7 Pranešimai “Link Žemės artėja gigantiški NSO”

 1. Hmz parašė:

  Jo, labai graži istorija, tik va bėda – SETI saite jau seniai kabo šito pletko paneigimas: http://www.seti.org/node/825

  Va taip nutinka su lengvatikiais, kurie tingi patikrinti skelbiamą informaciją.

 2. UFO parašė:

  Taip ir maniau jau senai =inojau kad jokios nibiru nėra ir negali buti o ta didžiulė maju išpranašauta planeta yra ne kas kitą kaip kosminis laivas …Apie tai byloja ir piešiniai apie ore kabantį didelį objeltą uždengenti saule ir dievus nusileidžiančius iš to objekto su mažesnėmis skraidančiomis lėkštėmis . . Tačiau tai pavojinga musu tironai tikrai nenorės niekam užleisti žemės valdymo . Tai tikriausiai pradės kariauti ar net specialiai užterš visa žeme radijacija .

 3. nso parašė:

  manot kad mes tiktai vieni visoje beribėje visatoje?…naivuoliai,…mes patys esame sukurti aukščiausiūjų,..ir jeigu lie atskris,tai visų pirmą padarys tvarką šioje planetoje,nes ką pridarė dvikojai padarai su šią planetą,baisu ir pagalvoti….Žudynės,intrigos,melas,siaubingi žudymai,išsigimėlių siautėjimas..

 4. NeJus parašė:

  TAI KUR ATEIVIAI ?

 5. goda parašė:

  NER ATEIVIU!!!!

 6. tomis parašė:

  Ka cia raso lietuviai as netikiu,pirmas dalykas yra tas visa tai yra slepema nuo visuomenes o antra toki dalykai ka mes cia skaitome tikrai nera tikra,nes kas cia ka parase tai paprasciausei pelno ieskojimas,o beto cia speliones yra,yra tam tikros bazes tam tikri zmones kurie tikrai zino viska bet nemanau kad jie paims ir internete kaska paviesins,ar atskleis zurnalistam,kaikurios institucijos taip yslaptintos jog tie zmones tikrai negyvena musu gyvenimo pvz darbas namai vaikai,nepatariu skaityti lietuvisku nesamoniu cia tik fantazijos.

Palikt komentarą