7 Pranešimai “Kas nutinka po mirties?”

 1. Janina parašė:

  Kitame pasaulyje nėra mirties ir mirtis ten nefiksuojama mirtimi.Už nugaros atsistoja/pavadinsiu/teisėja ir nerodydama savo veido-pražiūri visą pragyventą žemėje laiką,lyg filmą.Tai vyksta greitai,nors įtemptose situacijose spėja imti graudulys.Tada vyksta sprendimas ir tolesnis likimas.Iš ten grįžti nesinori,nes neleidžia NIEKO prisiminti.Egzistuoja tik viena,ką galima prisiminti – žmonės..,ir jokių giminių,jokios gimtinės.Jei JIE taip nusprendžia-žmogus vėl grįžta į žemę,kad ir nenorėtum.JIE nemano/neskaičiuoja/,kad mirtis yra mirtis.Ten mirtis-tik /pan./ kaip perėjimas per lieptą ir vėl gyventi toliau-kuo JIE nusprendžia,o ne kuo mes norėtume.Todėl mirtimi besivaduojantis žmogus gali tapti visiškai sveikas,žvalus,energingas.O kaip atrodo kitas pasaulis,vad ROJUMI..,tai pan,kaip žemėje.Ten šviesa kitokia-daug ryškesnė,o žolė labai trumpa/arba/ tai žalsvai gelsvos samanos.Manau,kad ten žmonės daug aukštesni.

 2. ¯\_(ツ)_/¯ parašė:

  O gal zeme ir yra pomirtinis gyvenimas i kuri atejome po mirties? 😀 Vieniem cia pragaras, kitiem rojus. Kaip yra istikruju suzinosi niekados.

  • valdas parašė:

   netycia teko susidurti.nesakysiu kaip ,bet balta sviesa ir lengvumas tai tikrai.brrrrr. nenoriu daugiau. tikejimas ne is pirsto lauztas.

 3. valdas parašė:

  du kart esu buves anapus,girtis nera ko .kas mums duota, tai ir turekime .kai bus taip bus,bet buti kitaip gali ir nebuti.galvokim dabar,kad nebutu. o gal.galejo,bet …

 4. Joris Alien parašė:

  ne nu siaubas ko jus bijot mirties ziuriu va valdas raso:
  galvokimogal galejo… blin tu nebijok vistiek anksciau ar veliau mirsim jau nors nuo cigareciu tai tikrai mirsit

Palikt komentarą