13 Pranešimai “Astralinių kelionių vaizdai (I dalis)”

 1. Aalyah parašė:

  Aš kiek esu skaitęs, kad kaip tik astralinei kelionei reikia ramybės, negalima trukdyt tai darančių žmonių, nes jie reaguoja į išorinius veiksnius.

 2. as parašė:

  sveiki. vakar nakti nutiko keistas dalykas. esu skaiciusi kazkada apie astralines projekcijas, esu bandziusi, pasiekusi vibracijos lygi visada labai issigastu ir nusprendziu eiti miegoti 🙂 bet vakar.. Gulejau noredama uzmigti, miego beveik nenorejau. bet galvoju, vistiek reik uzmigt kazkaip. na ir gulejau gulejau ir nezinau kaip nutiko, kad mano kunas pradejo visas drebeti, isitempe, atrode lyg salta, bet nebuvo salta, visas kunas tiesiog purtes. Na ir as kaip visad issigandus maniau apsisuksiu ant kito sono ir miegosiu, bet man nepavyko net pajudeti. jauciau kad esu uzsimerkus, o kai atsimerkiau maciau lubas, kad guliu ant nugaros o ne ant sono kaip pries tai, norejau pasaukti teti bet negalejau isleist nei garso tik jauciau kad ziopcioju. pamaniau kad eisiu pas teti prikelsiu ir papasakosiu kas nutiko, bet kai pakeliau arba bent taip maniau kad pakeliau galva nuo pagalves savo duryse pamaciau dvi zalias mazas svieseles isiziurejau ir nesupratau kas cia sviecia. dar labiau issigandau susikaupiau ir pajudinau koja taip stipriai uzsimerkdama. ir atsibudau vel guledama ant sono. ir tai nebuvo sapnas, poto dar ir ilgai negalejau suvokti kas nutiko. sendien visa diena vaiksciojau kai priplaukus nuo potyriu. kas man? nieko nevartoju, negeriu ir nerukau. ir neesu psichine ligone.:D kas man buvo?

  • Cdrw parašė:

   Pagal mane tai buvo astralines keliones pradzia. Turiu omenyje, kad tai buvo ne pilna astraline kelione, nes tu neskraidei ir neatsiskyriai nuo kuno, taciau buvai arti to.

   pries atsiskiriant astraliniam kunui nuo fizinio yra daznai jauciama, kaip astralinis kunas issitempia, persisuka, rankos susiliecia (nors fizines rankos yra toli viena nuo kitos) ir panasiai. Tad speju, kad jei butum neissigandusi, o pabandziusi atsiskirti nuo fizinio kuno butum patyrusi pilna astrainia kelione:)

  • mike parašė:

   jau nusvaigai, netaip yra

  • Rokas parašė:

   Čia taip vadinamas miego paralyžius. Man beveik kekvieną naktį taip būna, negaliu paaiškinti kodėl tai vyksta man. Bet tai vyksta kai miegu vienas kambaryje. Vyksta panašiai kaip ir tau, išpradžių negaliu pajudėti o po to pradedu girdėti įvairius balsus, jaučiu kad kažkas yra kambaryje. Baisesnio jausmo nėra kaip šis.

  • lukas11xxf parašė:

   Tau buvu Halunacinos ir tiek (matai,isgirdi to ko istikrukju nera) 😀

  • lukas11xxf parašė:

   Tau buvo Haliunacijos ir tiek („matai ko istrikuju nera“) http://lt.m.wikipedia.org/wiki/Haliucinacijas

  • Shadow parašė:

   Siaip labiausiai tiketina, kad tai ka jutai buvo miego paralyzius. Kai zmogus miega jis buna miego paralyziaus busenoj, nes jei nebutu miego paralyziaus darytum viska ka ir darai sapnuose. Todel paralyzius veikia kaip apsaugos mechanizmas miegant. Kas praktikuoja samoningus sapnus, gali patvirtint, kad galima patirt paralyziu dar bunant samoningam, t.y. pilnai neuzmigus. Tiesa jo metu gali pasireikst ivairios haliucinacijos, gali girdet ivairius garsus ir pan. Kiek teko girdet tai yra normalu. O del pasisukimo tai tikrai nezinau 🙂

 3. Dovile parašė:

  visokie pasivaiksciojimai astraliniu budu turetu buti ismanancio zmogaus kas ekspirementuoja del smalsumo gali blogai baigtis.Gali siela iseiti ir niekada nebesugristi.Tai nera vaiku zaidimas.

 4. reflex parašė:

  negali siela iseiti ir negrysti jin yra sujungta su tokiu kaip siulu nematomu kurio neimanoma nutraukti, o del to nutikimo kur papasakojo “As“ tai man lygiai taip pat buvo nutikę kai pirma karta parisiskaitęs internete bandziau iseiti i astrala, tik as kazkokiu budu per labai dideles pastangas islipau is lovos nors tai buvo labai sunku ir priejas prie savo kambario duru pamaciau savo broli ir poto iskart atrodo, kad sukritau ant zemes 🙂 ir tuo momentu jutai labai didele baimę 🙂

 5. Nesvarbu parašė:

  Net nežinau kaip ir tai paaiškinti gal tai ir nebuvo astralinis keliones bet vis vien papasakosiu žodžiu aš ėjau miegoti tada norejau užmigti bet aš užmerkiu akis ir nelabai supratau kas čia katik buvo aš atsimerkiu vien juoda tamsa mačiau poto atsistojau kambaryje ijungiu šviesa ir žiuriu mano mama miega o manęs tai ten nebuvo lovoje norejau eiti iki tuoleto tada vėl grižtu i lova užmerkiu akis bandžiau užmigti ir vėl pabundu ir žiuriu ir vėl tamsa ir vel ėjau i tuoleta tai nebesupratau kas čia man katik buvo aš vis galvoju ar aš sapnuoju ar man vaidenasi ar aš išprotėjau, ir dar noriu papasakoti šikart tai ne sapnas ir neastralinis tai buvo kai ejau vel miegoti poto man akyse liejasi vaizdas kaip iš televizoriau kaip iš siaubo filmo skambučio taip man liejasi toks vaizdas tada atsistoju kambaryje norejau kažkaip šviesa išsijungti ir man kažkaip pasivaideno kad aš mačiau įvairias spalvas kažkokias keistas poto ijungiau šviesa nuejau i tuoleta tada vel grižiau i kambary išjungiu šviesias atsiguliu ir ir viskas pasibaige ir dar pamenu kai aš susapnavau sapna kad man dantis skauda ir jaučiu man giltiniai du dantys auga kaip pas vampyra o poto šokiau pro langa ir skraidžiau kaip vampyre o kai atsibudau pajutau dantu skausma negalejau nei žodžio ištarti kaip būtų man užpausta burna ir dantys norejau dantys atverti bet sunku buvo bet paskui kažkaip man atleido burna ir nesupratau kas čia man buvo tai labai išsigandau kad kažkas negerai man

 6. Nesvarbu parašė:

  Prisimenu kad mačiau žmoniu mirtis ir savo ir ištikruju taip ir nutiko aš net pati save mačiau kaip mane padure vyras ant vakaro tai 17 metu ištikruju norejo mane papjauti jis net praše iš manes cigarečiu bet nieko nepadare nes turejau šv.agota duonele ir padejo man ir dar prisimenu kad kitas vyras mane pagrobe o aš pradejau filmuoti tai 18 metu norejo ištikruju pagrobti bet irgi turejau šv.agota duonele ir padejo likau gyva ir sapnavau Ievos starzdauskaites mirti ir po keliu metu mačiau per tv kad nebegyva kad buvo 3 vyrai kurie užmuše mergina aš ir tai numačiau viskas tikroviškai buvo viskas pildosi

Palikt komentarą