas gauna ji lengvai, kai kas negauna. kai kas kai gauna – nieko kitiem pasakyti negali, kad turi. Cia labai platus pasakymas. be abejo turi ka daugiau api tai pasakyti.

 6. Laima parašė:

  Laba diena. Šneku apie absoliučiai visą informaciją, kuri yra aplink mus. Rašytinė, kalbinė, energetinė, įvairių paralelinių pasaulių, įvairių dimensijų ir t. t. Žemės informacinis laukas įsiskaito irgi ir kiti, kurių mes dar nežinom, nes nepasiekėm tam tikro išsivystymo lygio. Bet kai pasieki tą lygį, iš kart tau viskas kaip ant delno, be jokių pastangų. Bet nereikia forsuoti to savo „lygio“ kėlimo, nes jei per anksti susidursi su informacija, kurios tu nepajėgi priimti, gali išprotėti, neprognozuojamos pasėkmės, dėl to ir yra uždėta tokia apsauga evoliucijoje, kad viskas vyktų sistemingai ir nuosekliai. Dėl to, manau, kai kurie telepatai išprotėdavo, nes jiems buvo per anksti susidurti su ta informacija, kurią jie gavo. Nes telepatija yra ne kaip visi galvoja pažodinis minčių skaitymas pvz ką sugalvoja žmogus, sakykim kokį sakinį. Telepatas gali tą sakinį visai kitaip pasakyti, bet esmė bus ta pati. Tie sakiniai nėra girdimi, jie yra suvokiami ir kažkaip smegenys patys juos paverčia kokia tu kalba kalbi. Tu viską ne galvoji, kaip mus mokykloj moko, bet jauti. Iš jausmų dėliojasi žodžiai, po to sakiniai, po to visa informacija.
  O pagal tavo informaciją, kurią palieki dėliodamas pasakojimų sakinius, tu nelabai eilinis irgi esi. Aš asmeniškai dar gyvenime nesusidūriau su tokia energija, kurią jaučiu skaitydama šiuos pasakojimus. Kad ir pvz kodėl tu pasirinkai būtent tuos tekstus, o ne kitus pateikti visuomenei. Tai tai pat ne atsitiktinumas. Atsitiktinumų gyvenime nebūna. o aš komentarų šiaip niekada nerašau internetinėje erdvėje. Bet dabar jaučiau poreikį čia parašyti ir tau padėkoti.
  Ir tarp kitko, aš kokia esu dabar, kai pgalvoju, buvau visą vaikystę ir vėliau, bet nesuvokiau arba galvojau, kad visi tokie, tik vėliau suvokiau, kad aš ne tokia kaip visi. Tau gali būti tas pat, tu gal kažką turi, kažką gali, bet reikia, kad pasiektum saugų lygį tą suvokti, kad nepakenktum savo psichikai. Aš asmeniškai manau, kad visi žmonės kažką savo įdomaus turi, bet reikia palaukti, kol jie tą galės paimti atvirom akim, kaip aš sakau, be iliuzijos.

 7. Saulys parašė:

  Prisipažinsiu. Viesai (nors aš nenusipelniau nei mažos dalies to kas parašyta) – aš esu savanaudis ir laikiau tavo Laima komentarą neliesdamas, visų komentarų viršuje, kad galėčiau juo pasigerėti. Čia tas, ko visiškai nesitikėjau ir nelaukiau ir niekada nebūčiau galvojęs. Atsakysiu trumpai. Ačiū. Man didelė garbė, kad tu kažką tame pastebi. Aišku, neišskiriant, ko gero, nei vieno tų kurie irgi MATO.

 8. Saulys parašė:

  Laima, jei dar kada uzeini i sia vieta, noreciau paklausti. Mes cia plepam apie dalykus ir lieciam temas. As buvau uzsimines viename is savo pokalbiu apie zengima zingsni I prieki ta tema. KOdel nesugalvojus realiai prieiti prie kokios temos ir pabandzius gyvai i tai paziureti ir pasidalinti ispudziais su tinklapio skaitytojais? Tavo kaip ekspertes nuomone – in general? Labai vertinciau atsakyma.

 9. Laima parašė:

  Labas vakaras. Smagu skaityti Jūsų diskusijas. Malonu skaityti logiškus išvedžiojimus, nes aš viską suprantu kitaip, galima sakyti atvirkščiai. Jeigu paėmus subjektyviai, tai taip, tie ateiviai atrodo kaip kokie marionečių lėlių teatro vadovai, kurie naudojasi mumis kaip instrumentais arba įrankiais savo tikslams pasiekti. Jie įgyvendina kažkokius mums nežinomus nurodymus iš viršaus, kaip jie patys sako, ir daro su mumis, mūsų manymu neteisingus dalykus, kaip ten buvo minėta , kad vienam išima auglį, kitam įsodina ir pan. Tarp kitko mes patys naudojamės vieni kitais ir nuolat sąveikaujame tarpusavyje. Bet jeigu pažiūrėtum objektyviai, o čia ir yra mano nuomonė, visame kame yra gili prasmė. Man atrodo mūsų egzistencijos, taip pat ir jų, principas yra PUSIAUSVYRA IR HARMONIJA. Galėtume save palyginti su cheminiais elementais gamtoje. Kad viskas normaliai egzistuotų ir nekeltų pavojaus mūsų gyvybei, reikalinga pusiausvyra tarp visų cheminių elementų ir įvairiausių jėgų, supančių juos. Taigi ir mums reiktų gyventi harmonijoje su kitais. Neprievartauti vieni kitų (ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai), nekurti keršto planų, nepykti, nemeluoti, neliūdinti, neskaudinti ir nekurti kitų neigiamų laukų ir kitų veiksmų. Taigi kai yra pažeidžiama ši pusiausvyra, tuoj sulaukiame ją atstatinėjančių jėgų, tai nebūtina sulaukti būtent tų ateivių, yra daug kitų energijos harmoniją atstatinėjančių, pavadinsiu, objektų ir įvairių formų. Taigi mano manymu jie atstatinėja kažkokią pusiausvyrą, kuri buvo pažeista arba yra pažeidžiama. Tik mes to nežinome, mes ir negalime žinoti, mes žinome tik tai, ką parašo spauda ir šiaip iš visokių projektų , kurie atskleidžia tik kartais kelias nuotrupas.
  O dėl to kad jie neturi miegamų ir valgymo patalpų yra nieko keisto. Netgi žemėje gyvena žmonės, kurių maistas yra neapčiuopiama enegija aplinkui. Jie nieko nevalgo, negeria, miega tik daugiausia 2 val per naktį, kad kaip jie sako, kad tolygiai pasiskyrstytų skysčiai kūne. Ir kartais atsigeria tik vandens, jeigu papuola į kokios neigiamos energijos aplinką. Taigi aš neatmetu požiūrio, kad tie ateiviai nebūtinai turi būti robotais. Tik aišku viena, kad jų egzistencija apima žymiai daugiau dimensijų, negu mes egzistuojame, ir dėl to jie dirba visai kitokius darbus nei mes galėtume suvokti.
  O jei kalbėti apie tą būseną, kai perkelia sielą iš vieno kūno į kitą ir ta siela kitame kūne įgauna telepatinių savybių, tai aš skaitydama tiesiog pašiurpau, nes aš gyvenu tokiais pojūčiais visą savo gyvenimą. Jeigu būčiau tą gebėjimą įgavusi neseniai, tai tikrai įtarčiau, kad valdau ne savo kūną. Tiesą sakant, kartais mane apima toks jausmas, kad tas kas valdo mano kūną, tampo jį kaip katė savo mažą kačiuką už pakarpos. Visada yra toks jausmas kad aš ne vienalytė, kad yra mažiausiai du valdantys, atsakingi už tam tikras sritis ir pvz jei ką skaudžiai pasidarau kūnui, tai staigiai pereinį į kitą, tą kuris valdo erdvę ir skausmo nebejauti. Arba sugalvojau neseniai naują būdą ir esant skausmui pasilikti tame savo jautriame kūne pvz gydyti save kokius nesmarkius įpjovimus ar kitas traumas. Uždedu delną ant skaudamos virtos, intensyviai susikoncentruoju į delno vidurį ir galvoju, kaip teka rožinė šviesa iš jo į tą skaudamą vietą. Užtenka puse minutės ir skausmo nebėra, nors visi požymiai rodo, kad turi skaudėti.
  Nu žodžiu, šie rašiniai man sukėlė tokių pojūčių, kad reiktų lyg ir bijoti, bet man kažkaip įdomu pasidarė, dabar dar įdėmiau stebėsiu save ir analizuosiu savo pojūčius.
  Taigi dar kartą noriu padėkoti šių straipsnių autoriui Šauliui. Be tavęs, Šauly, nepatirčiau tokių keistai įdomių pojūčių, kaip dabar patiriu. Laukiu tavo ir kitų straipsnių. Jų energetika nepakartojama. Kiekvienas straipsnis kaip unikalus meno kūrinys, kurį gali tyrinėti ir skaityti tarp eilučių kiek tik širdis geidžia. Kiekvienai šio straipsnių ciklo dalies frazei turėčiau ką pasakyti ir papasakoti savo nuomonę, bet deja, tai fiziškai neįmanoma, dėl to pasikartosiu, kad smagu būtų bendrauti telepatiškai. Ir dar gaila, negaliu visko taip sklandžiai išreikšti kaip norėčiau, nes nesu kokia plunksnos virtuozė, kaip tu Šauly, bet stengiausi maždaug tau papasakoti, kokią nuomonę susidariau apie šių rašinių seriją.
  Ir nevadinkime vieni kitų ekspertais, tiesiog mes esame vieno tikslo siekiančios būtybės, tik su skirtingais asmenybės bruožais ir gebėjimais, kurios stengiasi, kad visur vyrautų pusiausvyra ir harmonija.
  Taigi naujienos geros, kad ir toliau rašysi įvairius straipsnius, ir lauksiu su malonumu kitų šedevrų 🙂
  P.S. Tas straipsnis apie egzorcizmą buvo labai teisingas, esu tai savo kailiu patyrusi ir galiu tai patvirtinti.

 10. Melvina parašė:

  This piece was cogent, werlnwlitte-, and pithy.

 11. Fleta parašė:

  The abiltiy to think like that shows you’re an expert

Palikt komentarą